Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni je jedina ljubavi naj pesma, i jako mi je žao što se nikad ne peva. i ova nova je super ali nije da se peva po 20 minuta , bar ja tako mislim..

    Comment


    • Jedina ljubavi je vise pesma za nasu upotrebu spolja, ipak na tribini postoje jos neke stvari sem pokazivanja ljubavi, tu je slanje odredjenih poruka, zato su stihovi:

      Mnogi su hteli da uzmu nam sve
      al` ljubav ka tebi jos jaca je

      jako bitni i poslati su nekome. Navijacke grupe su zaseban entitet, imaju svoje agende i svoje poruke, koje ne salju u ime kluba vec svoje. Ne postoje samo zbog igre na terenu i utakmice, vec i zbog nekih sirih stvari. Nadam se da se nisam previse zapleo i da je koliko toliko jasno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • naravno.

        Comment


        • Meni ne smetaju ni spore, ni stare, ma samo da se peva.. to mi je glavni okidač.. jer bilo je trenutaka kada, pogotovu gubimo, splasne euforija i entuzijazam, što je možda i normalna reakcija, al' meni dođe tada da izađem iz sopstvene kože.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by gagablues View Post
            meni se ne svidjaju pesme koje su spore i monotone , a danas su u dva navrata pevane i to po 15ak minuta . u prvom poluvremenu uz onako dosadnu igru treba da se pevaju neke brže pesme a ne uspavanke.
            Samo cu reci wow...
            Jos davno k'o dete je danas pevana kao...ja ne pamtim koja je pesma ovako otpevana danas otkad sam ja na Severu zadnje 3-4 godine...




            Dovoljno vam je ovo - JEDNA OD NAJLEPSIH VECERI U MOM ZIVOTU!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Padnite mi u zagrljaj

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Samo cu reci wow...
                Jos davno k'o dete je danas pevana kao...ja ne pamtim koja je pesma ovako otpevana danas otkad sam ja na Severu zadnje 3-4 godine...




                Dovoljno vam je ovo - JEDNA OD NAJLEPSIH VECERI U MOM ZIVOTU!
                I meni bi bila jedna od najlepsih veceri u zivotu da sam polozio ispit i da je zvezda dobila 3:0
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Samo da ovim putem pozdravim gospodu sa zapada. Ljudi su poceli da zvizde u 25. minutu momcima koji su dobili 6 od 6 meceva (sa ovim danas 7 od 7), samo tako nastavite.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Samo da ovim putem pozdravim gospodu sa zapada. Ljudi su poceli da zvizde u 25. minutu momcima koji su dobili 6 od 6 meceva (sa ovim danas 7 od 7), samo tako nastavite.
                    I na Istoku nisu bili nista bolji...tad su i oni zvizdali...Kazem ja drugaru ,,ne daj Boze da ga ne damo do poluvremena da vidis koja ce diskusija da bude...ua, izbaci ovog onog, ne znate nista itd'' nego ga na srecu dade Borha u 29om pa nije bilo strasno.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • za zapad ništa čudno što zvižde, ja zapad izbegavam u širokom luku, ali me čudi za istok tamo su uglavnom ok.

                      Comment


                      • Meni stvarno takvi ljudi nisu jasni nikako... Doduse, ja sam zvizduke jedva cuo, al' opet sigurno je da su momci na terenu to registrovali. Sto neko rece, neka gledaju lepo Barselonu na tv-u, mi smo tamo iz ljubavi, a ne da gledamo vrhunsku fudbalsku predstavu.



                        Zato su momci svi zagrljeni pevali sa nama "Jos davno ko dete", nadam se da je neko uspeo to da zabelezi, meni je srce bilo puno ko oko.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Zvezda oladila hajduke Najsrecniji sam zbog Borhe! Ipak,mora i moze to mnogo bolje! eh kako nismo ovako na jesen igrali,jebem ti kaludjerovica!!!pih!
                          Last edited by Nebojsa; 31-03-12, 22:09.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • I ako puno je k'o oko silom ispraznim separe Sve je to dokumentovano, sve to snima DB
                            To ti je taj mentalitet balkanskih strucnjaka, pogotovu srpskih on misli da ovde moze da se igra kao sto igraju Real, Barsa i da kvalitet fudbala mora da bude takav...E pa sine plati avionsku kartu, plati hotel, plati ulaznicu pa gledaj ,,velikane''
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • ma to su ljudi koje ne dolaze na utakmice iz ljubavi prema zvezdi nego da lijece svoje bolesne umove i glume kao da su svi treneri i oni sve znaju,tim koji ima 6 od 6 tj. sad vec 7 od 7 i mladici koji ginu za ovu zvezdu i posle 20 minuta pri rezultatu 0:0 da im se zvizdi ... ja neznam msta reci...takvima nije mjesto na stadionu uopste

                              Comment


                              • Nije tacno!Imali su pravo na zvizduke..to je bilo kad je Zvezda igrala previse stihijski,a ti ljudi oce da gledaju pravu Zvezdu,koja igra uvjek dopadljivo i jako!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X