Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora da se vraca, Petkovic je dobar, dolazi Filip Mladenovic, dosta. Jedino da ga ne dovedu da krpi na stoperu kao sto imam neki blagi osecaj da ce uraditi, jer ce opet biti nesposobni da dovedu bilo koga. Moliti Boga da Drakula pusti Maksimovica.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ma raskida Betis pozajmicu u januaru sa Zvezdom, tako da se Tosic 90% vraca. Klasa je on za Petkovica, za ovog iz Borca isto. Tosic je igrao fenomenalno na pocetku sezone i krajem prolse. Da je ostao, ne bi mi gubili bodove, jer smo bili raznovrsniji sa njim u ekipi. Uz duzno postovanje Volkova i kompanije, bio je najbolji levi bek u ligi..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Rekao sam ne mora, ne da ce biti za baciti, on je odlican igrac. Samo ti kazem kako ce biti koriscen.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Znam, znam, samo kazem...osakatio nas Adza jos jednom.

          Tosic je rekao da smo ga mogli zadrzati, pa mi nije jasno kako je u interesu Adzica da ga posalje na pozajmicu.

          Kostic nama da dodje i ja zadovoljan. Jos jedno pojacanje ce svakako Vini biti, i Borivoje moze u napad.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dragan Dzajic!Eh...sigurno bi bili drugaciji klub s NJIM..ali sigurno!ejj,Dragan Dzajic..neprocjenjivo!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • “Ovih dana vodim intenzivne razgovore s nekim ljudima, spreman da sve dam Zvezdi, a zauzvrat ne tražim ništa. Zvezda u poslednje vreme nije tamo gde bi trebalo da bude. Nadam se dobrom ishodu tih razgovora”, rekao je Džajić
                Evo u dve recenice zasto svi Zvezdasi zele da se Dzaja vrati.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Sad ce na zimu najverovatnije da nam se vrate Trifunovic,Lekic,Tosic i Paseko.Koliko vidim Kaludjerovic ide sigurno, kao i Vilota.Videcemo kako ce sad bez Adzica da odradimo prelazni rok. Nista nije jos izgubljeno,ne moze Partizan do kraja prvenstva da igra dobro i da pobedjuje,i njima forma da padne,sad ima neki igraci da im odu.Tu je nasa sansa,jos 48 bodova je u igri a oni nam beze 7.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • jao trifunovicnece valjda,ne daj Boze!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Bendtner View Post
                      Sad ce na zimu najverovatnije da nam se vrate Trifunovic,Lekic,Tosic i Paseko.Koliko vidim Kaludjerovic ide sigurno, kao i Vilota.Videcemo kako ce sad bez Adzica da odradimo prelazni rok. Nista nije jos izgubljeno,ne moze Partizan do kraja prvenstva da igra dobro i da pobedjuje,i njima forma da padne,sad ima neki igraci da im odu.Tu je nasa sansa,jos 48 bodova je u igri a oni nam beze 7.

                      Bunjodkor je otkupio Trifunovicev ugovor, Lekica Robi ne zeli, a Tosic ne verujem da ce hteti da ostane.
                      Sto se tice Partizana, oni su kao igrali dobro ove sezone?
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Nista nije jos izgubljeno,ne moze Partizan do kraja prvenstva da igra dobro i da pobedjuje,i njima forma da padne,sad ima neki igraci da im odu.Tu je nasa sansa,jos 48 bodova je u igri a oni nam beze 7.
                        Ne boj se, kako god da igraju nece puci dve do kraja + da ih mi dobijemo na JNA + da mi dobijemo sve do kraja. Ovde vladaju malo drugaciji zakoni od logike (koja je kod tebe na mestu).
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ne boj se, kako god da igraju nece puci dve do kraja + da ih mi dobijemo na JNA + da mi dobijemo sve do kraja. Ovde vladaju malo drugaciji zakoni od logike (koja je kod tebe na mestu).
                          Za sada je sve po zakonu,ako se ne varam

                          Comment


                          • Po zakonu jaceg ako cemo realno. I mi smo bili takvi, ne pravim se lud ni zaboravan, samo kazem kako je.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Bem li ga...ekipa koja ispadne od Samroka ne sme da se naziva jacom. Jesmo se mi popravili,ali ako dodjemo do titule,to ce biti zbog iskustva i vase gadne atmosfere u klubu.

                              Comment


                              • http://www.mondo.rs/s226392/Sport/Fu...aju_nazad.html

                                Dobar tekst o svemu sto se desavalo oko Dzajica prethodnih godina.

                                Dzajina izjava kada je odlazio.

                                "Preuzimam svu odgovornost za poslednje neuspehe tima u kvalifikacijama UEFA takmičenja. Smatrao sam da treba ukazati poverenje ovim mladim igračima, za koje i dalje tvrdim da su vrlo talentovani. žao mi je što u ovom pokušaju nisu uspeli, ali se nadam i verujem da je vreme njihov najbolji saveznik. Zahvaljujem se svim navijačima (posebno Delijama sa "severa") koji su mi svih ovih godina davali bezrezervnu podršku. Crvena zvezda je i suviše veliki Klub da bi je moj odlazak omeo u ostvarivanju sportskih rezultata i dugoročnih projekata koji je vode ka mestu koje joj pripada. Posle 42 godine provedene u Klubu, Zvezda će ostati i dalje deo mog života".
                                Najezim se od ovih reci na kraju.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X