Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Borivoje, bravo majstore, nek si se probudio
    A prvo što sam rekao je bilo očajan centaršut Vešovića... Ali je ipak htela...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Mladja Roberto Karlos
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Mladenovic probio i golmana i mrezu..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Oooooo Filipe delijo!!!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Borivoje dao dva gola..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jos jedna lagana pobeda, ovako je trebalo da bude mnogo ranije, ali hajde nema veze. Lov se nastavlja...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Vojvodina i Spartak, nek probaju da pokažu nešto, makar nešto bolje od Rada i imaće šanse...

                ZVEZDO GAZI!!!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • posle lošeg prvog poluvremena sasvim dobro drugo, tome je doprinela i otvorena igra Hajduka, i svaka im čast za to što nisu ko većina klubova koja dolazi na Marakanu i postavi bunker ispred svog gola. Vešović se pokazao odličan na mestu beka i mnogo bolji od Mikića . Bajko mačka odličan danas, očigledno mu prija uloga kapitena.Još jednom se pokazalo da je Lazović mnogo opasniji na krilu nego u vezi . Ostali očekivano, Borha konačno pogađa. tri boda se tu i nastavlja se trka.. uf skoro zaboravi da spomenem gol Mladenovića ..
                  Last edited by zusz; 31-03-12, 19:15.

                  Comment


                  • Stig'o ja navijanje kao i uvek, verujem da je T-Mac imao zapazenu ulogu Pre nego sto pocnem moram samo da kazem da sam puno stvari cuo na istoku i da definitivno imamo trenere za Real, Utd, Milan, Barselonu, Bayern, Inter itd itd To sve strucnjak do strucnjaka...izbacio bi taj i Lazovica i Mirica i Dimitrijevica sve zivo samo ne znam ko bi mu igrao.
                    Sto se tice igre, ja uvek zadovoljan kad se gine za loptu i uklizava mozemo i da izgubimo svaku ja cu da kazem da sam zadovoljan. Lepo je kad vidis da im je bas bas bas bas bas stalo. Borha dobio standing ovation zasluzeno. Mijailovic na eurosportu sigurno Lazovic tu i tamo ali na krilu je pravi Miricu mogu da zamerim samo sto na 2-3 lopte nije skocio a ima 1.93 Tosic standardno dobar...Mali Krneta skace 3 metra od zemlje alal mu majci Milunovic nije bio dovoljno u igri ali nista ne sme da mu se zameri decko igra srcem Sve u svemu 3 boda su najbitinija i Robi je upisao loto 7 od 7
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Mladenović samo ide na EuroGoals...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • meni se ne svidjaju pesme koje su spore i monotone , a danas su u dva navrata pevane i to po 15ak minuta . u prvom poluvremenu uz onako dosadnu igru treba da se pevaju neke brže pesme a ne uspavanke.

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Mladenović samo ide na EuroGoals...
                          To to Zaboravih samo da je Kadu tatica

                          @gagablues Za to se obrati T-Macu on je vodja...ja to ne komentarisem posto sam na istoku...Nije posteno
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by gagablues View Post
                            meni se ne svidjaju pesme koje su spore i monotone , a danas su u dva navrata pevane i to po 15ak minuta . u prvom poluvremenu uz onako dosadnu igru treba da se pevaju neke brže pesme a ne uspavanke.
                            Ima nekih stvari koje se ne prilagodjavaju igri i odredjeni stil koji se ne menja decenijama.

                            Comment


                            • kad sam sinoć gledala Oly basket baš sam obratila pažnju na pesme. Tokom cele utakmice sve pesme su brze nema sporih. Mi imamo baš dosta sporih pesama i to kad se peva duže od nekoliko minuta ubi u pojam. Kao npr ova nova..super je tekst ali ritam je za spavanje.

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                Kao npr ova nova..super je tekst ali ritam je za spavanje.
                                Jos davno k`o dete je najemotivnija pesma sa Severa koju sam cuo od kada znam za sebe, uz Jedina ljubavi ali malo iznad. Jako mi je usla u usi i nadam se da ce je pevati jos dugo. Svako ima neki svoj stil, nemaju sta navijaci da daju ritam igracima, za to su sami odgovorni u skladu sa taktikom.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X