Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=108502

    Nemačka kompanija "Stadionwelt" koja se bavi publikovanjem informacija u vezi planiranja, izgradnje i rukovođenja stadionima, izadala je novu publikaciju pod nazivom "Pedeset evropskih stadiona koje morate da vidite".


    Među 50 izabranih stadiona nalazi se i beogradski "Stadion Crvene zvezde", odnosno popularna "Marakana", koja je predstavljena kroz bogatu istoriju i uz fotografije kako iz bogate prošlosti, tako i sa sadašnjim izgledom.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • http://www.sportske.net/vest/domaci-...anu-73312.html

      Zakonom zabraniti ove.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Samo pogledaj koju su sliku stavili i jasno ti je da je to napisao neki glodarski buregdzija, neka, bice Robi tu jos dugo.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Samo pogledaj koju su sliku stavili i jasno ti je da je to napisao neki glodarski buregdzija, neka, bice Robi tu jos dugo.
          Ma sve je meni jasno, ali sam malko popizdeo pa sam morao da stavim. Nasao sam taj tekst na internetu koji su koristili, treba malo kopanja, ali je presmesan i dugacak je cele dve recenice. Hadzi Gorana Milovanovica uvatila ekonomska kriza pa ne moze za vise da plati.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • http://www.sportske.net/vest/glas-na...ije-73280.html

            Sta Lukic ima zna nas?

            Comment


            • Lukic je svoje pokazao u ove 3 godine, broj ljudi na stadionu dovoljno govori.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Imala je ova uprava strasnih gluposti i promasaja u prve dve godine (sto im se moze oprostiti jer nemojte zaboraviti da kada su dosli niko od njih nit je imao neko ime nit nekog iskustva u rukovodjenju velikog sistema), ali se znacajno povecao broj sponzora, dobili smo odlicnog generalnog sponzora, imamo koliko toliko stablno finansiranje, dugovi se skidaju sa vrata sporo, ali koliko je moguce, nemojte zaboraviti da nam je bio blokiran racun, da nam je pretilo oduzimanje bodova i izbacivanje iz Evrope zbog raznih starih dugova,igracki to izgleda sada mnogo bolje posle isto promasaja sa pocetka mandata, pola mlade reprezentacije igra kod nas, izbacujemo klince iz svog pogona, nema prebega u inostranstvo, poslovi se sklapaju, sa Zvezdom ponovo zele da posluju timovi iz zemlje i Evrope, da ne pominjem Robija i igru koja konacno lici na nesto.
                Naravno da nije idealno, naravno da je moglo i moralo bolje i da je morala doci bar neka titula, da Pizon nije trebao da bude smenjen, da Kratko nije trebao da bude doveden... Ali je sve ovo 30 puta bolje da je dosla slina od Duleta Savica kao sto je deo politicke elite planirao (svaka cast za igracku karijeru, od svega posle sto je radio mi se gadi). Dalje sape. Bolje i ovakav Lukic sa svim svojim manama nego Batadjoristi. Ja sam rekao da kada je Najveci srpski trener danasnjice rekao da je protiv Lukica da dizem obe ruke za njega. Cim je taj unistitelj protiv necega a u tome ga podrzava Dule S, znaci da je mnogo dobro.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • http://www.ghanasoccernet.com/red-st...for-ghana-job/

                  Ganci objavili prvi ali da, sportske.net treba zabraniti...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    http://www.ghanasoccernet.com/red-st...for-ghana-job/

                    Ganci objavili prvi ali da, sportske.net treba zabraniti...
                    To je Hadzi Milovanovicev portal.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      To je Hadzi Milovanovicev portal.
                      Mislim da nije bas njegov, ali cesto plasira vesti odatle, preko istog je nasa uprava saznala da zeli Adija pre nego sto su sami to znali.

                      Morate da znate jednu stvar. Srpska mafija kontrolise fudbal u Gani potpomognuta tajkunskim parama (najvise Miskovic). Ne preneseno, nego potpuno, mnogo vecu kontrolu imaju nego kod nas. U saci imaju savez, prakticno dovode selektore, sastavljaju reprezentaciju i kontrolisu protok igraca i unutra i napolju. Vec je gana bila na udaru zbog toga kod FIFA, to je nesto sto nikada nisu videli. Zapitajte se, otkud odjednom toliko igraca iz Gane u Srbiji? I kako da ovdasnji portali imaju ovakve vesti pre africkih portala. Jeste, neko na sportskim prati Ghana Soccer, nije nego. Da ne bude zabune, posto se o ovome mnogo prica u komentarima, nije ovo pokusaj destabilizacije kluba od bilo koga, vec Goranova podsetnica da uskoro stize rata od Adija ;)
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        slažem se , kakav je to burek portal da je to sramota. ja zaista ne čitam to već odavno, zaista nema svrhe.
                        što se tiče publike mislim da tu Lukić ima zasluge ali ipak najveća zasluga ipak pripada Delijama i mobilizaciji. Lukićeva uprava je imala dobre poteze u marketingu ali očajne u sportskom delu do ove zime. Naravno tu se najviše istakao Adza i mislim da je njegovim odlaskom Lukić dobio opet malo poverenja koje činimi se počeo da gubi kod navijača. Dobra stvar je dovođenje Robija, i naravno bez obzira na rezultat ove godine po svaku cenu ga treba zadržati.

                        Comment


                        • Kako bi ovo mocno izgledalo..



                          Ali posto nam je Legea od sledece sezone sponzor i ovo mocno izgleda..




                          Lepse mi izgleda kada ima manje pruga i kada su one sire, ali rece mi Mac da ce biti sa tankim prugama...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ružna mi ova svetlo-plava varijanta, podseća mnogo na Rad i Spartak...

                            A dosta timova je ove sezone koristilo ovakve garniture sa više pruga...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • http://www.sportal.rs/news.php?news=71212

                              Zatvoriti i ove retarde!!!

                              Pa zašto bi neko imao želju da ode u Ganu??? Osim ako nije trener bez posla, kojeg ne traži nijedan manji klub a kamoli neki veći... Dujković, Rajevac i Plavi su pre preuzimanja Gane bili smešni. A sada su opet smešni...

                              Pa da pišu da Inter i Čelsi žele Prosinečkog od leta za trenera, pre bih im poverovao!

                              Gazi filijalu danas...

                              EDIT: Hahaha, pomerili vest, bila je glavna (na 1. mestu) i posle par minuta je bacili u stranu...
                              Last edited by Il Capitano; 31-03-12, 11:27.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Gostujuca kao Napoli Danas pobeda nece da izostane Razmisljam se da li da odem na tekmu u p.m. 2 lav piva i us'o si
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X