Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I, ja mislim da je igra bila sasvim pristojna, stvarane su sanse tokom celog meca, znao sam da cemo ga uvaliti kad-tad. Jbg kad njima 11 igraca stoji u 20 metara, ne moze sigurno biti 4-5:0.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odlična Zvezda u nastavku prvenstva, i odličan potez Robija što nije dopustio da idu na pripreme novinari smarači. Otišao je izolovao ekipu, pokupio mlade talentovane domaće fudbalere kojiam je čast igrati za taj klub i za sad se ispostavilo odlično. Ali treba sačekati konačan ishod pa onda ono najvažnije odmjeravanje sa Evropom
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Zvezda dobila,ali ocekujem bolju igru bre vise!Mucenje,mucenje,kao da imaju upalu pluca opet! Dossssssssssta bre s tim vise,ocemo da gledamo pravi zvezdin fudbal!Na momente ih ponese to nesto,ali to tako kratko traje i stvori ti iluziju da je to to,a onda opet shamar..dobro,dobili smo utakmicu,ali ova igra samo moze da te zamisli koliko se moze ustvari na pravom ispitu!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Pobeda je najvažnije. kadu rešio utakmicu sa dva poteza. I meni je Vešović pokidao živce u prvom poluvremenu pogotovo, ali ceo tim je bio dosta slab. Osim onih 7-8 minuta i par šansi slabi smo bili dok nisamo dali go. Zaista je teško igrati kad onako postave bunker , čoveče izem ti fudbal ovaj naš kad tako dođe ekipa i postavi bunkericu i ne možeš da prođeš pa da imaš top. Kao što rekoh važna su tri boda i nastavljamo dalje.

          Comment


          • Његов максимум очигледно није довољан за Звезду. Мораће знатно да поправи игру или га се решити Мирић чим је ушао имао је асистенцију
            sigpic

            Comment


            • Ako se Mikić proda na leto, nadam se da je već uspostavljen kontakt sa Pauljevićem. Doduše tada će biti oba beka ofanzivna, može biti i mač sa 2 oštrice to, ali je stvarno odličan desni bek...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...da-je-moj-Real

                  On kaže da su belgijski novinari bili iznenađeni kada im je na pitanje gde bi više želeo da nastavi karijeru, u Realu ili Barseloni, odgovorio da mu je životni san da zaigra u Crvenoj zvezdi.
                  - Odgovorio sam da ako mi nude takav izbor onda ću reći Real jer je ipak kraljevski klub. Ali, onda sam im rekao da je moj životni san Crvena zvezda jer ona je za mene jedini kraljevski klub! Zato i ne razmišljam o tome gde bih jednog dana voleo da odem, jer sam već stigao tamo gde sam želeo. Prvo da ovde ostavim srce, da ostanem što duže, da osvojim što više titula i duplih kruna, pa ću posle toga videti šta i kako dalje - zaključio je Milunović.
                  Najezio sam se ljudi, najozbiljnije. Gde su bre bili ovakvi igraci svih ovih godina, izem ti Adzu i njegove menadzerske kombinacije.
                  Last edited by Nebojsa; 26-03-12, 14:52.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Коначно у Цвеној звезди играју прави цигани они који воле клуб који знају шта значи носити црвено-бели дрес који гину за сваку лопту! Овако нешто годинама нисам гледао и не тражите им замерке само уживајте у Звездином пролећу
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...ran-vesic.html
                      http://www.redstarbelgrade.info/fudb...vesic-2-3.html
                      Cekamo i treci deo.Dosta obiman i interesantan intervju,moracu da ga ozbiljno prostudiram pre nego sto donesem neke zakljucke
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Ja sam prva dva dela citao, cirka, lapo cuke, ako ne postave treci u narednih 10 minuta odo' da kuntam.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Procitao sam prva dva dela, sada ce valjda i treci. Sve je to lepo sto on prica, ali ja sve sto on kaze uzimam sa rezervom, moze on da ima najbolje zelje, ali nije on bas tako nevin u KK kao sto se predstavlja. Istina je negde na sredini, niti je on los koliko ga neki (medju njima i ja) cesto pljujemo, ali nije bas sve ni zemlja cuda iza duge kao sto on prica.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Najezio sam se ljudi, najozbiljnije. Gde su bre bili ovakvi igraci svih ovih godina, izem ti Adzu i njegove menadzerske kombinacije.
                            Tih kad ga spomenu video sam ga u kaficu cirka nesto verovatno leci tugu sto kidamo bez njega

                            @miloolja: Ne moze ovo sto cu da napisem toliko da se poredi sa velikim fudbalom ali ajde cisto da ti docaram Igras mali fudbal napadas sa 3 coveka a cekaju te 4-5 na svojoj polovini tesko ces da das gol sem ako nisu neki duduci E tako ti je bilo i protiv Borca, svi njihovi igraci na svojoj polovini (samo jedan blizu centra) jbg tu i ne mozes da dodjes do neke ne znam kakve igre.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Jos su se zgusli na sredini. Mi imamo nesrecu da je vecina nasih trenera proslo skolu kod Bata Djore, sto ih cini neverovatno kompetentnim za bunkericu, pogledajte kakve je uspehe recimo Rajevac napravio sa Ganom tom taktikom. Nauce tako da postave, po tome smo verovatno medju najboljima na svetu, jos su i igraci naucili jako dobro to da igraju, sto na svojoj kozi osete Zvezda i Partizan, pa onda kada izadju napolje sokiraju se kada ih protivnik napadne sa 6 igraca. Zato nam propada fudbal, i zato mi je drago sto u Srbiji sada rade Grant i Robi koji nemaju veze sa nasom nakaradnom trenerskom skolom, da je vise onih bez uticaja prvog srpskog beka gde bi nam bio kraj.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • beli-brat.jpgKup7_620x0.jpgv207246p1.jpg
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X