Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva dominacija, odlicno igramo za sada. Odbrani par zicera golman Borca..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ima neki strimic?
      Koliko raje na stadionu?
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=392

        Ima oko 30.000 mozda...Lazovic napokon za 1-0, ovi parkirali dva autobusa ispred svog gola.

        EDIT: Evo ga Vini..

        EDIT2: Cadu definitivno igrac utakmice. Odlican je i danas bio..
        Last edited by D-Wade; 24-03-12, 18:52.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nisam stigao pogledati. Najbitnije da su nova tri boda u dzepu. Poseta odlica s obzirom da se placalo. Kako su igrali?
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Cadu je nas najbolji igrac i tacka, no more discussion.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • 26 'iljada bilo Evo ja stigao sa stadiona...Protiv onakvog bunkera bolje nije moglo...+ smo igrali bez par standardnih igraca. Ja zadovoljan Ispuni se nekome rodjendanska zelja da ga Kadu da
              Idemo dalje tekmu po tekmu.

              P. S. Zaboravio sam Vinijev ulazak
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Ovo je bilo blizu, bitno da se dobilo. Prvi deo je preslikana igra od jeseni, malo zacinjena sudijom koji nam je stvarno sudio svaki kontakt. Onda je usao Kadu i bio game changer. Svaka cast Lazi na reakciji posle lose igre i Kaduu za gol. Kasalicu su tako istukli ono nije normalno. Onaj sa krestom ga je gazio svako malo. Bitno da je usao Vini, ono je bila reakcija
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • bitno je da je upisana i 6-ta pobjeda ovog zvezdinog proljeca...samo gazi zvezdo

                  Comment


                  • Nisam za dz upegao kola.

                    Lepa pobeda.

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s238506/Sport/Sp..._utakmice.html

                      Trci i ti, u svoju slavu
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Dobila sam lajk ovde Hvala carter985 Malo sam se uplašila da sam invizibl...
                        Elem... igra (majko mila kada će ovde početi da se igra taj fudbal?)...ali ajd opet, nema veze bitna je pobeda...
                        Sledeći...







                        I za kraj... najbolji....

                        Last edited by miloolja; 24-03-12, 23:22.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • ...Ал љубав ка теби још јача је! Најбитнија су 3 бода игра мање више за заборав ал реално не можеш све да добијеш лагано и свима да даш 3-4 гола. Радује ме Пашеко, а Вешовића би послао на позајмицу у Ком
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Делија021 View Post
                            а Вешовића би послао на позајмицу у Ком
                            Kom mu je jos i premija, pre bih ga u Petnjicu, i to omladince. Operisan covek od fudbala.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ne bih se slozio sa kritikama na racun Vesovica on daje svoj maksimum i sto se mene tice zadovoljan sam... Nije on Krisitijano Ronaldo pa da pravi toliku razliku na terenu.
                              @ miloolja
                              igra nije mogla da bude bolja kad je onakav bunker ispred tebe...
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                @ miloolja
                                igra nije mogla da bude bolja kad je onakav bunker ispred tebe...
                                Sada je i to problem? Dobro.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X