Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Sever i jug 100, istok 150, zapad 200. Mada mislim da bi bilo preko 30 soma i sa 200-400-600, al' dobro, mislim da klub radi pravu stvar.
    Konacno da iskoristim sezonsku ove godine.
    Vrhunski gledam te sa istoka u subotu
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment




    • Od 1:10, skroz naopako....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Prosinecki <3


        "Posle pobede nad Partizanom došlo je do male euforije, koja je donela neke pozitivne stvari, ali tenzije sada moraju da se spuste. U goste nam dolazi ekipa Borca, koja se bori za opstanak, koja takođe igra polufinale Kupa i koja će u subotu imati ambiciju da se pokaže u najboljem svetlu ovde, verovatno u novom lepom ambijentu koji će kreirati naši navijači"
        Last edited by Condition23; 23-03-12, 15:28.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Изађи напоље, стиже Звездино пролеће Све је речено идемо цигани
          sigpic

          Comment


          • Zanima me sada koliko ce biti ljudi kada se naplacuje i da li je moguce da ljudi cene Zvezdu ispod 300 dinara.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Zanima me sada koliko ce biti ljudi kada se naplacuje i da li je moguce da ljudi cene Zvezdu ispod 300 dinara.
              И мене живо интересује ове цене су сасвим приступачне свима. И коначно да испоштују нас са сезонским картама безобразно је давати бесплатан улаз сваку утакмицу
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Zanima me sada koliko ce biti ljudi kada se naplacuje i da li je moguce da ljudi cene Zvezdu ispod 300 dinara.
                Je l' dolazis siso?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Je l' dolazis siso?
                  Vrlo verovatno... Treba drugar da uci za vikend ali ce to verovatno poslati u majcinu
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ajde, sad ti je jeftina cena karte, jos ako dodjes ranije mozes udobno da se smestis u one nove stolice.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • I da su dzabe ulaznice ja 2000 za gorivo moram pa moram da potrosim -.-
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Ajde, sad ti je jeftina cena karte, jos ako dodjes ranije mozes udobno da se smestis u one nove stolice.
                        A ne, ovaj moj ludak od drugara ide na Sever tako da cu biti primoran da ludijam. Nema vise penzionerstva

                        Originally posted by Gangrena View Post
                        I da su dzabe ulaznice ja 2000 za gorivo moram pa moram da potrosim -.-
                        Ako imas neki voz, to ti je majka, mi cemo tako.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ко хоће нађе начин ко неће нађе изговор Ја још нисам нашао превоз тако да ми воз не гине
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            I da su dzabe ulaznice ja 2000 za gorivo moram pa moram da potrosim -.-
                            ma sta je to za tebe ja za 1500 odem i vratim se + 500 za kartu i nesto za jelo

                            Comment


                            • Имамо воз у 13 часова вероватно се видимо ако будеш ишао тим Небојша Биће крцато
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgleda da cemo i mi morati busom, svi auti su nam u kvaru



                                Da ga jebem, sutra mi je rodjendan, ma ici cu makar pesacio.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X