Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Napisah već, malo pre tamo na temi, ali moram i ovde da ponovim... da ću jednog dana sigurno umreti na Marakani. Samo oni nek nastave ovako.
    Evo i mene, čestitam nam, ne stigoh ranije moralo se sinoć proslaviti
    I nekoliko fotki sa naše tribine

    21032012404.jpg 21032012408.jpg 21032012411.jpg 21032012412.jpg

    sigpic

    Comment


    • au kako lijep post
      http://www.redstarbelgrade.info/fudb...na-zvezda.html

      Comment


      • Ovo nije trenutni bljesak Kasalice, on je sjajan napadač. Mislim čak i da može biti prvi špic reprezentacije!

        Kad su šansu dobijali Damjanovići, Despotovići i Kaludjerovići, može i on!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Cini mi se da u menadzeru Kasalica igra za Crnu Goru...e sad koliko je to tacno

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Cini mi se da u menadzeru Kasalica igra za Crnu Goru...e sad koliko je to tacno
            Ima drzavljanstvo jer mu je cale odatle, ali nikada nije igrao i ne planira, bukvalno nema nikakvih veza sa tim. Znam slucajno jer je moja tetka iz Uzica i dobra sa njegovom kevom. Eto malo da se pohvalim
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ima drzavljanstvo jer mu je cale odatle, ali nikada nije igrao i ne planira, bukvalno nema nikakvih veza sa tim. Znam slucajno jer je moja tetka iz Uzica i dobra sa njegovom kevom. Eto malo da se pohvalim
              A ti si dobar sa njegovom sestrom,kapiram

              Pa ne bih se bunio da imamo nekog brzog spica u reprezentaciji

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                A ti si dobar sa njegovom sestrom,kapiram
                Iskreno, nisam ni znao da se poznaju do pre 5, 6 dana Kao ej sin od jedne moje prijateljice krenuo da igra za Zvezdu, mozda ga znas Mora da se ogrebem za potpisani dres ako nastavi ovako Najbolji domaci spic kojeg smo imali od Zigica.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Kaže hrvatski Index:

                  Zvezda i Partizan na Marakani: Pogledajte uživo pa će vam biti jasno zašto tako visoko kotira na svjetskoj ljestvici gradskih derbija

                  Voljeli Zvezdu ili ne, beogradska Marakana je kultni stadion, na kojem se igralo finale Kupa prvaka, finale Eura i koji pamti na desetke velikih europskih i jugoslavenskih utakmica, pa je posjet njemu poseban doživljaj. U zemlju ukopani stadion, izvana ne pruža bogzna kakav prizor, ali ulaskom na tribine "Marakane" ispunjene navijačima "večitih rivala", pretvara se u grotlo koje se trese od zaglušujuće buke.

                  U podizanju decibela osobito su prednjačili Grobari, koji, iako barem duplo malobrojniji od Delija i podijeljeni u dvije nasmrt zaraćene frakcije i dva kaveza na jugu Marakane, doslovce tutnje Zvezdinim "NLO objektom".

                  Međutim, uskoro se otkrilo zašto su im Delije omogućile da se pola sata prije utakmice njihovim stadionom ori pjesma najomraženijih rivala: Prepuni sjever je šutnju okončao razvijanjem impresivne koreografije s fluorescentnim crvenim i bijelim papirićima ispod koje je uraganski krenulo neprekidnih pola sata: "Pune tribine ludih navijača..."

                  Kao što vidite u izvještaju s ove utakmice, nemjerljivo zanimljivije stvari događale su se na tribinama, nego ispod njih. Derbi je to koji je po onom na terenu podsjećao na hrvatske - mučenje igrača bilo je nedostojna pratnja spektaklu na tribinama. Uragan od navijanja i kamilica od igre
                  Ekskluzivni video: Pogledajte kako je Prosinečki uskrsnuo u paklu Marakane

                  Originally posted by milicica View Post
                  Evo i mene, čestitam nam, ne stigoh ranije moralo se sinoć proslaviti
                  I nekoliko fotki sa naše tribine

                  [ATTACH=CONFIG]4842[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]4843[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]4844[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]4845[/ATTACH]

                  Bravo za fotke milicice!
                  Last edited by miloolja; 22-03-12, 15:10.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Na Vikipediji pise da je Kasalica odigrao 4 utakmice za Crnu Goru u mladjim selekcijama,do 21 godine.

                    A dobro,nemoj odma da ga dizemo posle 2 utakmice,odma prvi spic reprezentacije itd...
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Koliko li će sada navijača biti?

                      Zvezda protiv Borca otvara i južnu tribinu?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Фантастичан видео
                        sigpic

                        Comment


                        • Svestan je Prosinečki i da ‘jedna lasta ne čini proleće’, ali i koliko će pobeda nad crno-belima značiti svim ljubiteljima kluba iz Ljutice Bogdana.
                          “Svaki dan se priča o krizi, o tome kako narod nema para, a onda navijači ostanu sat vremena posle meča da slave trijumf. Siguran sam da im je danas sve lepo u životu. Zboga tog fenomena i ostajem ovde da se borim”.


                          Da ne pisem nista dzabe, znate i sami...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • nemoj daje koji odao ovu tajnu partizanovcima
                            jar ću omak da bijem
                            al
                            njima tije potrebat neki žika živac
                            jar još je davno vidoviti Bora čobra objasnijo kaće oni doakati robiju
                            u pesmi od žiki živcu ima proročanstvo:

                            “klinci kad banku obiju
                            žika zaglavi robiju





                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Jel istina da ce da budu smesne cene karata?
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Sever i jug 100, istok 150, zapad 200. Mada mislim da bi bilo preko 30 soma i sa 200-400-600, al' dobro, mislim da klub radi pravu stvar.
                                Konacno da iskoristim sezonsku ove godine.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X