Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment






    • Najjaca slika dana
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Nekad i sad
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment




        • 4 M za sadasnjost i buducnost.



          I da se ovo ponovi jos mnogo, mnogo, mnogo puta.
          Last edited by Nebojsa; 22-03-12, 08:33.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ljudska gromada pod imenom Mustafa (ne nadimkom, imenom) je pljunula naseg klinca koji skuplja lopte.
            ee nista mu ne valjalo da bog da!Ljudsko ruglo!

            i takoo..sve se vraaca,sve se placa kod mene kuci je bilo ko na stadion,mnogo se pilo..ja sam se drao kko ludak!Bozanstveno veche!Samo one sanse se ne smiju poklanjati protivniku..Maksimovic je u vecem dijelu meca bio dobar,stamen,siguran,ali i prilicno nesiguran u pojedinim trenucima..ali ono sto raduje,jeste da imamo igru koja vise niije dosadnaMora to jos jos jos bolje agresivnije,ali to vise nije tako daleko!Bravo Zvezdo moja!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Eto, ode cale posle 20 godina na stadion i pobedimo.

              Najdraze mi definitivno zbog Robija.

              Comment


              • http://www.pressonline.rs/sr/sport/f...erbija%20.html Неки новинари су баш срамота за своју професију
                sigpic

                Comment


                • Ma moraju da dignu prasinu tamo gde je nema. Opusteno.

                  Comment


                  • Ja necu dati gol nikada, ali vazno je da smo pobjedili

                    Vas Kristijan Borha


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma mogu samo da... se ljute i dižu prašinu, što reče Seoski, jaka stvar.
                      Neka kazne i našeg trenera novčano kao onda njihovog... zato što je pobedio... zašto bi inače....
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Svaki dan da se gleda ovo do narednog derbija, iznova i iznova!

                        Za Bajka se znalo, ali kakav cigan je Milivojević!!! Do koske...

                        Karaj bre...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • konačno da i nas Bog pogleda. Kad se samo setim prošlih derbija sa Robijem kad smo mi igrali i stvarali šanse a grobari pogadjali. Kasalica i Milunović objasnili. Jedan dodoir sa loptom i go. e to su golgeteri . Konačno da imamo prave napadače. Lazović razočarao, što reče jedan zvezdaš sa RSB -a on je kao i Mrkela nekad. Večiti talenat kojeg na velikim utakmicama nigde nema. Najviše mi je drago zbog Robija. Napred Zvezda...

                            Comment


                            • Немојмо нападати Дарка дечко се труди жели некад једноставно не иде, нека он доноси победе на "малим" утакмицама а у дербијима увек искочи неко други. Роби је је написао докторски рад у реваншу само треба да га "одбрани" и добили смо систем и тренера за дужи период
                              sigpic

                              Comment


                              • Zvezdana

                                Rođaka srpskog sina Fudbala. Razlog je mnogih presečenih vena, prodatih kuća i automobila, kao i ostavljenih žena.

                                Kad se rodila, bila je lepa beba. Kao i njena sestra Partizanka. U početku su bile u odličnim odnosima, čak su i delile momke, ali vremenom, kako to obično biva u tinejdžerskim danima, su se udaljile i postale suparnice. Ali o Partizanki nekom drugom prilikom.

                                Razvijala se u pravom smeru. Bila je dama, svi su je voleli i poštovali. Gde god se pojavi svi bi gledali u nju. Sijala je. A što je tek plesala... Igrala je kao niko. U svojim najboljim danima je tako vezla da su mnogo stariji plesači i igrači samo mogli da gledaju i da se pitaju kako to može. Kako jedna Srpkinja može da pleše kao da je sa Kopakabane.

                                Privukla je na sebe pažnju, slavu i novac. I najveći uspeh je ostvarila 91. kada je postala mis sveta, a pre toga i Evrope.

                                A onda... Rat. Nije joj lako pao. Bila je uzdrmana. Odlazili su prosci, gledaoci, a sa njima i njena igra i talenat. Nije imao ko da je gleda. Stare cipele su se izlizale, od plesne kraljice ostala je samo priča. Uspela je uz pomoć njenih vernih fanova da se više veštački održi na sceni. Kao na aparatima. Trudila se, nije joj bilo lako. Imala je srce. Znala je ponekad da pokaže onaj stari sjaj. Ali nikada to više nije bilo to.

                                Mnogo puta se poslednjih godina udavala i razvodila. Pala je na niske grane. Ostalo je samo sećanje i uspomena na neka lepa vremena. A sada... Nadaju se svi, da će jednog dana opet zasijati, uzeti one prašnjave zlatne cipele sa kraja prošlog veka, obuti ih i zaplesati. Baš kao nekada. I da će je opet svi gledati.

                                Jednog dana... Danas!





                                JEZA...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X