Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Da se razmišlja samo srcem, Bajko bi trebao do kraja karijere da ostane u Zvezdi. Ali jeste bilo ovo čudno danas što se pogubio...

    Ali da ne palamudim mnogo sad, slavlje je, a i čovek je primio samo 2 gola od starta polusezone od čega nije krivac ni za jedan...
    ...i lepo se izvio posle onog Tomicevog slobodnjaka
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment






    • Prosinečki: "Zaslužili smo sreću"
      Crveno-beli su u prvom polufinalu pobedili najvećeg rivala Partizan na Marakani sa 2:0, u prvom meču polufinala Kupa Srbije.

      „Mislim da nismo odigrali kao što smo odigrali kada smo izgubili sa 2:0 prošle godine u polufinalu. Ja mislim da smo tada mi bili bolji a oni su davali golove. Oni su u prvom poluvremenu bili bolji, a mi smo na kraju ipak pobednici što je veoma bitno.

      „Mislim da je za moju ekipu danas bilo najvažnije da pobedimo, mislim da smo to odradili maksimalno kako treba. Sigurno da tu ima još puno da se radi i kao što je gospodin Grant rekao tek je prvo poluvreme, ne smemo da ulazimo u euforiju. Ipak, sigurno je da će nam ova pobeda značiti puno za motivaciju ekipe za samopouzdanje. Ovo je peta pobeda za redom i mislim da ovim momcima treba čestitati, istrčali su kako treba. Možda smo u nekom periodu mogli i bolje ali sve u svemu moramo biti zadovoljni. Napravili smo danas protiv jednog vrlo teškog protivnika koji je pokazao da igra jako dobro, da je nezgodan, da zna šta hoće. Nas je poslužila malo i sreća ali momci su to i zaslužili“, rekao je Prosinečki.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Коначно после неког времена да они играју фудбал а ми користимо шансе. Ма шта год они рекли небитни су ПОБЕДА ЈЕ ЗАСЛУЖЕНА! Уживајте цигани Звездино пролеће је тек стигло!
        Last edited by Nebojsa; 22-03-12, 00:30.
        sigpic

        Comment


        • Iz pouzdanog izvora Igraci od Prosineckog dobili dozvolu da se prepariraju veceras u Magacinu su svi bice veselo. I zasluzili su!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Dace Bog da nam se samo ne obije u glavu u subotu...



            Ali, slazem se, zasluzili su momci, neverovatan timski duh imamo, ne verujem da ce biti bas nekog preterivanja.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Gore receno verovatno znaci da ce Kira na gol u subotu, Bajko nema bas mnogo kontrole ni kocnice ni sada kada se smirio.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Brate, Kira je operisan koliko ja znam.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ne daj Boze da Vesic stane na gol, bolje i Bajko pijan nego on.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • O Boze, zaboravio skroz Euforija glupava
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ma neka ih bice to sve na svom mestu u subotu...Mnogo je ovo Robert zeleo (kao i igraci) i realno nije trebao nista drugo da uradi nego da im kaze da se posteno provedu i zapamte vece Jbg svi smo mi ljudi, shvatam ja profesionalizam, disciplinu i te stvari ali nije mala stvar ovo i treba da se proslavi kako dolikuje
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • e ovo je trebalo dozivjeti jebasmo im kevu kako na tribinama tako i na terenu,dosta smo mi igrali i promasivali sad zabijamo gotovo svaku sansu ovo se ceka...sad nema kraja samo gazi zvezdo....

                        Comment


                        • Ma naravno, slazem se ja u potpunosti, samo kazem ne daj Boze da zbog toga popusimo u subotu, potpuno bismo anulirali ucinjeno danas. A, i hocu da na rodjendan Borac bude razguzen.



                          Opet kazem, najsrecniji sam zbog Robija, sto rece Šone danas, kao da smo nekoga sa Severa doveli da nam bude trener, njegove emocije prema Zvezdi su kao i nase.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • ma brate nema sanse,neznam sto se bojis za subotu siguran sam da ce to biti jos jedna goleada i da nas ceka prelijepo proljece sa nasom zvezdom....treba se opustiti i uzivati u ovim lijepim trenucima

                            Comment


                            • Oprez je sa Zvezdom uvek preporucljiv, to su nas valjda ove godine naucile, ne strah od poluekipe kao sto je Borac, ali sigurno oprez i spremnost za los ishod. Razumite ljudi, ne mozemo vezati sve pobede do kraja prvenstva, ne ide. Ne treba odmah posle prvog pada da se promeni raspolozenje u ocaj. Jedino bi bilo jako dobro da se jase na ovom pozitivnom talasu do revansa 11. aprila, pa onda jbg. Sta bude bice.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nema potrebe da se opterecujemo sad...Sa -10 smo dosli na -6 da nam je neko ponudio to pred pocetak polusezone svakako bi prihvatili...U ovih 5 utakmica pokazali su volju i zelju za pobedom uvek gledali da daju gol vise bez obzira na igru...To je Robi trazio verujem i dobio Samo polako mec po mec, sta bude bice ostaje nam samo da volimo i uvek budemo uz nasu Zvezdu Crvenu
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X