Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma može tamo u 70.-80. ... sada sam mlada... Moram da doživim bar još jedan Ušati pehar
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Već sada da se krene sa skupljanjem priloga za Mustafinu suknjicu... hohoho!!!

      Za razliku od prethodnih derbija Borha nije šutirao na gol ali je dosta zaslužan za oba gola! Kakvu moć je pokazao Kasalica kod drugog gola... Mislio sam da nema ništa od tog pasa Borhe ali ono je bilo nehumano od Filipa.

      Možda i najbitnija stvar pred revanš, nije primljen gol...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ljudska gromada pod imenom Mustafa (ne nadimkom, imenom) je pljunula naseg klinca koji skuplja lopte.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          RSB nikad bolje ne funkcionise

          ikod mene sad sve radi
          proradijo mije i čir





          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ljudska gromada pod imenom Mustafa (ne nadimkom, imenom) je pljunula naseg klinca koji skuplja lopte.


            neurozat
            a
            pitaloga dete
            čiko
            dal se go kroz noge
            računa duplo





            lutajući reporter tuta bugarin
            nežno šapće sneguljici
            dok patuljci ruju
            u rudnici

            Comment


            • koliko mi je drago zbog ROBIJAAAAA nek je zgazio ovu gamad a kod njih od sad vjerujem pocinje potpuni raspad sistema!!!!!!!

              Comment


              • Najviše zbog Robija!
                Pa dobro... i zbog mene...
                Last edited by miloolja; 21-03-12, 22:50.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ljudska gromada pod imenom Mustafa (ne nadimkom, imenom) je pljunula naseg klinca koji skuplja lopte.
                  Pljunuo je njega Bog odavno
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Delije na tribini ponovo objasnili

                    Sto se igre tice ne mogu da analiziram sad nesto specijalno,moracu snimak da pogledam na miru,ali Borivoje je igrac utakmice bez sumnje,Tosic takodje strasna partija
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Delije na tribini ponovo objasnili

                      Sto se igre tice ne mogu da analiziram sad nesto specijalno,moracu snimak da pogledam na miru,ali Borivoje je igrac utakmice bez sumnje,Tosic takodje strasna partija
                      Samo da naglasim: Tosic pod lekovima
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        Delije na tribini ponovo objasnili

                        Sto se igre tice ne mogu da analiziram sad nesto specijalno,moracu snimak da pogledam na miru,ali Borivoje je igrac utakmice bez sumnje,Tosic takodje strasna partija

                        a menise kod partizana najviše dopada
                        šta igje dopalo digraju na stadijonu jna
                        atu najvolu da gledam tribine
                        štaću siroma kad mije šarena
                        moja omiljeta boja






                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici
                        Last edited by tuta bugarin; 21-03-12, 22:31.

                        Comment


                        • Lazovic uzasno odigrao,nije se video,jedan sut koji je otisao na tribine i to je to.Borivoje sasvim dobar,jeste da nije uso u sansu,ali je trcao,borio se,asistirao i oduzeo loptu kod prvog gola.
                          Samo mi nije jasno gde je Bajko krenuo ono pred kraj prvog,izgubi se covek,ne zna gde je lopta....
                          Sve u svemu mnogo neobican osecaj,pobeda od 2:0 u derbiju,zadnja pobeda od 2 i vise razlike je onaj derbi 4:1 pred praznom Marakanom pre par godina

                          Evo RSB je odma izbacio i neke snimke
                          Slavlje igraca
                          http://www.youtube.com/watch?v=0tya-...ure=youtu.be&a
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Originally posted by Bendtner View Post
                            Lazovic uzasno odigrao,nije se video,jedan sut koji je otisao na tribine i to je to.Borivoje sasvim dobar,jeste da nije uso u sansu,ali je trcao,borio se,asistirao i oduzeo loptu kod prvog gola.
                            Samo mi nije jasno gde je Bajko krenuo ono pred kraj prvog,izgubi se covek,ne zna gde je lopta....
                            Sve u svemu mnogo neobican osecaj,pobeda od 2:0 u derbiju,zadnja pobeda od 2 i vise razlike je onaj derbi 4:1 pred praznom Marakanom pre par godina

                            Evo RSB je odma izbacio i neke snimke
                            Slavlje igraca
                            http://www.youtube.com/watch?v=0tya-...ure=youtu.be&a
                            Snimak 4:27
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Robijeva izjava posle pobede..

                              “Sećam se i nekih prošlih derbija, recimo onog iz prošlog polufinala Kupa, kada smo mi napadali, a Partizan pobedio sa 2:0. Slažem se da igra nije bila najbolja, ali je rezultat sada najbitniji i mnogo će nam značiti na planu samopouzdanja. Igrači su shvatili da mogu da dobiju Partizan. Bitno je to i zbog prvenstva“

                              “Jeste ovo dobar rezultat, ali nema euforije“

                              “Normalno je što su se moji igrači posle ranog gola nekako refleksno povukli, ali je i Partizan odlično stajao, lako je zaustavljao naše akcije i, da budemo sasvim iskreni, dominirao. Posebno u prvom poluvremenu. Ali ponavljam, pobeda je najbitnija, a ima vremena da analiziramo gde smo grešili, zašto smo im dozvolili toliko šansi. U drugom poluvremenu smo sa Kasalicom dobili na brzini, možda smo u samom finišu mogli i do ubedljivije pobede, ali zadovoljan sam i ovako“
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Bendtner View Post
                                Lazovic uzasno odigrao,nije se video,jedan sut koji je otisao na tribine i to je to.Borivoje sasvim dobar,jeste da nije uso u sansu,ali je trcao,borio se,asistirao i oduzeo loptu kod prvog gola.
                                Samo mi nije jasno gde je Bajko krenuo ono pred kraj prvog,izgubi se covek,ne zna gde je lopta....
                                Sve u svemu mnogo neobican osecaj,pobeda od 2:0 u derbiju,zadnja pobeda od 2 i vise razlike je onaj derbi 4:1 pred praznom Marakanom pre par godina

                                Evo RSB je odma izbacio i neke snimke
                                Slavlje igraca
                                http://www.youtube.com/watch?v=0tya-...ure=youtu.be&a
                                Da se razmišlja samo srcem, Bajko bi trebao do kraja karijere da ostane u Zvezdi. Ali jeste bilo ovo čudno danas što se pogubio...

                                Ali da ne palamudim mnogo sad, slavlje je, a i čovek je primio samo 2 gola od starta polusezone od čega nije krivac ni za jedan...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X