Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekstra ovo izgleda,Robi je odlucio da izmesa karte i iznenadi Granta,samo mi to deluje preofanzivno sa Lukom,treba Micko na zadnjeg veznog
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Ako sada ne padne RSB, ne znam kada ce
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • RSB nikad bolje ne funkcionise
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Citam da je Robi plakao na kraju. Iskreno, najiskrenije, najsrecniji sam zbog njega licno.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Citam da je Robi plakao na kraju. Iskreno, najiskrenije, najsrecniji sam zbog njega licno.
            Ovo sam i ja rekao, cik da neko sada napise nesto lose o njemu, dobice po nosu. Nije ovo njegova pobeda u mecu koliko pobeda njegove selekcije igraca.

            I jos jednom. Nije los prelazni rok, zar ne
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Koliko ja tog coveka volim, isti je kao svi mi, mogu slobodno da kazem, Robi je za mene bozanstvo i zelim mu da ostane u nasoj ljubavi jos 30 godina!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • ja sam ga kao igraca voleo i verovao sam da ce dosta toga da promeni sto se tice igre kao trener

                Comment


                • Prelep osecaj veceras, bukvalno u minut dva je bio gol u drugom i gol u reprizi na prvom. Neprocenljivo.

                  Inace odnos u sutevima 9 - 9 (4 - 3 za nas u okvir gola), posed lopte 52 - 48 za njih. Cisto statistika, onako...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment






                  • AJDE ZVEZDO BRE!!!



                    Veceras Cigani slave, red je picka mu materina, idemo bracoooooooooooooooo!!!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • I cestitke velikim Ciganima Luki i Kasi na golovima na debiju. To je retko, to treba umeti.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • rutinska pobeda

                        Comment


                        • Čestitke na pobjedi danas, pobjeda nad Partizanom je jako važna za vas

                          Comment




                          • E sad uz ovu emociju otpevajte pesmu, ako prezivite javljajte

                            Jedina ljubavi zivota mog
                            Nek' te prati sreca, nek' te cuva Bog
                            Ja sam svoju mladost slupao o tebe
                            Sad sve sto mi vredi - tvoje su pobede.

                            Jer niko kao ja ne zna da te voli
                            Nikog kao mene tvoj poraz ne boli
                            Jer niko kao ja ne zna da te voli
                            Nikog kao mene tvoj poraz ne boli.

                            Nasukan sam brod na tvojoj tribini
                            Sto se nekad ljutim - oprosti, izvini
                            K'o bez dece kuca - to si ti bez nas
                            A ti si nama dom, uteha i spas.

                            Jedina ljubavi zivota mog
                            Nek' nas prati sreca, nek' nas cuva Bog
                            Jedina ljubavi zivota mog
                            Nek' nas prati sreca, nek' nas cuva Bog.

                            Jedina ljubavi zivota mog
                            Nek' te prati sreca, nek' te cuva Bog
                            Ja sam svoju mladost slupao o tebe
                            Sad sve sto mi vredi - tvoje su pobede.

                            Nasukan sam brod na tvojoj tribini
                            Sto se nekad ljutim - oprosti, izvini
                            Jer niko kao ja ne zna da te voli
                            Nikog kao mene tvoj poraz ne boli.

                            K'o bez dece kuca - to si ti bez nas
                            A ti si nama dom, uteha i spas
                            Jedina ljubavi zivota mog
                            Nek' nas prati sreca, nek' nas cuva Bog.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Napisah već, malo pre tamo na temi, ali moram i ovde da ponovim... da ću jednog dana sigurno umreti na Marakani. Samo oni nek nastave ovako.

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Napisah već, malo pre tamo na temi, ali moram i ovde da ponovim... da ću jednog dana sigurno umreti na Marakani. Samo oni nek nastave ovako.
                                Aj sto cu umreti, nego, sto mi nece biti zao
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X