Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, Arena otkupila ekskluzivna prava, mozda ce tako biti i za finale. Mada me za toboli briga jer sigurno idem ko god da igra



    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Spoiler

      Da se ne zaboravi pojedini klubovi nikad nece ovo dostici.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Iz proverenog izvora postava za sutra
        Bajkovic, Mikic, Maksimovic, Tosic (pod lekovima), Mladenovic, Mijailovic, Milivojevic, Evandro, Milunovic, Lazovic, Borha
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Iz proverenog izvora postava za sutra
          Bajkovic, Mikic, Maksimovic, Tosic (pod lekovima), Mladenovic, Mijailovic, Milivojevic, Evandro, Milunovic, Lazovic, Borha
          Mondo

          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Mondo

            Nije Nego drugar (Rocafela) bio sa Filipom Milivojevicem, Lukinim bratom do karantina da mu nose kopacke pa im on rek'o ahhahah kaze u dvoristu hotela Bajko jase Borhu prave cirkus
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Nije Nego drugar (Rocafela) bio sa Filipom Milivojevicem, Lukinim bratom do karantina da mu nose kopacke pa im on rek'o ahhahah kaze u dvoristu hotela Bajko jase Borhu prave cirkus
              Haha, smešno mi je al' jedva čekam da ode sa gola...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Haha, smešno mi je al' jedva čekam da ode sa gola...
                Neka ga Bajko lud je k'o struja ima on par ispada opet Rocafela u glavnoj ulozi... U nekom kaficu na Vozdovcu pre 2 godine on pije pivo i pusi pljugu i ovi ga pitaju sto ne ide na trening a on kaze ,,Neka evo samo da popijem pivo'' a skoro je isao u apoteku (gde radi sestra od mog druga) i kupio pilule za kontracepciju hahahahaha mozes da zamislis kad on izgovori kako to zvuci ,,Daj objasni mi kako sta to ide'' tim recima Bajko legenda
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • znaci Borha do daljnjeg


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment




                  • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • I tako je osvanuo jos jedan dan derbija... Od ranog jutra fiksanje, sve zapalo u drugi plan.

                      Spoiler


                      Ovo mora van spoilera



                      Posebno saslusajte od 0:28 - 3:18
                      Znas Bobo, kada cete da osvojite kup? Nikad
                      To je onaj duh koji nikada ne umire koji imaju neki od sadasnjih igraca, ali ne dovoljno njih.

                      Zvezda je zivot, sve drugo su sitnice...
                      Last edited by Nebojsa; 21-03-12, 09:24.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • jbt ja jedva i da sam spavao nocas,uhh koja groznica!jedva cekam!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • e ni ja nisam spavao gotovo nikako i tako uvijek kad idem na utakmicu,pocne nervoza 2 dana ranije,a prestane onog trenutka kada udjem na marakanu i cujem huk...tada zaboravim na sve,nepostoji nista ta 2 sata osim nase zvezde

                          Comment


                          • Ja sam se smorio, jednom ne mogu da odem na utakmicu i to bude bas derbi i bas tad nema prenosa na mrtvom RTS-u. Serem se u usta svima sa RTS-a, cak su izgubili i jedan mec LS nedeljno za sledecu godinu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ma strasno,ni ja nikako nisam mogao da odem,nemam prevoz da se vratim,a ne mogu da prespavam u Bg zbog posla....A nemam Arenu,tako da idem oko 6 u kladionicu da zauzmem mesto.


                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Kazu da nam je ovo sastav za mec..

                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X