Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hrabri me da oni vise nemaju pravog gol igraca kao sto su bili Dijara, Kleo, Tejgo, isto su upali u probleme sa realizacijom kao i mi. Ali oni u poslednje vreme znaju kako se dobijaju derbiji, mi ne. Nadajmo se da ce se to promeniti. Ako uspemo da ih izbacimo u kupu, imam neki utisak da mozemo do titule, ako ne, oni ce se stabilizovati i ciao ragazzi. Ipak su oni jos uvek kvalitetniji tim od nas, sta god mi mislili.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Stvarno deluje da ova ekipa može da igra konstantno dobro a ne samo da bljesne neki meč... Ovo je sada uživanje gledati ovakvu Zvezdu.

      U naredna 2 kola, oba meča kući protiv Borca i Hajduka. Angažovano kao i do sada i sigurnih 6 bodova.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Hrabri me da oni vise nemaju pravog gol igraca kao sto su bili Dijara, Kleo, Tejgo, isto su upali u probleme sa realizacijom kao i mi. Ali oni u poslednje vreme znaju kako se dobijaju derbiji, mi ne. Nadajmo se da ce se to promeniti. Ako uspemo da ih izbacimo u kupu, imam neki utisak da mozemo do titule, ako ne, oni ce se stabilizovati i ciao ragazzi. Ipak su oni jos uvek kvalitetniji tim od nas, sta god mi mislili.
        A jbg,mi promasimo 3,4 stopostotnih sansi,oni posle druge daju gol,udje nam voda u usi,daju nam jos jedan i to je to,zadnjih nekoliko derbija isti scenarijo....
        Idemo sad,oni imaju 2 gostovanja posle derbija,ubijemo ih u derbiju,i neko ce na tim gostovanjima valjda da ih dokrajci Ali Hajduk tesko,to su im ipak zacementiranih 3 boda
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Odlicno drugo poluvreme Zvezde i zasluzena pobeda. Bravo momci...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Hrabri me da oni vise nemaju pravog gol igraca kao sto su bili Dijara, Kleo, Tejgo, isto su upali u probleme sa realizacijom kao i mi. Ali oni u poslednje vreme znaju kako se dobijaju derbiji, mi ne. Nadajmo se da ce se to promeniti. Ako uspemo da ih izbacimo u kupu, imam neki utisak da mozemo do titule, ako ne, oni ce se stabilizovati i ciao ragazzi. Ipak su oni jos uvek kvalitetniji tim od nas, sta god mi mislili.
            Pa ko onda dade sad 2 komada protiv Jagodine?

            Tole progurao nekog crnca bez licence verovatno.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Pa ko onda dade sad 2 komada protiv Jagodine?

              Tole progurao nekog crnca bez licence verovatno.
              I ti dobro znas da to nije isti igrac kao pre povrede.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                I ti dobro znas da to nije isti igrac kao pre povrede.
                S obzirom na minutazu koja mu je data otkad se vratio, dao je solidan broj golova a i prvi deo sezone je Mr. Samrok vise od pola meceva igrao sa dva zadnja vezna, pola golova smo iz prekida dali. Ako dobije loptu, dace gol, to znamo svi. A sto se proleca tice, 4 meca - 3 gola, jednom usao sa klupe ali ajde necu sad ovde o tim stvarima iz postovanja prema tebi, Mac-u, Wade-u, Dachi i ostalima.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  S obzirom na minutazu koja mu je data otkad se vratio, dao je solidan broj golova a i prvi deo sezone je Mr. Samrok vise od pola meceva igrao sa dva zadnja vezna, pola golova smo iz prekida dali. Ako dobije loptu, dace gol, to znamo svi. A sto se proleca tice, 4 meca - 3 gola, jednom usao sa klupe ali ajde necu sad ovde o tim stvarima iz postovanja prema tebi, Mac-u, Wade-u, Dachi i ostalima.
                  Ma nema problema, svakako sam ja poceo, a i bice ovih dana pisanja jedni drugima u temama tako da ono Svakako iz onoga sto sam ja video, nije vise onakva zver kao nekada, nisam gledao sada ovo sa Jagodinom. Doduse pre dve godine je imao i Moreiru, on mu je namestio otprilike pola golova pa mozda nemam realan pogled. U svakom slucaju, mnogo ga se manje bojim nego prethodnih godina. Mada kako je nama odbrana suplja, svacega moze biti...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ma nema problema, svakako sam ja poceo, a i bice ovih dana pisanja jedni drugima u temama tako da ono Svakako iz onoga sto sam ja video, nije vise onakva zver kao nekada, nisam gledao sada ovo sa Jagodinom. Doduse pre dve godine je imao i Moreiru, on mu je namestio otprilike pola golova pa mozda nemam realan pogled. U svakom slucaju, mnogo ga se manje bojim nego prethodnih godina. Mada kako je nama odbrana suplja, svacega moze biti...
                    Pa nije toliko brz i eksplozivan ali logicno je zbog teske povrede i 29 godina. A otkad se vratio, sve dobre lopte je pospremio u mrezu. Gol igrac je gol igrac, mogu neke druge karakteristike da opadnu ali realizacija nikad.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Pa nije toliko brz i eksplozivan ali logicno je zbog teske povrede i 29 godina. A otkad se vratio, sve dobre lopte je pospremio u mrezu. Gol igrac je gol igrac, mogu neke druge karakteristike da opadnu ali realizacija nikad.
                      Tacno ono sto nama fali jedno 5, 6 godina.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Не знам за вас, али ја сам одушевљен. Ова екипа има карактер не посустаје не паничи и по оној ораници је успела да доминира. Стадион у Борчи је једна велика ливада на крај села И коначно и поред поништених голова не свираних пенала дигунутих непостојећих офсајда ми дамо сваком 3-4 гола то је оно што се тражи са таквим приступом нам ни судије не могу ништа НЕК ЖИВИ ЗВЕЗДА, НЕК СЕ РАЂА ДАН НЕКА СВАКО ДЕТЕ МРЗИ ПАРТИЗАН
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo link ako hoce neko da gleda bracu Grke http://sj-start.blogspot.com/2009/10/channel-3.html
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Ladno nema prenosa na RTS-u,samo na mrtvoj Areni....
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Evo snimak cele utakmice za zainteresovane.
                                http://www.youtube.com/watch?v=xbmqR1hWIsU
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X