Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    5. put, vrlo je moguce da Borha ima klauzulu u ugovoru da mora da igra. Tragicno, ali ne i neocekivano od Adje.
    E blago nama.

    Comment


    • Originally posted by gagablues View Post
      E blago nama.
      Upravo to. Nemoguce da Robi koji iskopa sve ove igrace u nasim vrletima ne moze da skonta da igrac kojeg gleda godinu dana non stop nema pojma. Jos smo bili jako blizu da isplatimo transfer i da ga uzmemo za trajno, posto je sada na pozajmici. To bi tek bilo genijalno. Bolje da ga uzmemo za centra za kk, nosi Mileta u zubima bez problema
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Igra,atmosfera sve je dobro!Samo mi se chini,da je Luka Milivojevic dosta lezeran,on mora bolje!Cesto je usporen i nervirao me danas! ali,danas je Zvezda sijala,bilo je tu mnogo dobrih stvari..Lazovic je novi Dejo


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Luka je danas dosta dobio po nogama, videli steda je u jednom momentu ostao dugo na travi, uplasio se malo, treba vremena da naucis da igras protiv ovakvih ekipa i ovakve taktike. Zato je dobro sto je ovaj tim sastavljen na zimu, ovaj tim ako ostane zajedno bice zverski od avgusta, ne vidim ko ce moci da ih dobije.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Upravo to. Nemoguce da Robi koji iskopa sve ove igrace u nasim vrletima ne moze da skonta da igrac kojeg gleda godinu dana non stop nema pojma. Jos smo bili jako blizu da isplatimo transfer i da ga uzmemo za trajno, posto je sada na pozajmici. To bi tek bilo genijalno. Bolje da ga uzmemo za centra za kk, nosi Mileta u zubima bez problema
            odlična ideja , zamisli tandem centara Popović i Borha
            Šalu na stranu, mi smo najovili ako on bude igrao u špicu. A ako se odluči za Kasalicu u špicu onda Laza je jedno krilo a Borha drugo. Znači Milunović out. A on dečko dao dva gola na dve utakmice a Borha dao jedan na poslednjih 100.
            Takođe je odbrana problem. Kada Mladenović i Mikić krenu napred slabo se vraćaju i preti kontra, i Smederevo i Bsk su mogli da nam daju golove iz kontre, sreća pa ne znaju. Ako to budemo dopuštali partizanu ne verujem baš da će toliko promašivati kao ovi.

            Comment


            • e da,Borha ne mogu da ga gledam,odma mi je muka kad ga viidim!Daj bre,michite ga,gonite ga u 3 lijepe.......
              da je onaj mrtvi Kaludjerovic bio danas mjesto njega ,pa vjerujem da bi bar 3 sanse iskoristio....uhhh dvije sajle..borha i kaludjerovic


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ja mislim da ako ova ekipa ostane na okupu i sledece sezone da imamo sansi za LS.Odlicna igra danas gazi Zvezdo sve.U koliko sati je derbi u srijedu .
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • u 19:00


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • @gaga

                    Najvise se bojim da se ponovi prica iz prethodnih xyz derbija, mi napadamo jalovo i promasujemo kao klinci sa poljane, oni odigraju 3, 4 kontre iz nase greske u predaji i zdravo dovidjenja.

                    Naravno da time ne umanjujem njihove pobede, treba i to znati.
                    Last edited by Nebojsa; 17-03-12, 15:53.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by stefan12 View Post
                      Ja mislim da ako ova ekipa ostane na okupu i sledece sezone da imamo sansi za LS.Odlicna igra danas gazi Zvezdo sve.U koliko sati je derbi u srijedu .
                      Da igra ili da osvoji

                      Sa nama se moze sve sto se pozeli
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • To ce biti najgore dosta derbija smo izgubili na nasim greskama nazalost,ali mislim da nece biti tako ovaj put.
                        Da igra Nebojsa.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • jbt ne mogu da ischekam srijedu
                          a sad da gledamo Jagodinu;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Igramo sve bolje to je očigledno, pogotovo ohrabruje činjenica da su pola tima dečaci do 21g. Robi je zaista objasnio ovaj prelazni rok onom pokerfejsu za odabir igrača. Joj kad se setim onih naših balvana Blažića, Gumu, Reljića , Brigela. Upropastio nam je tim 3 godine.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              @gaga

                              Najvise se bojim da se ponovi prica iz prethodnih xyz derbija, mi napadamo jalovo i promasujemo kao klinci sa poljane, oni odigraju 3, 4 kontre iz nase greske u predaji i zdravo dovidjenja.
                              Jebem ga, nema vise nesrece Djordjevica i Vilotica, necemo valjda opet iz kiksa primiti gol.

                              Vazno je da ne promasimo i nemoguce stvari, kao danas Borja, dao je kasnije gol, ali nisu Partizan i BSK isto...Samo da ne bude kao prosli puta u polufinalu, mi ih bijemo u obe tekme, a oni prodju dalje.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                Igramo sve bolje to je očigledno, pogotovo ohrabruje činjenica da su pola tima dečaci do 21g. Robi je zaista objasnio ovaj prelazni rok onom pokerfejsu za odabir igrača. Joj kad se setim onih naših balvana Blažića, Gumu, Reljića , Brigela. Upropastio nam je tim 3 godine.
                                ahahhahahah kakvi su ono pajseri,alo hahaha


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X