Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Други хоће да те руше могу само да ти п*** Наплатићемо у дербију ове поништене голове и не свиране пенале А о публици не вреди трошити речи ненадјебиви смо
    sigpic

    Comment


    • Негде пред крај утакмице, можда и 90. минут, време као да је стало.
      Сви на ногама, руке подигнуте у вис, и огромна количина емоција у ваздуху. Звездини навијачи певају као један песму : Нек се Маракани врате славни дани"... Свакакве слике пролазе кроз главу у том тренутку.

      Мислим да у том тренутку никоме на стадиону ништа није било на памети осим Црвене звезде. Ни посао, ни кућа,ни политика, ни проблеми које свако има од нас. Ништа. Нико није мислио ни на титулу, ни на дерби, ни да ли имамо прави тим, ни да ли треба да остане ова управа. Ништа. Само Звезда у глави.

      Вероватно су то ти тренуци због којих се долази на стадион. Због којих вреди волети и подржавати свој клуб и кад му је тешко, а и кад забије 4 комада. Можда су то минути за које треба живети. И које треба доживети. Можда је то тај осећај који вас носи данима, који вам помажете да изгурате све. Можда је баш о томе причао Љуба Тадић.


      Braco, procitajte ovo, sve je objasnjeno. Posebno ovaj zadnji pasus, to je onaj neopisivi osecaj koji vredi sve pare ovog sveta, mislim da bolje od ovoga ne moze da se definise. Evo ja sad recimo nisam prospavao celu noc misleci na sve ono lepo sto sam sinoc doziveo i proziveo, a za neka 2 sata cu na faks otici sa osmehom od uveta do uveta i srecan i ponosan kao malo dete. E, to je ono sto niko na svetu nema i sto nam ne moze oduzeti... Malo sam previse emocionalan, ne zamerite, jednostavno "Nasa ljubav prema tebi velika je znaj..."
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • vec je sve bolje....polako to pocinje da bude igra po koncu..jos to mora bolje,brze,ali dusa je puna,jer nasa igra pocinje da lichi na onu pravu sampionsku,jos malo pa ce to biti totalni top!Kasalica mi je vec prirastao za srce!Krneta moze da bude novi Vidic!Stojkovic ce ozbiljno da se nametne!Kadu izvodi penale najbolje na svijetu Realizacija.....moramo tu biti ekspozivniji,Borha mora da se proda,mora!Smorio je vise majke mi...ostali,hvala vam!Publika...sta da se kaze..niko to nema,kunem se u sve sto volim,mislim da to niko na svijet nema!Slijedi BSK pa da pojedemo partizane,vakat je !!!!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Duka, ti od depresije do euforije, lakse to malo, nismo igrali mnogo bolje nego protiv Javora, samo je realizacija bila bolja. Borha ne moze da bude prodat jer nije nas vec je na pozajmici sa pravom otkupa, koju nadajmo se uprava nece iskoristiti. Sve vise se bojim da stvarno u njegovom ugovoru ima klauzula da mora da igra.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • pa Nebojsa..sto se tice te 'depresije' mora se biti kritichan,ako ekipa ne igra dobro.a igra protiv javora je u dobrom dijela meca bila veoma veoma losa....a sto se tice euforije,nisam euforichan,nego sam ipak konstatovao da ipak mora brze i bolje i da realizacija mora biti eksplozivnija,tako da sam i za sinoc kritichan.Ali takodje je vidno da je igra bila povezanija,i da ce to uskoro da bude 100%..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • na crvena zvezda-smederevo, 40.261 ljudi.
              na celzi-napoli, 37.784 ljudi.
              missim, sta reci...

              Comment


              • ahahahahahahaha koja komparacija Mada idalje mislim da kada bude trebao da se plati ulaz da nece biti vise od 10-12.000!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Биће са плаћањем око 20-ак хиљада Ми смо за њих Лига Шампиона
                  sigpic

                  Comment


                  • Borha nije za špic igrača, on je više da igra sa strane, nadam se da smo dolaskom Kasalice konačno dobili pravog gol igrača, kadu i evandro ne mogu zajedno da igraju, mislim da je najbolji tandem na sredini trenutno milivojević i Evandro, sa strane Milunović i Laza i napred Kasalica.

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      na crvena zvezda-smederevo, 40.261 ljudi.
                      na celzi-napoli, 37.784 ljudi.

                      žnašta jos
                      problem je manjih klubova taj šta imaju male stadijone
                      pa ne more mnogo naroda ni duniđe unutrima
                      ili npr šamrok omanji velki klub al ima čak par iljada navijača
                      a ioni jedva ida dodžu na utaknicu jar se plašu danema neće biti za sviju mesta
                      doklen zdruge strane velki klubovi imaju mal veće stadijone
                      npr na primer fljamuntari
                      onti ima vojni stadijon za oko tries iljada ljudi
                      alga jebe šta ima samo par iljada navijača
                      pa nioni nećedu da dođu ubi samoća na tribinama
                      jedino kad naredu precednik države lično
                      pa potera ministre didu ioni da gledaju
                      dotera dvetri kasarne vojnika da viču
                      ondak tiseto kolko-tolko popuni
                      itakoto




                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici
                      Last edited by tuta bugarin; 15-03-12, 17:47.

                      Comment


                      • Ne može da prođe dan a da se ništa ne napiše u ovoj temi...

                        Znači Evandro sutra odmara kao i Milunović. Vraćaju se Laza, Mićko i Tošić a starter će ponovo biti Kadu. Najverovatnije starter i Mirić... Kasalica će opet ući u drugom delu.
                        Kažu da je uzak teren Borče ali najbitnije je da ne bude neka oranica...

                        Njihov trener Veličko je jedan od talentovanijih u zemlji. U prošlom kolu su dobili Borac u gostima, ali na prva 2 meča kod kuće ove polusezone, još nisu dali gol...

                        Mislim da su igrači koncentrisani na sutrašnji meč i da ne razmišljaju o sredi...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ma dace oni nama bodove,setite se one pobede na Marakani kad smo ih izvukli da ne ispadnu, mora oni jos to da plate
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • dobro je što će da odmara evandra i milunovića . Nadam se da će Kasalica ući što pre ili nema ko da da go, sobzirom da ne igraju pomenuta dvojica.

                            Comment


                            • Originally posted by gagablues View Post
                              dobro je što će da odmara evandra i milunovića . Nadam se da će Kasalica ući što pre ili nema ko da da go, sobzirom da ne igraju pomenuta dvojica.
                              Laza može sam da reši meč!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Laza nije baš u nekoj formi, ali si u pravu može on jednim potezom da reši meč.

                                Comment

                                Working...
                                X