Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Sjajna pobeda,i dobra igra. Naravno da ima mesta napretku,ali ovo dobro izgleda. Bojim se da u sledecoj utakmici,kada ne bude besplatan ulaz, nece biti ni 20.000 Kasalica odlicno odigrao. Kakve lopte je delio Kadu
    Ovako se stvara kultura dolaska na stadion. Samo polako, sa igrom i rezultatima dolazice i publika, ovo samo pokazuje koji je potencijal.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Šta sam rek'o za Kasalicu!!!

      Nek se nose i Kaludjer i Mezenga i Borha, ovaj čovek treba da bude startni špic...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Sta reci. Slika govori vise od 1000 reci

        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Mnogo bolja igra u odnosu na tekmu sa Slobodom. Imali smo par situacija gde smo bili nesigurni u odbrani ali na srecu nismo primili gol. Sudija u par navrata ,,lopov'' ali Sever mu je sve rekao Milunovic zasluzio gol odlicno se izvlacio po boku i bio borben. Vesovic opasan po desnom krilu odigrao u stilu Lazovica. Bez Evandra smo drugi tim (losiji mnogo). Krneta odigrao zrelo. Kasalici ala vera kako je uklizao, zaustavio kontru, istrcao i lagano dao gol svaka mu cast samo neka nastavi. Kadu je sutirao i pored povika sa Marakane da Borha izvede 2.penal iz prostog razloga sto je Prosinecki dao takvu direktivu (videlo se na stadionu). Nije zeleo da mu se ponovi ista stvar kao prosle sezone kad je Kaludjerovic izveo penal i promasio a trebao Kadu da sutne. Ipak mislim da je trebao Borha da uzme loptu jer je vec bilo 3:0. Sve u svemu odlicna partija sa puno stvorenih sansi...4 gola puna kapa Hvala Zvezdo Opet 40 'iljada dusa
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • samo ovako da se ljudi naviknu da dolaze u velikom broju i da to psotane normalno i vratic e sepolako fudbal i kod nas,ok su igrali momci,mogu jos mnogo bolje sto raduje))
            treba sansu i da dobija mali jankovic cigledno da znas dosta

            Comment


            • Ludilo je bilo..

              Mislim da smo odigrali odlicno, a sta reci za onog slepca? Covek nam ponisti cist gol i dva penala nam nije svirao. Nisam video kod onog Mikicevog pada, da li je bio penal, ali jbg...Nad Kasalicom mislim da je bio cist penal, sapleo ga covek..Odlicno smo odigrali, mogli smo im jos koji gol dati. Cadu je mogao do het-trika, kako promasi ono sa vrha sesnaesterca..

              Kasalica doktor, cim je usao gol dao, svaka mu cast. Odlican je bio Vesovic, sta im je covek radio po strani, strasno znaci. Borivoje umalo da utrpa gol..steta.

              A, sto se atmosfere na stadionu i publike tice, zar treba komentarisati?
              Last edited by D-Wade; 14-03-12, 20:47.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Кад је из 40 хиљада грла на полувремену одјекнуло ЛОПОВИ, ЛОПОВИ, у другом полувремену се нормализовало суђење.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Evo i brata Mac-a nakon sto je morao da gura ortakov auto nasred autokomande po onoj guzvi u otprilike 6 i 10. Usli smo na stadion u drugom minutu, i zbog ogromne guzve smo morali skroz do zapada i to u gornji deo. Ono je sramota kako ljudi dolaze na sever da bleje, snimaju i da se slikaju, u dosta navrata smo drugar i ja bili jedine budale u transu koje skacu i deru se iz sveg glasa. Da se razumemo, nemam ja nista protiv tih ljudi, svi smo mi Zvezdasi, al' lepo brate zapad, semenke i gledaj tekmu. Elem, opet pun stadion sto nisam ocekivao, jos jednom mi je srce bilo prepuno.


                  Sto se tice igre, pocinju da rade ono sto Robi trazi, a to je brz prenos lopte sa jedne na drugu stranu i stvaranje viska na boku, nakon cega slede ubacene lopte na peterac ili na penal. Jedino sto nam je na desnom boku izuzetno ofanzivno limitiran bek koji je danas imao 4-5 odlicnih prilika da probije i centrira, a nije uspeo nijednom. Nine bi do sada imao 15 asistencija u sezoni, al' dobro. Veša odlican, ako nastavi ovim tempom da napreduje, mozda nesto i bude od njega. Fica po levom boku standardno dobar, to sam vec rekao da smo dobili beka za reprezentaciju, taman on i Kolarov dugi niz godina. Kadu jos jednom gine na terenu i ljubi grb posle gola gledajuci ka Severu, ja tog coveka toliko cenim da vi nemate pojma. Borha po pravilu smorio, Milunovic pokazao da je gol igrac na krilnoj poziciji, ostali odigrali dobar mec. Izdvojio bih jos i Kasalicu, covek iz drugog-treceg kontakta dao gol, i upravo nam daje tu dubinu i agresivnost na toj poziciji, to je ono sto Robi trazi vec dve godine! Jedino ostaje zal sto nismo videli Vinija, meni se u jednom trenutku cak ucinilo i da ga Robi poziva da udje u igru, medjutim ipak je uveo Zuleta. Napredujemo ljudi, napredujemo, prelepo zvezdasko vece!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Zaboravih da pitam, ono je bio cist gol, je l' tako?




                    EDIT: Da ne zaboravim jos jednu stvar, za mene utisak dana nakon meca prilaze momci Severu, i onako zagrljeni pevaju pesme zajedno sa nama, prosto te obuzme neko posebno osecanje... Milunovic je cak bacio one kopacke i zagrlio se sa Zuletom i Mladenovicem cini mi se, a i Kasalica je bio van sebe zbog debija i postignutog gola, stvarno je Robi napravio neverovatnu, neverovatnu stvar ove zime...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • e ovo je nasa zvezda...evi i ja sam stigao sa tekeme i srce mi je toliko puno da nemogu nocas spavati od srece pa ovo moze samo zvezda i delije i niko vise

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Zaboravih da pitam, ono je bio cist gol, je l' tako?




                        EDIT: Da ne zaboravim jos jednu stvar, za mene utisak dana nakon meca prilaze momci Severu, i onako zagrljeni pevaju pesme zajedno sa nama, prosto te obuzme neko posebno osecanje... Milunovic je cak bacio one kopacke i zagrlio se sa Zuletom i Mladenovicem cini mi se, a i Kasalica je bio van sebe zbog debija i postignutog gola, stvarno je Robi napravio neverovatnu, neverovatnu stvar ove zime...

                        I gol i penal nakon toga, ona ruka se iz aviona mogla primjetiti, i prošlu tekmu su nam poništili čist gol, kada je čovjek ubacivao skoro sa gol aut linije i bio je ofsajd

                        Comment


                        • e tako je to kad za zvezdu igraju sve sami zvezdasi momci koji disu za nju kao i mi na tribinama i to nas mora dovesti do uspijeha siguran sam u to

                          Comment


                          • Originally posted by duka79 View Post
                            e tako je to kad za zvezdu igraju sve sami zvezdasi momci koji disu za nju kao i mi na tribinama i to nas mora dovesti do uspijeha siguran sam u to
                            Jeste, i to je značajno, ali pre svega moraju da imaju kvalitet... Ovi sigurno imaju, jer su pola njih mladi reprezentativci puni potencijala... A i ovi stranci što su u Zvezdi imaju kvalitet. A Borha, i ima i nema...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • ma ja borhu volim sto gine i bori se...vidi se na njemu da zivi za to da da gol,a nadam se da ce mu se vratiti u srijedu i da ce ga zabiti mustafi,i jos nesto sto je veoma pozitivno evo druga tekma preko 40 000 ljudi i ni jedne guzve niti tuce posebno na sjeveru to je za svaku pohvalu

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                I gol i penal nakon toga, ona ruka se iz aviona mogla primjetiti, i prošlu tekmu su nam poništili čist gol, kada je čovjek ubacivao skoro sa gol aut linije i bio je ofsajd
                                Ma, znam i za ruku, nego nisam hteo da cepidlacim, ali za onaj gol je stvarno sramota...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X