Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobio sam novi potpis...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Bice pakleno u sredu, moram da stignem u Bg kako znam i umem. Iako je radni dan bice 30ak `iljada
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Ugrijalo nesto
        nego http://www.crvenazvezdafk.com/bespla...c1-content.htm
        Last edited by Duka; 11-03-12, 07:39.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Лопта на земљу, лагано утакмица за утакмицом без еуфорије и непотребног притиска на ове играче. Сви се потајно надамо да можемо да стигнемо у среду ћемо опет играти против класичног бункера сви знамо ко су и чији су клуб Смедеревци. НАДА УМИРЕ ПОСЛЕДЊА
          sigpic

          Comment


          • Ja u sredu nemam obaveze Milina... Trebalo bi da sad bude manje ljudi nego protiv Spartaka samim tim sto je radni dan...Deca ce da beze iz skole to nije problem ali ne mogu svi zaposleni da uzmu slobodan dan
            Samo polako, niko nije ocekivao da u prva 2 kola smanjimo na -6 Ipak je Partizan Slobodi mogao da da 2-3 komada da onaj Sejic nije bio ozracen...Imali su 23 suta...Bog nas je pogledao ali lagano moze i nama da se desi da dominiramo celu utakmicu a da odigramo x ili primimo gol i izgubimo...Ima jos dosta da se igra, derbi ne smemo da izgubimo jer bi tim porazom verovatno sve palo u vodu. Grant mi bas nije najjasniji. Veliki peh Partizana je povreda Scepovica. Sve u svemu postepeno sto neko rece utakmica po utakmicu pa sta bude.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Bice promene u sastavu.
              Najverovatnije prvih 11 :
              Bajko-Mikic,Maksimovic,Krneta,Mladenovic-Milivojevic,Kadu,Miric,Evandro,Milunovic i napred Kasalica ili Borha,mada ja mislim da ce Borha krenuti pa ce ga Robi zameniti kasnije sigurno.
              Karleusa ne igra zbog kartona,Lazovica ce odmarati,mada mora biti na klupi za svaki slucaj.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • e doslo je vrjeme da se polako krene...ja upravo krecem prema svetinji inadam se da ce nas biti i vise nego prosli put...braco vidimo se

                Comment


                • Krecem i ja oko 4, vidimo se tamo brate.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    e doslo je vrjeme da se polako krene...ja upravo krecem prema svetinji inadam se da ce nas biti i vise nego prosli put...braco vidimo se
                    srećno brate..ostavi glas na Mari mi se večeras okupljamo u jednom zvezdaškom kafiću da gledamo Zvezdu ( Rogatica,Republika Srpska).
                    Its all about smiles and cries

                    Comment


                    • Krecem polako do stadiona mi treba 5 min ajde da zgazimo filijalu
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ima li negde strim?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Evo vam sada i FK Zvezdanesterac i ministri na zadatku, i kradje na nas racun i slicno, i to od ,,osvedocvenog sudije Zvezdasa``. Ovo je takva kradja da je presmesno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Evo vam sada i FK Zvezdanesterac i ministri na zadatku, i kradje na nas racun i slicno, i to od ,,osvedocvenog sudije Zvezdasa``. Ovo je takva kradja da je presmesno.
                            Ma kakvi to se nama samo priviđa. Milunović je majstorski zavukao.
                            Liverpool probaj ovde http://lsh.lshunter.tv/static/popups/8636502508900.html

                            Comment


                            • Hvala!
                              Koliko ima raje na stadionu? Jel ima bar 10.000?
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Oko 35000 po slobodnoj procjeni teško je procijeniti na TV.

                                Comment

                                Working...
                                X