Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasoj sreci nema kraja........... ostatak vec znate
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Hajde sada bez lozenja, nismo mi Real Madrid, imacemo i mi kikseva. Ima jos mnogo teskih meceva do kraja. Hajde da ne letimo bez potrebe da se ne zalupimo kao prethodnih godina.
      Last edited by Nebojsa; 10-03-12, 20:10.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Hajde sada bez lozenja, nismo mi Real Madrid, imacemo i mi kikseva. Ima jos mnogo teskih meceva do kraja. Hajde da ne letimo pre potrebe da se ne zalupimo kao prethodnih godina.
        Haha... OK

        Mladom timu ne treba nikakav dodatni pritisak iako bi oni morali da znaju da igraju pod pritiskom u Zvezdi!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Sta bre,ja se nalozio majke mi Oljustimo grobare na derbiju i to je to zasto ne imaju oni jos dosta teskih meceva,ova sloboda je na primer totalno nesposobna a uzese im bod


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Mislim i ja kao i Nebojsa da se ne treba zaletati da je veoma tesko dobiti sve i jedan mec do kraja sezone.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Imamo jos teskih tekmi, gostujemo u ovom trenutku raspaloj Vosi, ali su oni uvek nalozeni protiv nas...Pakao nas ceka na kraju prvenstva..komsije, Rad i Vosa..Bez obzira kako se prvenstvo zavrsilo, najvazniji je kup...gde moramo da prodjemo...
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Sloboda je 4 tim na tabeli koji je dobio i nas. Onaj njihov trener je genije, moze da drzi casove bunkera i Curcicu. Gear down.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • 'Ladno ce biti preko 50 000 ljudi protiv Smedereva
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Cuj bez lozenja...
                    Pa nije ovde u pitanju ne znam koji tim iz Tunguzije, ZVEZDA BRE, idemo, moze ovo da se stigne!!!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      'Ladno ce biti preko 50 000 ljudi protiv Smedereva
                      Ako bude besplatno da, mada i ovako će biti nekih 30 000 sigurno...

                      Zajebano je malo što je radni dan...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ne treba stvarati sad neku euforiju...Kao sto rece Shone,nismo mi Real Madrid pa da mozemo sve dobiti do kraja,moramo i mi negdje kiksati...Ima na kraju 3 teske utakmice(Partizan,Rad,Vosa)

                        Comment


                        • Treba da spremam ispit, nemam ni para, radni dan, ceo dan predavanja na faksu, al' moram nesto smisliti da idem u sredu, jebes mi sve.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Cuj bez lozenja...
                            Pa nije ovde u pitanju ne znam koji tim iz Tunguzije, ZVEZDA BRE, idemo, moze ovo da se stigne!!!
                            Nista nije nedostizno sve se moze.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Originally posted by stefan12 View Post
                              Nista nije nedostizno sve se moze.
                              Brat rodjeni, prvo kaze ne lozite se, onda se slaze sa mnom. <3
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Znam to jesam reko ali nije ovo nemoguce stici.Ne treba misliti da moze ovako stalno.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X