Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ste napali jbt...Kao da iz lige ispadamo.

    Luka Milunovic je jedan od najtalentovanijih igraca u Srbiji, reklo bi se da valja nesto, isto vazi za Lazovica, Milivojevica, Micka da ne nabrajam sada...Gledajte tekmu i nemojte pricati kako u Evropu ne mozemo, jer kada smo dobili Ventspils 7-0, onda smo sve mogli da dobijemo, a sada kao nismo ni za nasu ligu. Preterujete..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Btw, ja mislim da su nam ponistili bar jedan cist gol + nepostojeci ofsajd Milunovica kod one stopostotne sanse, jebem li ga ako je ovo normalno.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ljudi, sta vam je, ja ne znam sta vi ocekujete Koliko para, toliko muzike. Mlad tim, mogu se ocekivati ovakve greske, mora se to istrpeti. Ovo je nivo iznad onoga sto smo igrali u prosloj polusezoni. Ovo je srazmerno prethodnim sezonama odlicna igra i mentalna stabilnost posle primljenog gola. Ne mozete da ocekujete od ovog tima da gazi nasu ligu i igra na nvou u Evropi. To ne dolazi odjednom. Korak po korak, da li ovo svaki put moram da pisem? Ne sme se biti nestrpljiv, mnogo ce se zivaca pogubiti.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Duka, nije loša igra, vidi se napredak od prošlog vikenda. Ova ekipa može samo da napreduje. Boljka je to vraćanje iz napada u odbranu, a i nesigurnost odbrane. Ali Maksimović je mlad, i kad se on uigra, to može biti strašan bedem.
          A i očekujem od Kasalice mnogo, samo ne znam da li će biti starter. A šta je sa Vinijem??

          Ja sam za Mićka kao startera. Nije panj kao što je Pixi Kovačević a dobar je u destrukciji igre rivala. Samo 18 godina a već je godinu dana član prvog tima. Da ojača samo i može biti beli Kastiljo! Čava nije zaslužio da bude starter (ne gubim veru u njega), ali mora biti u igri neki igrač u vezi da kvari igru rivala. Uči se na greškama, izlazi jači iz svega Mijailović... Kadu je zamena za Evandra.

          Nemanja Vidić za Javor hahaha

          Ako se pokaže želja u drugom delu još 2 komada im ne ginu.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Koliko Borivoju treba da doda loptu jbt...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Micku je ovo prva kardinalna greska za svo ovo vreme u prvom timu, a decko je `93, ja sam ocekivao jos nekoliko takvih, ali decko ima stofa, ne treba mu skidati glavu zbog ovoga, jos se nije uigrao sa Milivojevicem.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma sve ce to doci na svoje,ali problem je sto kad se taman ekipa uigra i pocne da igra lijep fudbal,onda uprava proda pola tima i ponovo ispocetka se mora praviti tim,tako da ne mozemo ni ocekivati neke rezultate..

                Comment


                • Evandro je nas mozak i najbolji igrac, to svi moramo da shvatimo. Onog proleca kad je dosao, gazio je, gazili smo i mi. Od tada je imao konstantno problema sa povredama, pa smo tako i mi igrali. Setite se utakmice protiv Partizana na JNA kad su povredili Evandro-a. Do njegovog izlaska smo ih ubijali, posle 3 dodavanja nismo vezali.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • A i ovo je možda i najgore gostovanje u ligi!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Moramo dovesti normalnog stopera, ovo sa Tosicem ne ide.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Wade evo ti Kadu umesto Mićka...

                        Doduše Milivojević će sad da zameni mesta sa Kaduom...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Daj bre Robi ubacuj Ozegovica, unisti nas Borha, valjda je svaku loptu koju je pipnuo u drugom poluvremenu izgubio.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • sramota je koliko je ovo lose. ne znam sta je uzrok ali odvratno lose.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Ne moze Borja da bude prvi spic nikako, covek je prespor jednostavno...valjda ce se Kasalica brzo oporaviti.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ja ocekivao Vinija, kad ono suboticki Ronaldo.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X