Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da smo se izvukli bez povreda, stvarno su ovi iz Spartaka tukli nenormalno, mislim da su nas jedino u derbiju ovako istukli po nogama. Sada je bitno da je prosao prvi mec, ipak zamislite o cemu misle igraci poput Makse, Filipa, Milivojevica, njih zajedno ove godine nije gledalo 35000 ljudi. Vec sledeci put ce biti bolje. Ipak mislim da ce nas ponovo krpljenje Tosica na stoperu mnogo kostati, treba nam jedan iskusni cisti stoper pa sta ko sta da kosta. Laza spavao veci deo meca, kada se aktivirao, Spartak nije pipao loptu 10 minuta.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Drugi deo smo poceli sa pobedom, igra manje vise losa, ali bice to bolje...Ali, za publiku, ovo samo Zvezda ima....35000 ljudi protiv Spartaka, smesno zaista..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Dobro je,mora bolje,ali zadovoljan sam za pocetak.Sve cestitke delijama,ovo nema nigde ni Evropi
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment




        • Uslo u krv i dovidjenja.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            30000 protiv Spartaka, pa nek je i dzabe, ali je za ne verovati.
            ispravka... 41.250
            a osim toga i pobeda, nista drugi pozitivno...

            Comment


            • 41.250 haha skoro ka protiv bajerna 91 haha
              Najbolji navijaci na svijetu smo mi!!! a igraci..boli kako su loshi,no aj po 1000 put,budimo strpljivi


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • 41 soma navijaca protiv jebenog Spartaka - niko Zvezdo nema to sto imas ti!


                O igri cu malo kasnije kad me alkohol malo prodje, JEBI ZVEZDO SVE, PA MAKAR SVE BILO PO 1:0 IZ PENALA!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • NIKO NEMA ZVEZDO, TO ŠTO IMAŠ TI...
                  41.250 protiv običnog srpskog prvoligaša, nevjerovatno...
                  Igra blagi užas, ali -8 je najvažnije...
                  ZVEZDA JE ŽIVOT, SVE DRUGO SU SITNICE..
                  sigpic

                  Comment


                  • e ovo je bila prava ljepota biti dio ovoga ponosan sam do neba,sad sam stigao sa tekme i sad pravac u trecu smjenu ali nista nije tesko kad je nasa zvezda u pitanju

                    Comment


                    • 41260 разлога зашто Србија навија за Звезду. Да ми је ово неко рекао пре 3-4 године, рекао би му да је луд. Први мачићи се у воду бацају, од овога може и мора само боље да буде
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja i drugar jedva udjosmo na istok Puno mi je srce ono danas je bilo skoro kao protiv Francuske. Ljudi najbitnije da smo dali gol tesko je da igras protiv 4-5-1 brane se sa 9 igraca. Drugacije nije moglo sto se mene tice zadovoljan sam. Opet ponavljam 3 boda su 3 boda igra se zaboravlja.
                        Last edited by Condition23; 04-03-12, 01:21.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Ja i drugar jedva udjosmo na istok Puno mi je srce ono danas je bilo skoro kao protiv Francuske. Ljudi najbitnije da smo dali gol tesko je da igras protiv 4-5-1 brane se sa 9 igraca. Drugacije nije moglo sto se mene tice zadovoljan sam. Opet ponavljam 3 boda su boda igra se zaboravlja.
                          Pa kad dolazis 10 minuta pre pocetka tekme



                          Ako mi verujete ja usao na sever malo vise od sat i po pre pocetka tekme, ako je bilo 50 ljudi dam glavu. I, bas se drugar i ja pitamo je l' moguce da je ovako malo ljudi, kad ono 15-20 minuta pre pocetka reke ljudi na zapadu i istoku, sever se vec bio napunio.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Pa kad dolazis 10 minuta pre pocetka tekme



                            Ako mi verujete ja usao na sever malo vise od sat i po pre pocetka tekme, ako je bilo 50 ljudi dam glavu. I, bas se drugar i ja pitamo je l' moguce da je ovako malo ljudi, kad ono 15-20 minuta pre pocetka reke ljudi na zapadu i istoku, sever se vec bio napunio.
                            Borha 2 igraca na ledjima oseca po malo
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment




                            • Kakva slika jbt...
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment








                              • Srecan ti 67 rodjendan, jedina ljubavi. I da se do sledeceg vratis gde ti je mesto.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X