Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda osigurala igrače, „Zvezdani grad“ sve bliže?

    Kud plovi ovaj brod? Nisam sigurna koliko je ovo izvesno i kada.
    Sviđaju mi se ovi nosači oko stadiona u obliku zvezda.
    I sve, sve, ali nigde crveno-bele boje.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Što se tiče novog stadiona, B92 saznaje da rukovodstvo Zvezde već skoro godinu dana pregovara sa nekoliko velikih evropskih i kineskih investitora o ulaganju u klubi i da je u završnoj fazi dogovora sa jednom od najvećih kineskih kompanija o finansiranju izgradnje novog stadiona čija je vrednost oko 600 miliona evra. Projekat izgradnje stadiona predstavljen je javnosti pre godinu i po dana i uradio ga je jedan od najpoznatijih portugalskih arhitekata Mario Sua Kay.

      Kako je tom prilikom izjavio, „Zvezdani grad“ trebalo bi da izgleda ovako:

      Stadion (kapacitet od 50 000 mesta) – 120 000 m², Tržni centar (iznad zemlje) – 75 000 m², Kancelarijske kule (iznad zemlje) – 95 000 m², Hotel (iznad zemlje) – 16 000 m², Stambeni smeštaj (iznad zemlje) – 42 000 m², Ukupno – 348 000 m².
      Juventus je za stadion od 40 000 mesta uložio €100m...
      Možda nisu izgradili hotel, tržni centar i stambeni smeštaj!? Mada je pored terena i tribina isto dosta stvari izgrađeno...

      Ne znam koji interes imaju Kinezi da ulože ovoliko nenormalno veliki iznos...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Имају интерес у стамбеним зградама и хотелу који треба да се направи у оквиру комплекса, али мени све ово делује јако смешно и неизводљиво. Живи били па видели, надам се да грешим
        sigpic

        Comment


        • Ovo je moguce zbog gramziivosti nasih politicara. Znate li kolike ce biti provizije od ovog projekta? Moci ce da zive svi, i da podmire 3 generacije. Tako je sagradjen i onaj most. Isto tako ce napraviti onaj kineski most. Isto tako ce biti napravljeno i ovo Zvezdi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            a sta je to bilo sa mrtvim SOS kanalom?
            zna li iko za ime Boga???


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              zna li iko za ime Boga???
              A sta da bude, nisam obavesten, sve mi izgleda normalno
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • pa na sos-u,sve vijesti i pregledi priprema svih drugih osim nas..a i kad idu vijesti,svakodnevno najavljuju ''izvesatavacemo vas sa priprema partizana,vjvodine ofk beograda i rada'' ...a zvezde nidje..ka da je nema. znaci,nesto ne stima tu jel da?


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • A to, nije placeno idiotima da dodju da nas pokrivaju. Sa ekipom je jedino izvestac sa RSB i onaj Mondov mali sa naocarima, Jankovic se preziva ako se ne varam. Uprava nije htela nikome od krpelja da plati i jako mi je drago zbog toga, trebalo je to uraditi i ranije. Sa RSB smo dobili 5 puta bolje pokrivanje i vise informacija.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ne treba sos kanalizaciji da se placa nikako,svi drugi im placaju i zbog toga oni idu,niko ne ide o svom trosku.Samo i izvestacu RSB-a nije placeno,a trebalo je
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Ma da..mrtvaci bezobrazni..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Kiki smo duzni svi, devojka je pokrila pripreme mnogo bolje nego bilo koji novinarcic koji ide placeno na pripreme da vide toplije krajeve i da se nazderu i napiju, poput Topa i slicnih. I ovo kazem kao covek koji je diplomirao novinarstvo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Vala baš,svaka čast ovima sa RSB-a,izveštaji,uživo tekstualni prenosi na Fejsbuku,Tviteru,intervjui....Ubedljivo najbolji!
                          A ovo za stadion deluje nerealno.To ako se desi,neće biti u bar narednih 7,8 godina
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Случајно сам мотајући канале пре неки дан налетео на дотични, и углавном издали су саопштење у којем се "Извињавају" милионској армији навијача нашег најтрофејнијег клуба што су остали ускраћени за извештаје из Турске, али да то није до њих него до управе ФК Црвена звезда. Само нека је њима далеко лепа кућа од нашег клуба хвала Богу да их је неко коначно поставио на место а за РСБ само речи хвале обавештени смо баш о свему из прве руке и што је најбитније искрено!
                            sigpic

                            Comment


                            • Hvala Bogu da smo ih otkačili. Ja ih odavno već ne gledam. Zaista nema ni šta da se vidi. RSB ekipi sve čestitke za izveštaje.

                              Comment


                              • http://www.crvenazvezdafk.com/miluno...c1-content.htm

                                Luka Milunovic ole

                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X