Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    haha Ernesto care
    ja sam zadovoljan i ovakvim pomacima,bolje nesto raditi,nego nista..bolje malo,nego nimalo..bolje vrabac u ruci nego golub na grani,bolje ovo nego ono i na kraju bolje ista nego nista haha....bice to dobro,Robi brate,bezuslovna podrska!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by Duka View Post
      haha Ernesto care
      ja sam zadovoljan i ovakvim pomacima,bolje nesto raditi,nego nista..bolje malo,nego nimalo..bolje vrabac u ruci nego golub na grani,bolje ovo nego ono i na kraju bolje ista nego nista haha....bice to dobro,Robi brate,bezuslovna podrska!
      Da sve je to u redu ali jbs ti vrabca u ruci koji ima pticiji grip, dosta je toga bilo u Zvezdi nazalost...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #63
        Ispravljamo ovde krive Drine, a ovo se zove bezuslovna ljubav


        Spoiler


        Možda ga neko poznaje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #64
          Originally posted by Duka View Post
          haha Ernesto care
          ja sam zadovoljan i ovakvim pomacima,bolje nesto raditi,nego nista..bolje malo,nego nimalo..bolje vrabac u ruci nego golub na grani,bolje ovo nego ono i na kraju bolje ista nego nista haha....bice to dobro,Robi brate,bezuslovna podrska!
          Kakvim pomacima?

          Comment


          • #65
            Pa za pocetak jebem li ga,nema Adzica...klasicna pijana neznalica koju apsolutno boli lakat za igrace koje navodno dovodi...uostalom,sve ih je Rambo doveo!To je pomak,rodjaci!On je npr doveo Petkovica...PETKOVIC! jadni petko ne zna dje mu je koji dio,zadnja neznalica!uh Adzic koliko ga samo mrzim,alo...hahha najjadniji jadnik!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • #66
              Petkovic je poslednji igrac kome treba nesto zameriti u ovakvom rasulu
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • #67
                Ja prosto ne mogu da verujem kako smo mi postali predmet sprdnje u medijima, gde na svaki moguci nacin iskoriscavaju katastrofalnu situcajiu u klubu.
                Verujem da je Blic uz B92 najcitaniji sportal kod nas, i da oni sebi dozvoljavaju da se spustaju na ovaj nivo... koji primitivizam i neprofesionalizam...
                Stavljaju anketu posebno za navijace Zvezde i Partizana "Da li Lukic treba da ostane". Nisko da nize ne moze. Kakva bagra...

                http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...stane-u-Zvezdi

                Sto je najgore, ranije tokom dana anketa je bila samo za navijace Zvezde, a onda su u medjuvremenu dodali i ovu drugu.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #68
                  Ako, docekali su svojih 5 minuta da pisaju po nama... Ali, nece ovako ici jos dugo, previse je Zvezda veliko ime da se ne izdigne iz ovog sranja. Da vidimo da li ce onda moci da pisu ovakve gluposti.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #69
                    Otpade izgleda i Vesic iz kombinacija. Treba mu zabraniti pristup svim sportskim objektima gde igraju timovi SD Crvena zvezda. M`rs!

                    I ne znam sto su se neki okomili na Petkovica, decko dobro igra, malo je neuravnotezen, ali svetlosnim godinama ispred SR16 i ekipe.
                    Last edited by Nebojsa; 30-11-11, 21:38.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Ceo dan van događaja i vesti... i kada dođoh

                      Marakana pod suspenzijom do daljnjeg, čekaju se dodatni izveštaji
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #71
                        Nije to nista neocekivano, ako dobijemo manje od 3 meca treba da pevamo.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #72
                          Očekivano, svakako, samo u moru svog sr....
                          I kako grozno zvuči ovo do daljnjeg, kao da nisu mogli odmah da odrede kaznu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #73
                            ma kakva 3 meca,bice tu mnoogo vise.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Duka View Post
                              ma kakva 3 meca,bice tu mnoogo vise.
                              Koliko god ja to zeleo nema teorije da ode preko 3 meca, napravice fazon kaznice vas lupam 3 meseca i to ce da zakaci dve utakmice na domacem terenu, nikom nije od interesa prazan stadion.

                              Comment


                              • #75
                                i to sto kazes,mada na drugi nacin mogu da nas kazne najjace.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X