Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evandro je nas ubedljivo najbolji igrac, i kada je fizicki spreman najbolji igrac nase lige. Mezenga je bio medju najboljima na terenu kada god je igrao, ali je gurana Kaludjerica zbog prodaje (mada realno oko njega i nije bilo neke pompe). Nisu bas neki primeri. A i Vini je bio jako dobar igrac u Brazilu, znali smo odmah da ce biti veliko pojacanje, da se nije povredio sigurno ne bismo bili na -10 a mozda bismo igralii Europa Ligu. Toliko je mocan, videces.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mocan? e moj Nebojsa,pa znas ti da mi nemamo moc u veznom redu jos od one generacije sto je igrala protiv Lacia 2003 i od Branka Boskovica...to je nas poslednji mocni vezni igrac,to je bila moc! Znas ti otkad sam ja u tom 'zvezda-zivotu'..tako kad gledam ove 'mocne' nadgriza mi dusu to..i ovo,Pazi,uplasili se Sahtjora...toliko o toj psihi ciji dres nose!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Najbolji igrac u Zvezdi kojeg sam ja gledao bio je Mao Molina, 2 puta bolji od Boskovica, samo sto nikada nije dobio pravu sansu. Branko nikada nije napravio nista specijalno van Zvezde. Dobar igrac ali nista specijalno. A Vini ce postati legenda Severa do juna meseca, zapamti ovo
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Mao je bio atraktivan,slazem se.Ali nije ostavio traza zbog sticaja okolnosti,u redu ajde.Ali Boskovic je odigrao za Zvezdu mmooocno,ma fantasticno..sveUkupno,njegova ta generacija tada,ma lete po terenu,brzo, snazno,sutevi tako jaki da te strefi,da u nesvjest padnesako si pratio,moras se sloziti..to sto nije ostavio traga posle zvezde,ama bas je nebitno,govorimo kakav je bio kod nas..znaci,samo pogledaj neke hajlajtse dok je nosio sveti dres.Posle njega,sve je to bilo trt prt..


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ma secam se te generacije, kako ne, ali je meni u njoj recimo Mihajlo bio ipak bolji, Acimovic takodje. Branko je bio klasicni trkac, ne secam se nekih centarsuteva od njega. Dobar igrac za nase uslove, ali nikada ga nisam smatrao nesto senzacionalnim, moguce da se varam. PSZ ga je tada dobro preplatio, mislim da ih je kostao vise nego Ronaldinjo
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • haha ma dobro..ne senzacionalno sad,ali bio bre za razliku od svih kasnije najbolji...sut,pas,prodor..a ovo sve kasnije pi..tacno se covjek muci kad ih gleda da,cijela ta generacija,svi su bili odlicni jbg..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Evandro jeste dobar ali vidite da se cesto povredjuje,pa nije u formi...Izbacimo miseve iz Kupa i titula je blizu.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • da nije staklen, Evandro ne bi bio kod nas.
                  Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                  madden balkanska liga

                  Comment


                  • Мислим да би ово коначно могло да буде чувено "Звездино пролеће" Будимо реални титула је највероватније изгубљена, не због "квалитета" комшија него због саме наш лиге сви знате како се игра али ако се освоји куп а надам се да хоће то је велики залог за будућност. Трећи март је близу па ћемо видети дал можемо нечему да се надамо
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije valjda namesteno ovih plus 10?

                      Comment


                      • http://www.mondo.rs/s234486/Sport/Fu...oje_snove.html

                        Procitajte ovo, ja samo sto nisam zaplakao, kako smo utrefili ovako dobrog momka i igraca, bruka.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Stvarno nisam ni Lukicevac, niti me to nesto preterano zanima, ali ova uprava je uradila vise nego zadnjih 5.



                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=583774
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • a sta je to bilo sa mrtvim SOS kanalom?


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment




                            • Dejan Petkovic Rambo
                              Last edited by Nebojsa; 20-02-12, 10:10.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Zna covek da uziva u zivotu
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X