Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Видећемо, колико чујем од неких људи који прате клуб у Турској неку игру имамо, али поново је проблем РЕАЛИЗАЦИЈА. Отиш'о је Андрија ма колико се ја томе радовао, остаје питање ко ће сад ту да игра кад бољег од овог нисмо имали?
    sigpic

    Comment


    • Dobrodosao Delija, navijaci najboljeg kluba su ovde uvek pozeljni
      Realizacija dolazi delom i iz samopouzdanja i koncentracije, a to ce doci sa dobrim rezultatima. Svi pricaju o realizaciji, i ona jeste problem, ali to nije neresivo. Samo se bojim da ovo silno pisanje o tome ne udje u glavu svima, pa da onda budemo u problemu. Recimo Kasalica je sigurno u tom segmentu boji od Kaldjera, pogledaj kako ga je samo stavio i nama i Partizanu, tako nesto Andrija moze samo da sanja.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Vodimo 1:0 protiv Danaca, lepo je da jednom odmah na pocetku damo gol. Uslovi su losi, hladno je i pada kisa, dakle glavni zadatak na ovom mecu: ne povrediti se.

        Strelac je Borivoje

        Edit:
        Претходно је Лазовић имао стативу након корнера извезденог са десне стране. На лопту одбијену од стативе натрчао је Борха и закуцао је у мрежу!
        Играо се 4. минут утакмице
        Дакле, Црвена звезда - Хорсенс 1-0
        Last edited by Nebojsa; 14-02-12, 17:11.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Nedostaje mi Kaludjer, uvek sam se smejao tokom ovih tekstualnih prenosa dok je bio tu...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Za sada dominiramo, obojica Luka su sjajni, ali je i dalje 1:0. Treba ipak uzrti u obzir da je ova danska ekipa dosla tek pre 4 dana tako da je i za ocekivati da je pretrcimo. Da to ne radimo ja bih bio zabrinut.

            Edit: Prozvao sam ih, sada je 2:0.

            после продора Микића по десној страни уследио је центаршут у срце казненог простора. На лопту је натрчао Евандро и закуцао је у гол!
            Ovo je moj novi omiljeni igrac

            Млади Лука Милуновић поново је имао лопту у ногама и показао заиста феноменално умеће баратања бубамаром. Наиме, предриблао је једног играча Хорсенса а затим је натршао други којем је пробацио лопту кроз ноге, сјајно кренуо у соло акцију али је крајњим напором уклизао један играч Данаца и отклонио опасност
            Last edited by Nebojsa; 14-02-12, 17:45.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Изгледа да смо их прозивкама пробудили ) Хвала на добророшлици, могуће да чувају артиљерију за првенство
              sigpic

              Comment


              • Ma kazem, kao sto smo mi bili losi kada smo tek dosli, tako su i Danci sada na pocetku trenaznog procesa u ovoj fazi, ono sto je kod nas batadjorska krilatica ,,teske noge``. Ali je jako dobra vest da smo ih prosto zgazili ako je suditi po tekstualnom, golman ih je spasio petice u prvom poluvremenu. Ipak je to 4. ekipa u danskom prvenstvu, nije to mala stvar. Mnogo je fizicka spremnost na boljem nivou, sada konacno imamo kondicionog koji je stalno tu. Sve ide na bolje, ali treba sacekati Spartak pa biti 100% siguran.

                Edit: Crveni za Danca zbog krljanja Micka. Kako uvek iskopamo neke mesare
                Last edited by Nebojsa; 14-02-12, 18:10.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • El Maestro bre.Samo da bude sve u redu sa Maksom,Mickom i Bajkom
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Ma bice, sve su to sitnice normalne za ovo vreme i stanje terena. Meni je vise da Kasalicu prodje ta loza, ispasce skroz iz treninga.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Bitno da se El Maestru vrati samopouzdanje i da ga zaobidju povrede,najvazniji je igrac u ovakvoj postavi jer za njega nemamo zamenu(osim ako se Cava ne povampiri)
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Ne moze njega da menja Cava, on igra 10 metara iza. Mozda Milivojevic koji je to povremeno igrao u Radu ili Fica koji jos nije izdefinisao da li je na strani ili u sredini. Imamo zamenu za Evandra, ali ne igraca tog profila `ocu reci
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Neka budala se kacila sa Borivojem...ja ambicioznog coveka...

                          Steta, mogao je Laza da poveca na 3:0..ali mora on da dribla golmana..

                          EDIT: Pogresi Krneta i primismo gol...tj, pogresili su i Krneta i Mikic...
                          Last edited by D-Wade; 14-02-12, 18:48.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment




                          • Sto bi rekao Carls Barkli, sto ulazis u frku kad si slabiji

                            Inace 2-1 je, Krneta pogresio, Danci iskoristili. Nema veze, sve je to deo odrastanja, dobro je da sada gresi ako vec mora.

                            Edit: Kraj 2-1, nadam se da niko nije povredjen, ako je sve ok, mozemo reci veoma uspesna utakmica koja uliva optimizam.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dobro je da nije Pacheco krocio na teren, mogao je opet sa prelomom da zavrsi....uvek sa nekim tuljanima igramo, koji samo udaraju, kevu im lopovsku..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ja sam ti u privatnoj rekao sta mislim, da ne idemo javno
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X