Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://redstarbelgrade.info/fudbal-s...-priprema.html

    Mozda ce vam ovo biti zanimljivo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...ilunovica.html

      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Hit!!!

        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kakav jebeni car...


          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Kako je lepo videti veliki broj kvalitetnih igraca, nakon dugo vremena dobar posao odradjen u prelaznom roku, i napokon imamo jaku konkurenciju u veznom i u napadu.
          Last edited by D-Wade; 11-02-12, 15:38.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Imamo igraca u napadu, ali nijedan nije neka garancija realizacije. Ja se nekako najvise uzdam u Kasalicu, ne znam koliko je to pametno...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Imamo igraca u napadu, ali nijedan nije neka garancija realizacije. Ja se nekako najvise uzdam u Kasalicu, ne znam koliko je to pametno...
              Nama treba napadac koji zna da se krece i da primi loptu, a ne kao Kaludjerovic, da se setka po ofsajdu i masi sa pet metara citav gol. Milunovic mnogo obecava, od Asamoah-e za pocetak nista ne ocekujem, a sada ce i Borja igrati u napadu a ne na krilu...Bice uglavnom zanimljivo..

              Ja najvise verujem Borivoju, on mi je nekako idealan za napadaca, kada se zagradi nema teorije da mu neko loptu moze uzeti...Bice to dobro, ne sumnjam..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Borha ima ocajan sut pa samim tim i zavrsnicu. On je neizdefinisan, jak je kao bik, ne mozes ga pomeriti, da zna da sutne do sada bi igrao u Premier Ligi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Pre svega bih zeleo promenu formacije pa onda sve ostalo,ali tesko ce se tako nesto desiti.Voleo bih da igramo sa 2 spica,Borivojem i Asamoah-om recimo,2 razlicita profila igraca ili Borivoje Milunovic,Kasalica,sve jedno.Ali kao sto rekoh,tesko da cemo to gledati na prolece
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Pre svega bih zeleo promenu formacije pa onda sve ostalo,ali tesko ce se tako nesto desiti.Voleo bih da igramo sa 2 spica,Borivojem i Asamoah-om recimo,2 razlicita profila igraca ili Borivoje Milunovic,Kasalica,sve jedno.Ali kao sto rekoh,tesko da cemo to gledati na prolece
                    Ljudi pomirite se: necemo igrati sa dva spica dok je Robi tu. Tacka punkte tako je.Ovde su ljudi toliko koncentrisani na 4-4-2 formaciju sa dijamantom u sredini, kao da je Sveti Gral fudbala. A onda shvatimo da veci deo Evrope sada igra 4-3-3. I dokle god igramo zastareli fudbal nece biti srece u Evropi, a iskreno to me najvise zanima. Robi treba do iznemoglosti da forsira ovu formaciju sa kratkim pasovima, u svim uzrastima, da nam to postane prepoznatljiv stil igre. Tako se trenira vec godinu dana i tako ce ostati.
                    Ako to znaciti da cemo baciti jos godinu dana, ali da posle bude efekta, bas me briga bacili smo vec 10 - 15, jedna nije oliko bitna.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ljudi pomirite se: necemo igrati sa dva spica dok je Robi tu. Tacka punkte tako je.Ovde su ljudi toliko koncentrisani na 4-4-2 formaciju sa dijamantom u sredini, kao da je Sveti Gral fudbala. A onda shvatimo da veci deo Evrope sada igra 4-3-3. I dokle god igramo zastareli fudbal nece biti srece u Evropi, a iskreno to me najvise zanima. Robi treba do iznemoglosti da forsira ovu formaciju sa kratkim pasovima, u svim uzrastima, da nam to postane prepoznatljiv stil igre. Tako se trenira vec godinu dana i tako ce ostati.
                      Ako to znaciti da cemo baciti jos godinu dana, ali da posle bude efekta, bas me briga bacili smo vec 10 - 15, jedna nije oliko bitna.
                      3-5-2 revolution!

                      Comment


                      • Ma kakav 3-5-2, to moras igrati sa liberom, a njih je ostalo jedno 5 na svetskom nivou. Nema tu srece. Pogotovo u Srbiji nema srece.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ma kakav 3-5-2, to moras igrati sa liberom, a njih je ostalo jedno 5 na svetskom nivou. Nema tu srece. Pogotovo u Srbiji nema srece.
                          Pusti me da sanjam, ta formacija sadrzi sve, stopere, libera, bocne igrace, zadnje vezne, poluspica, roaming spica, i klasicnog. Da je srece, da ima mozga, da ima skole dobre... Pih!

                          Comment


                          • Ne mozes da tvrdis da nece uspeti ako ne pokusas,a sad barem imamo igrace za formacije kakve hoces.Nije ovo losa,ali bi mogla da se proba jos ofanzivnija,da stavis spica umesto Cave ili jednog u sredini i da to izgleda jos ofanzvnije.Zasto moramo da kopiramo Barselonu,sto ne kopiramo Mancester ako cemo vec nekog da kopiramo.Oni igraju slicno,nama bi se krila povukla malo i vise licila na levog i desnog veznog,a to i Laza i Miric i Pacheco i Perovic mogu.Uz to je tu Milivojevic kao pouzdani zadnji vezni i Micko koji sve vise sazreva i koji ce biti klasa ako sad vec nije za nasu ligu
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Tvrdim da nece uspeti zato sto tako igramo vec godinama i ne uspeva. Mi kada igramo sa dva spica, to obicno znaci da je jedan velika zirafa (citaj Zigic look alike) koji se gadja u glavu i mi onda bunarimo, A sada nemamo napadaca za tako nesto, mislim da ni u nasoj ligi ne mozemo da nadjemo tako nesto. Vremenom ako ovo forsiras, izaci ce na dobro veruj mi. Pogotovo u ligi gde se svi zatvore. Malo bokova i lopte u prostor, da vidis kako ce se otvoriti u sredini napadacima. Samo da budu pametni i da koriste te sanse. Sa Kaludjerom to nije moglo jer ima radijus kretanja stogodisnjeg stabla. Sada ces videti kako ovo radi kada imas agresivne spiceve.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • 1:0 Borivoje
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X