Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    E jbm vas nikako da predjem 200 postova, taman predjem 200 i obrisete temu Football Manager,opet stignem do 200 obrisete ovu...

    Videcemo sta ce biti do kraja polusezone,sad protiv Rada zivo me interesuje koji ce tim da izvede Robi.Moramo da dobijemo obe do kraja.Ni slucajno da nisu oterali Robija, nije covek kriv uopste sto ima poluprofesionalne igrace.On koga je trazio ja mislim da nikog nisu doveli,Bozica iz Slovana nisu uspeli,Volkova je toliko hteo ovi nesposobni nisu mogli da ga dovedu,a kakav je igrac. Doveli sve igrace koji nisu sastavili u prethodnih godinu dana 5 utakmica.
    Ne znam sta vise da mislim,svaki dan se sve vise i vise razocaravam kad vidim sta se desava.Dodje 3 dana pred pocetak prelaznog roka oni nam obecaju sve dobre igrace,taman se svi nalozimo,mislimo da ce da bude bolje, da ne moze gore od ovog, ono sutra malo, sve gore od goreg.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • #47
      Robi ce biti tim menadzer!!!



      Boze, hvala ti, ovo je najbolje moguce resenje, valjda mu se niko nece mesati u posao, tacnije ne bi trebalo.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #48
        Originally posted by T-Mac View Post
        Robi ce biti tim menadzer!!!



        Boze, hvala ti, ovo je najbolje moguce resenje, valjda mu se niko nece mesati u posao, tacnije ne bi trebalo.
        Nisam mislio da cu ovo docekati. Mada nema para, ali sada bar znam da ce doci najbolji moguci igraci za to koliko imamo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49
          Jel ovo sigurna informacija?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #50
            99%, Vesic postaje savetnik Lukica...

            Comment


            • #51
              Isto s***e drugo pakovanje. Nema leba dok ga ne ekspedujemo nekom drugom koga treba unistiti, a to nece bar do izbora, posle ce i ovako biti kasno. Nece taj skoro sjahati, covek je provalio da se od Zvezde moze obogatiti.
              Last edited by Nebojsa; 30-11-11, 00:32.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Generalstab kaze da je to neka satro funkcija jer ne mogu bas tako lako da ga sutnu preko noci, al' opet, prisustvo tog coveka i u najmanjoj meri steti klubu.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #53
                  ako ovo bude istina za robija onda to je konacno to,mozemo se nadati dobrom timu i dobrim pojacanjima,mada ipak nevjerujem da ce oni pustiti da on odlucuje o teme nazalost

                  Comment


                  • #54
                    Džabe se nadate. Nema od boljitka ništa, dokle god se neke drastične promene ne dese. Ovo seljakanje sa funkcije na funkciju... ma kakvi... mazanje očiju javnosti i ništa više. Znate to i sami, uostalom.
                    Last edited by miloolja; 30-11-11, 01:02.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Džabe se nadate. Nema od boljitka ništa, dokle god se neke drastične promene ne dese. Ovo seljakanje sa funkcije na funkciju... ma kakvi... mazanje očiju javnosti i ništa više. Znate to i sami, uostalom.
                      Koja je alternativa? Je l` imas ti neki predlog?
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • #56
                        Privatizacija, isključivo, ali to se nažalost neće desiti uskoro.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Privatizacija, isključivo, ali to se nažalost neće desiti uskoro.
                          Nema od toga nista... pa vidis sama u kakvoj drzavi zivimo. Zamisli kakvo bi to otimanje bilo ko ce vece parce kolaca da dobije.

                          Dakle, privatizacija otpada. Jos neki predlog?
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • #58
                            Pričala sam već puno puta na tu temu. I o državi od koje sve i zavisi i počinje i o privatizaciji, a drugog predloga nema...distanciranje od svega, ako je to rešenje. Jednostavno dođe do guše, pa ili se daviš ili otplivaš.
                            To presipanje iz šupljeg u prazno ne vodi nigde, a da je dotaklo dno jeste i to još odavno. Možda nam se posreći sa nekim ljudima, kojima je koliko-toliko stalo da se stvari malo poprave, ali ovo je sve u domenu fantazije i puste želje.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #59
                              Od privatizacije nema nista narednih ne znam ni ja koliko godina... Znas li ti kakvi uslovi trebaju da budu steceni da bi se privatiozovao jedan klub kao Crvena zvezda... A i stvarno ne znam kome bi bilo u interesu da kupi klub koji grca u dugovima i koji igra u tramvaj ligi... tu zarade nema... jedino neka kombinacija pranja novca, to mi jedino pada napamet... Kasnimo za evropom pola veka... Amerika ima 4 hiljade koledza koji imaju dvorane sa po 10-15 hiljada mesta i vise... mi se dicimo jednom Arenom... Srednja skola koju sam ja zavrsio je imala bolje uslove od Zvezde i Partizana... Za njima kasnimo vek i po... Ne znam stvarno sta mi bi, pa da poredim nas sa Amerikom... Nonsense... Al` hocu da kazem da stanje u drzavi oslikava stanje u klubu.

                              Ako je ovo istina sto se desava, onda je klub krenuo dobrim stopama... Teranje Radojice, Majamija i Vesica je prava stvar, samo isuvise dobro mi zvuci da bi bilo istinito... Nadam se da se varam.
                              Takodje, mislim da Lukic treba da ostane u klubu, ali ne kao predsednik, jer nije on taj kapacitet... Predsednik jedog velikog kluba ne izlazi da se bije sa 150 huligana koji lome staklo upravne zgrade... ne pljuje simpatizere sa zapada odeven u fajerci sa salom oko vrata... Predsednik Zvezde mora du bude gospodin... Al` opet kada pogledam, on zeli dobro ovom klubu, i svako ko zeli dobro klubu treba da bu tu, ali kao sto rekoh ne kao predsednik.
                              Last edited by Ernesto; 30-11-11, 02:01.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • #60
                                Ma naravno da od privatizacije nema ništa. Ali tek će tada, kada jednog dana dođe do toga, biti nekih konkretnijih rezultata. Ovo sve do tada je prodavanje magle ili će doći do eventualno nekih lokalnih uspeha, kojih smo ruku na srce poslednjih godina i željni.
                                To "teranje" ovih ključnih likova, pogotovu Vesića, ma ni od toga nema ništa. Njemu je tamo isuviše dobro, a nema ko da ga otera...jedino ako se digne kuka i motika, ali po raspoloženju na tribinama slaba vajda. Ipak su glavni bukači i oni koji bi mogli da neprave probleme "podmireni" nekom lovom... možda jedino da sačekamo da im porastu apetiti.
                                Svačiji interes je ovde u igri i svi vuku jedni druge, a i čuvaju se (iz istog interesa, naravno). Takva papazjanija je bila u mnogim državama, pogotovu onim u tarnziciji, koje su niti tamo, niti vamo, ali ovo kod nas isuviše dugo traje...isuviše, jer odgovara svima.
                                Last edited by miloolja; 30-11-11, 03:10.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X