Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Evandro,Kadu i Pacheco moraju da odigraju na prolece kako treba,dvojica od njih trojice ako hocemo nesto,jer je bez njih sve izuzetno tesko
    Hoćemo da zadržimo drugo mesto, ispred silno pojačane Voše...

    I dalje Kaludjer dobija svoju priliku... Ja se plašim da ovaj nikad neće da ode!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Hoćemo da zadržimo drugo mesto, ispred silno pojačane Voše...

      I dalje Kaludjer dobija svoju priliku... Ja se plašim da ovaj nikad neće da ode!
      Ih sad dosla 3 reciklirana igraca, mozda i cetvrti - Filozof, nisu bas toliko zastrasujuci. Naravno da ostajemo bar drugi.
      Last edited by Nebojsa; 03-02-12, 16:21.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Sto Asamoa ne igra,zna li se?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Sto Asamoa ne igra,zna li se?
          Kao sto rekoh Kaludjerica je u izlogu. Asamoa je nas, prosao je probu, nema potrebe da igra sada. Valjda cemo ga videti protiv Ziline.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ih sad dosla 3 reciklirana igraca, mozda i cetvrtog u Filozofu, nisu bas toliko zastrasujuci. Naravno da ostajemo bar drugi.
            Ali znaju da igraju pametno, dobar trener je Vukićević... Ali i ja mislim da Moreira i raspali Apija ne mogu neku renesansu da naprave...

            Teški uslovi za igru, možda se završi bez golova...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Zaboravio si Bogavca Ma nece opet liciti ni na sta, samo sto ce imati imena pa ce ljudi dolaziti ovde na stadion, ja znam da ja prvi hocu.
              Joj, jedino sto razmisljam u ovakvim utakmicama je da se neko ne povredi. Bas me briga za rezultat, bukvalno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Rezultat nije bitan,bitna je igra,a nje nema.Najvaznije je svakako da nema povreda,ali ako mi na pripremama ne odigramo par ljudskih utakmica u kontinuitetu,onda nema nagovestaja ni da cemo tako igrati u prvenstvu.Kreativnost je glavni problem,koji trebamo resiti sa Kaduom,Evandrom,Pachecom i Dimitrijevicem,da u svakom trenutku imamo dvojicu od te cetvorice na terenu,pogotovo da se rotiraju prva trojica,a Cava da popunjava rupe kad zatreba,posto vise od toga nije pokazao
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Zaboravio si Bogavca Ma nece opet liciti ni na sta, samo sto ce imati imena pa ce ljudi dolaziti ovde na stadion, ja znam da ja prvi hocu.
                  Joj, jedino sto razmisljam u ovakvim utakmicama je da se neko ne povredi. Bas me briga za rezultat, bukvalno.
                  Nije valjda prošao probu Bogi A i Kataija su doveli na pozajmicu ali i otišli su im dobri igrači tipa Merebašvili, Medojević itd.

                  Sutra je bitno da se pokažu malo bolje, kada bude prenosa... xD
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Роби и Лукић саветима покушавају да анимирају и покрену наше играче.
                    Sopocanin postade i trener preko noci
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • 1-1

                      Prvo smo primili gol iz kontre (kako neocekivano ) a onda ga je Dani metnuo sa druge strane. Kako mi je drag taj covek, predobro bi bilo kada bi se vratio.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        1-1

                        Prvo smo primili gol iz kontre (kako neocekivano ) a onda ga je Dani metnuo sa druge strane. Kako mi je drag taj covek, predobro bi bilo kada bi se vratio.


                        A čekali su da izjednačimo pa onda da obaveste javnost...

                        Nadam se da će ovaj gol značiti za samopouzdanje Mihajlovića...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • To da se ne razocaramo. Zavrsilo se 1 - 1. Nije sjajno, ali ni zabrinjavajuce.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment




                          • Ozegovic, nas Vejn Runi, slicnost je neverovatna. Ne znas samo ko je ruzniji
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ruznijeg od Runija nema,ali parira mu donekle Ognjen
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Sramota bre, nismo mogli da dobijemo Winterthur 6 sati nakon sto smo stigli u Antaliju!? Nema od ove sezone 'leba, terati Robija odmah!!!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X