Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali najjaci su mi ovi koji na fbu traze link za prenos, da li neko stvarno misli da se utakmica direktno prenosi
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pa ja sam mislio,otkud znam.
      Elem,gde vi gledate (citate)?
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • FB stranica i Twitter stranica RSBa, posto im se sajt naravno srusio.

        https://www.facebook.com/FCRedStarBelgrade

        Evo ti za Fracebook
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Vidim gotovo 0:4
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Dosta za pocetak, nije ni morala petarda da padne. Vidim da sada nisu teske noge zbog priprema
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Mene opet najvise zanima kako ce Vini da izgleda, mada kako rece Konstantin jos se boji duela, jbg logicno s obzirom na ono sto je doziveo. Ja kad sam pokidao ligamente u zglobu sake (kao Kobe sad) nisam smeo mesec dana posle oporavka da idem u reket.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Dosta ljudi je i zaboravilo na njega, a mogao bi da nam bude najbolji igrac. A i da se boji duela ne moze biti losiji u tome od Odneo Me Vetar Kadua
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment




                • Aj cik ga uhvatite ako mozete.

                  Fico, Fico, Zvezdino dete sa druge planete (onji mladji koji ne znaju o cemu se radi neka potraze na YT)
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • ali Kaludjerovic uhhh...prejadan!daj samo ga odstranite,pa i za dzabe!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/lazovic-odlazi-iz-zvezde
                        e jbg znao sam ja cim je miric dosao da nece izaci na dobro

                        Comment


                        • Originally posted by duka79 View Post
                          http://www.sportklub.info/lazovic-odlazi-iz-zvezde
                          e jbg znao sam ja cim je miric dosao da nece izaci na dobro
                          To su jos uvek spekulacije, polako. I ja pretpostavljam da ce otici, ali nije to tolika tragedija. Svakako bi otisao na leto, ima ugovor jos 18 meseci, tada je poslednja sansa da se nesto zaradi. Necemo mi na prolece nista uraditi, da ostaje samo zbog tri meca sa Partizanom, glupo je. Ako moze da se uvalja za dobre pare, neka ide. Brutalno ali istinito.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • pa dobro potpuno si u pravu ali ipak steta kad bi bar ostao jos da probamo uci u tu evropu...

                            Comment


                            • Ali Kaludjer sta promasio....Sto pre da ga prodaju
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • prodali bi oni njega rado...ali ko ce da ga kupi

                                Comment

                                Working...
                                X