Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda nam oni budu srecni


    Црвена звезда се због тога окренула другим произвођачима спортске опреме, а најконкретнија је била италијанска Леђеа. Како из незваничних извора сазнајемо, Црвена звезда је добила фантастичне услове, пропраћене износом од 7 цифара!
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Iskreno, boli me lakat koju cemo opremu nositi, najbolje uzeti onog ko nudi najbolje uslove. A i podrzavam smanjenje veza sa Miskovicem u svim pojavnim oblicima (da vas podsetim, Najkom nas je snabdevao Delta Sport). Sve u svemu ako je tako fina cifra, potpisivati odma`. Svaki euro koji mozemo da ustedimo/zaradimo je na ovaj dug vrlo bitan. Bas me zabole da li je oprema Najk, Adidas, Ledjea ili Song Dang. Plati i klati.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nike reklamiraju Nadal, Fedex, Barsa, Inter, Mancester... svetski velikani. A zasto? Zato sto im je isti taj Nike debelo platio. I gde je bio taj Nike dok su glavni bili Puma i Adidas? Na pocetku bas kao i Legea danas. Radili su u drugim sportovima, mahom na americkom trzistu, da bi se tek kasnije ubacili u fudbal. Danas je ogroman novac ulozen u marketing njih podigao tamo gde su - kao sponozri Barse, ManUtd i Intera (poslednja 3 evropska sampiona). Da nije bilo novca i reklama, na njih bi se i danas gledalo kao na bofl, kao sto mnogi gledaju na Legea. Tako je danas Legea malo u fudbalu, a mnogo vise u raznoraznim drugim sportovima. Ko ne veruje nek se raspita.

        Ja sam licno razocaran odnosom Delta sporta prema nasem klubu. Rasparna oprema (cesto 11 na terenu nemaju skroz istu opremu), razlicite nijanse, nema grba na sorcu, zastareo golmanski dres... Nadao sam se promeni, nadao sam se Pumi - pojavila se Legea. Treba iskoristiti sansu koju imas. ovo su ogromne pare od tehnickog sponzora - nestvarne za balkanske (dakle ne samo srpske) prilike.

        A ne mislim da ce te pare pojesti mrak, kao sto ni onih 2.2 miliona od Gazproma nije pojeo mrak, nego se koriste u poslovanju kluba kao vazna stavka budzeta. A ko zeli da baci 1.8 miliona samo da mu se komsija ne bi smejao - on ima problem a ne Zvezda.

        Takodje, malo sam gledao uporedne cene dresova u Italiji:

        Palermo - LEGEA - 60 evra.
        Udineze - LEGEA - 60 evra.
        Inter - NIKE - 90 evra.
        Milan - ADIDAS - 80 evra.

        Tom logikom, Legea dres u Srbiji bi takodje trebalo da bude jeftiniji nego Adidas (Partizan - 40 evra) ili Nike (mi trenutno - 50 evra). To je plus za nas navijace - jeftinije do dresa, i plus za klub - vise dresova ce prodati.
        Brat Alzheimer je ovo srocio deset puta bolje nego ja Bold je poenta, pogledajte cifru.

        Edit: Tuto, ne provociraj komsije, imaju dovoljno svojih problema
        Last edited by Nebojsa; 18-01-12, 18:11.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ne razumem zasto se bavimo marginalnim stvarima? Citajuci taj tekst stekao sam utisak da je autor tog teksta uvredjen time sto cemo nositi opremu LEGEA-e, a ne Adidas-a, Nike-a ili nekog drugog poznatijeg brenda potrazio argumente kako bi odbranio klub on "necega"... U fazonu, kao da je hteo da dokaze da je LEGEA vredna velikog kluba kakav je Zvezda. WTF!? Who cares? Imamo mi mnogo vece probleme kojim treba da se bavimo. Jebes sportsku opremu... Koliko su ljudi prsli, sta su oni manekeni ili fudbaleri? Slusaj sportska oprema, ej, o cemu mi pricamo.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Pogresno si razumeo, Erni, nesto slicno i on kaze, procitaj jos jednom. Otvorila se prilika da lepo zaradimo, super.
            Ma pogledaj komentare svuda, kao da je to najbitnije na svetu. Kao, sisli smo sa konja (Najka) na magarca. I mene nervira taj stav, bas me briga kako se zove, nek je crveno - belo, to je jedino bitno.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Pogresno si razumeo, Erni, nesto slicno i on kaze, procitaj jos jednom. Otvorila se prilika da lepo zaradimo, super.
              Ma pogledaj komentare svuda, kao da je to najbitnije na svetu. Kao, sisli smo sa konja (Najka) na magarca. I mene nervira taj stav, bas me briga kako se zove, nek je crveno - belo, to je jedino bitno.
              Evo tri puta citam, sem ovog sto je boldovano, on u stvari pokusava da objasni kako je Legea dostojna sponzorstva tako velikog kluba kao sto je Zvezda. Pa vidis da se iscimao da sazna cene dresova u Italiji.
              "Razocaran sam odnosom Delta sporta... rasparana oprema"... bla, bla, bla... Ja koliko vidim pokusava da opravda Legea-u. Al` izvukao se na kraju ovom recenicom koja je boldovana.

              EDIT: E da, i da dodam... Mislim da je promasio sustinu, u Srbiji nijedan klub ne moze da zivi od marketinga, vec se zivi od sportskog rezultata. Mi pokusavamo da gradimo kucu od krova. Na silu pokusavaju da primoraju ljude da dodju na stadion tj. marketingom, a to se tako ne radi, vec se to radi igrom i rezultatima kojih vec evo petu godinu nema. Nismo mi Real koji vrati 94 miliona evra ulozenih u manekena za godinu dana prodajom dresova samo u Madridu, ili Liverpool gde se da bi dosao do godisnje karte ceka 11 godina. Mi smo malo pisljivo trziste od 7 miliona ljudi i 30 milijardi BDP-a, ljudi nemaju para da kupe dres, jer bi morali da potrose cetvrtinu plate. Evo banalan primer... Ulaznica 200 dinara na stadionu 10 hiljada ljudi, pustis ulaz dzabe na stadionu 30 hiljada ljudi... ocigledno ljudima znaci tih 200 dinara.
              Last edited by Ernesto; 18-01-12, 22:13.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Filozof ce od proleca najverovatnije praviti taktiku za Lucern. Neka mu je sa srecom. Njima ce sigurno biti potrebna.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Filozof ce od proleca najverovatnije praviti taktiku za Lucern. Neka mu je sa srecom. Njima ce sigurno biti potrebna.
                  Moramo mu samo spakovati i torbu sa markerima i kredama, cuo sam da mu one svajcarske ne odgovaraju.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Moramo mu samo spakovati i torbu sa markerima i kredama, cuo sam da mu one svajcarske ne odgovaraju.
                    Ma ako hoce neka slobodno nosi i tablu sa sve postavkom 4-4-2. I neka vise glavu ne promoli na Marakanu, mislim da je on prvi igrac koji odlazi kojem to iskreno zelim.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • cek cek ko to???


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        cek cek ko to???
                        Milan Vilotic aka Filozof aka Sokrat aka Takticar aka Vilota Murinjo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • hahaha brao brao! uhhhh omrazeni takticar pa da!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Milan Vilotic aka Filozof aka Sokrat aka Takticar aka Vilota Murinjo.
                            Koliko je taj lik sve us*ao...

                            Podrzavali su ga SVI.Navijaci Zvezde,Partizana,ma cela Srbija...a on...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Ispao je krajnje ne zahavan! Zato ga i treba prodati.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Bolje i da ne pricamo sta su za njega uradili Zvezda i Dejan Stankovic, bukvalno (ne preneseno) su mu spasili zivot. I on je to jako fino vratio. To nije nezahvalnost, ne postoji dovoljno jaka rec. Mozda je izdaja negde blizu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X