Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nazalost kao svetski i evropski prvak , kao suvereni vladalac ex-ju prostora po broju titula, gledalaca dosli smo u situaciju da svojim propustima , zaslepljenoscu velicinom a ponajvise zaslugom loseg doba u kojem se nismo snasli , imamo torturu novinara i clanaka placenih za casu vinjaka i pljeskavicom u grmec zurnalu od strane malog kluba. prava velicina njih malog kluba i nas velikog kluba u senci bice prvo kolo u tsl i demonstracije velicine. mara mora opet zapevati dobro poznatu pesmu ,,racunaj te na nas''.
    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

    madden balkanska liga

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment






      • Samo koji je koji Mislim da je levo Kasalica, desno Maksimovic

        Edit: Iz Novosti

        Crvena zvezda se već okrenula ka novoj meti - Branku Pauljeviću. Desni bek kulskog Hajduka naredna je želja trenera Prosinečkog koji 22-godišnjeg defanzivca hoće odmah u ekipi, bez obzira na to da li će Nikola Mikić otići ili ne.
        Plan je da se Pauljević, kao i drugi igrači koji su dovedeni, tokom proleća adaptira na igranje u crveno-belom, pa da na leto Zvezda izađe u Evropu s homogenim i potpuno spremnim sastavom.
        Lepe vesti jedna drugu sustizu. Gde nismo PRAVOG debelog postavili ranije. Ovo je otprilike kako izgleda kada Djordje dodje na pregovore



        Last edited by Nebojsa; 27-12-11, 21:25.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ispravno misliš, za ovog levo i za ovog desno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • kakvo je doslo vreme na ovom forumu kada se brisu postovi? ja kada sam sa drugarima drzao ovaj forum tri godine u zivotu toga nije bilo. valjda ovi novi clanovi su manje tolerantni.
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • http://www.crvenazvezdafk.com/kasali...c1-content.htm

              Prethodne 17ice Lazetic, Kleo, Georgijev. Vreme za razbijanje kletve



              Maksimovicu dati 26, Uzice, stoper, samo se namece



              Inace

              O eventualnim novim pojačanjima Crvena zvezda do daljnjeg neće razmišljati.

              - Dolaskom dvojca iz Slobode, Filipa i Nikole Maksimovića prelazni rok za nas je završen. Eventualna nova kupovina može se desiti samo u slučaju neke velike prilike ukoliko nam se ukaže ili stvaranjem novih finansijskih mogućnosti prodajom nekih od igrača našeg tima - zaklјučio je gensek crveno-belih Đorđe Stefanović.
              Do dodam, najbolji prelazni rok odavno.
              Last edited by Nebojsa; 28-12-11, 15:01.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Spoiler



                Inace, gledajuci ovu sliku uopste me ne cudi sto je uprava Slobode popustila u pregovorima.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Katai, Zvezda, anyone?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Katai, Zvezda, anyone?
                    Nema sanse, a i ne treba nam, pogotovo ne na 6 meseci. On je Zvezdas, sam se ponudio preko Kovacevica, lepo je to, ali bar nam levih krila sada ne treba, Paseko, Perovic, Borha, mogu i Vesovic i Mladenovic. Mozda ako ode Laza pa da ga koristimo desno kao kontra krilo, ali to nije bas najbolja varijanta. Da hoce da dodje za stalno, odnosno da mi imamo para da ga platimo braci, onda bi prica bila drugacija. Ovako nema koristi ni za koga u toj prici.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Mora dupli post, RSB javlja, Bruno ide, dolazi novi napadac!!!

                      http://www.redstarbelgrade.info/fudb...a-mezengu.html



                      http://www.transfermarkt.co.uk/en/na...ler_61508.html

                      http://westafricanfootball.com/2010/...aniel-asamoah/

                      Zao mi je sto Bruno nece vise biti kod nas, hvala mu za sve, pogotovo za ovo

                      Last edited by Nebojsa; 29-12-11, 12:16.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ljudi ja sto vise gledam ovog Asamou to mi se vise svidja, kao nacrtan za ovaj Robijev sistem, svaka cast kako su ga uboli. E sad jedno da nema neka neprijatna iznenadjenja zbog kojih nije otisao u Parmu, neke povrede, karakter, zdravstveni problemi i sl. Ako je cist decko ce biti dzek pot.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • nisam zadovoljan ovim potezom, bruno je trebao ostati...

                          Comment


                          • Nepravda, nepravda, nepravda! Uvek smo bili veliki i gospodski klub, a ne neke sise pa da igracima tako urucujemo otkaze. Decko koji je ginuo na terenu svaki mec nije ni dobio sansu kako bi se Kaludjerica prodala! Jebe mi se i da je ovaj Asamoah novi Messi, Bruno je morao da ostane!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Nepravda, nepravda, nepravda! Uvek smo bili veliki i gospodski klub, a ne neke sise pa da igracima tako urucujemo otkaze. Decko koji je ginuo na terenu svaki mec nije ni dobio sansu kako bi se Kaludjerica prodala! Jebe mi se i da je ovaj Asamoah novi Messi, Bruno je morao da ostane!
                              plis zilion, jako sam razocaran ovim potezom!

                              Comment


                              • http://www.crvenazvezdafk.com/nikola...c1-content.htm



                                Cetvorogodisnji ugovor, jako dobro.

                                - Neizmerno sam srećan što sam konačno zadužio Zvezdin dres. Hvala svima, mom bivšem klubu, Crvenoj zvezdi, kao i treneru Prosinečkom što su mi omogućili da od danas budem ovde, u klubu za koji navijam. Čim sam čuo da je Zvezda zainteresovana za mene, razgovarao sam sa predsednikom Slobode i izrazio želju da dođem na Marakanu, i veoma me raduje što se to i dogodilo - rekao je na svom zvaničnom predstavljanju Nikola Maksimović, koji je naglasio da mu je najveći idol ujedno i zemljak Nemanja Vidić.

                                - Svi znamo kakvu je karijeru napravio, i baš kao i ja ona je počela prelaskom iz Užica u Beograd. Svestan sam koliko je rada i truda preda mnom, ukoliko želim da napravim u sportskom smislu, barem približan uspeh kao kapiten Mančester Junajteda - zaključio je naš novi igrač i mladi reprezentativac Srbije.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X