Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Salu na stranu, ja mislim da je to to sto se tice prelaznog roka.
    Mozda ako ekspedujemo Mikica nekim budalama vecim od ovih nasih dovedemo onog Pauljevica, kazu da je bas dobar, mnogo prodorniji od Mike.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      nisam negativan nego realan
      ja svaku vest "merim" tri puta, a nije tesko zakljuciti sta je istina a sta nije... sad valjda ce se i nama stvari promeniti na bolje, pa da ne moram da budem skeptik i da sumnjam na svaku pozitivnu vest koja je vezena za zvezdu ;)
      isto...

      A i ne zanosim se nešto previše za svako novo pojačanje. Naravno očekuje se mnogo od Maksimovića i Kasalice, da opravdaju kvalitet, sigurno će izgarati na svakom meču ali da li će to biti dovoljno. Moraju i da pokažu nešto fudbalsko... Kao napadač mnogo mi se više sviđa Kasalica od Kaluđera, a Maksimović je možda najbolji mladi štoper u ligi.

      Nego mene nervira ova igra sa velikim posedom lopte, dosta kruženja ali sporo sve to deluje i nepraktično.

      Pre nego što krenete sa napadima xD, imam poverenja u Robija, pokazao je i doneo dosta dobrih stvari, ali potrebno je usavršavanje, kao u svakom poslu. Dosta na taktičkom usavršavanju može da poradi... Znači u drugom delu sezone malo da pokaže neku raznovrsnost u vođenju tima...

      Nego Tošić se vratio. Odlično je počeo ovu sezonu a onda ništa pola sezone nije igrao. A kad je prvi put došao trebalo mu je godinu dana da uđe u ritam. Da ne bude sa njim kao sa Čavom koji nije igrao pola godine u Kjevu pa onda ovde ne može da se sastavi... Ne treba mu neko preveliko ulaženje u formu za mesto štopera. Il' ume il' ne. Sigurno da ume, na U21 EP 2007. godine je sa Banetom bio sjajan...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • @krle
        ni ja se na zanosim previse po pitanju dosad dovedenih igraca, al ako nista drugo, to je ono sto je robi trazio...
        sad je na robiju i na dovedenim igracima, da opravdaju svoje uloge, jednostavno vise nema mesta izgovorima i opravdanjima...
        na kraju krajeva i kaldujer je dosao kao prvi strelac i kao najbolji domaci spic iz lige a vidimo kako je zavrsilo..
        znaci sto bi rekli nemci, samo arbajt, arbajt, arbajt
        Last edited by carter985; 26-12-11, 19:54.

        Comment


        • Tako je, izgovora je sve manje i manje a i mora da bude tako...

          Videćemo, Partizan je napravio seriju od 14 pobeda. Neverovatno stvarno, ali Zvezda bi mogla da ima isto makar 12 pobeda sad na proleće. A i meni lično će biti dosta interesantno da vidim Robijevu postavku igre protiv Partizana i Vojvodine u drugom delu sezone.
          Šta bih dao da se malo mi povučemo pa onda neka strašna kontra i prc

          Kasalica je dosta pokretan fudbaler a i ne deluje mi da srlja mnogo kao Kaluđer. Evandrov neki pas dobar u prazno, Kasalica prihvata, brz juriš i BUM TRAS
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/10...c-na-marakani/

            Ovaj je bio odlican protiv nas, ako vec Mikic ide, odlicna zamena.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Šone



              http://www.mozzartsport.com/vesti/10...c-na-marakani/
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Spor si Mac..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Volim kada sam u pravu, mada sam imao info, pa se to racuna kao varanje Ako je tacno, hvala na svemu, mislim da u toj razmeni zaradjujemo, a dobijamo mozda i boljeg, sigurno mladjeg igraca, kojeg takodje mozemo da uvaljamo za lepe pare.

                  Konacno gomila vesti i kod nas, a sve lepe, kuga presla u komsiluk bar privremeno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Volim kada sam u pravu, mada sam imao info, pa se to racuna kao varanje Ako je tacno, hvala na svemu, mislim da u toj razmeni zaradjujemo, a dobijamo mozda i boljeg, sigurno mladjeg igraca, kojeg takodje mozemo da uvaljamo za lepe pare.

                    Konacno gomila vesti i kod nas, a sve lepe, kuga presla u komsiluk bar privremeno.

                    The tide is turning...
                    Eno sad info da je dogovoren jos jedan stoper i spic, al' to posle nove, ne znaju se imena.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Sto bi reko brat Pantela "Комшиа завист"
                      Odlicna pojacanja do sad,samo nikako mi da uvalimo neke igrace,svi na transfer listi a niko da ode...
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Trebali smo Užičanima pokloniti Ignjatijevića, kao gest dobre volje i zalog za buduću saradnju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • I ignjatijevica i Reljica
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Samo da vas podsetim da nasa najveca legenda ima prvo uzivo gostovanje posle nekoliko godina na B92 od 17h.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Jedan je Dragan Dzajic.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kakva legenda od coveka. Ali ona prica oko hapsenja... Jedva cekam da izadje negde da odgledam jos jednom postupno, svasta je ispricao. Jos jako dobro razmislja, nisu ga godine uhvatile. Kako bi bilo lepo da se vrati...

                                Edit: http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=569265

                                Zanimljivo kako su od cele price izvukli bas ovo, o cemu se pricalo celih minut A za namestaljke, nacin hapsenja, poricanje krivice koga briga, bitno da se baca blato.
                                Last edited by Nebojsa; 27-12-11, 16:51.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X