Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • konacno je sve dogovoreno sa kasalicom i maksimovicem, sad jos "samo" da se pokazu na terenu

    Comment


    • Do jaja, jos jedan odlican potez uprave, dace Bog da se konacno sve odrazi i na teren.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Dobrodosli obojica

        Konacno, ali konacno, ali konacno smo doveli stopera ljudi da li je to vama jasno, skace mi se
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Tako je bre..

          Kasalica madafaka dosao..

          Drago mi je i za Maksimovica naravno.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • sad jos samo onih 5-6 iz barse b i da krenemo lagano u pohod na osvajenje lige sampiona

            Comment


            • Hahahahahaha, al' kako Robi drka buregdzije, kad je rekao mozda mi Pep posalje i stopera i spica i desnog beka, ja sam vristao od smeha... Ono sto je najtuznije mnogi nasi indijanci su se primili na to i ima da pocnu da histerisu kad Robi ne dovede nikog.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Hahahahahaha, al' kako Robi drka buregdzije, kad je rekao mozda mi Pep posalje i stopera i spica i desnog beka, ja sam vristao od smeha... Ono sto je najtuznije mnogi nasi indijanci su se primili na to i ima da pocnu da histerisu kad Robi ne dovede nikog.
                ma ljudi vole da veruju u bajke, i da im kazes da nije istina, oni ce opet hteti da veruju da je ipak istina itede

                Comment


                • Iskreno, spadam i ja u tu grupu, verujem u sve i svasta (jednostavno takvi smo mi cigani), pa cak i kada dodje demanti, ali brate sto je mnogo, mnogo je. Kakva crna Barselona, kakvi bakraci...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Стефановић ковертирао новогодишњи пакет за Робија, Максимовић и Касалица играчи Звезде!

                    Црвена звезда је негде око 19. часова добила два нова појачања. Наиме, генерални секретар Црвене звезде Ђорђе Стефановић договорио је трансфер нападача и штопера Ужичке Слободе у пакету. Трансфер вредан 470.000 евра и 20% од следеће продаје.
                    Dobra cena i drago mi je sto su konacno ovakve stvari transparentne a ne da nagadjamo po principu lov u mracnom.

                    I svaka cast upravi, sada se vidi koliko je Adja bio komplikujuci faktor.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Iskreno, spadam i ja u tu grupu, verujem u sve i svasta (jednostavno takvi smo mi cigani), pa cak i kada dodje demanti, ali brate sto je mnogo, mnogo je. Kakva crna Barselona, kakvi bakraci...
                      i to si u pravu, dok sam ti ja onomad (na pocetku letnjeg prelaznog) vikao da se ne palis na sve te infoe, ti si mi govorio da sam negativan

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        i to si u pravu, dok sam ti ja onomad (na pocetku letnjeg prelaznog) vikao da se ne palis na sve te infoe, ti si mi govorio da sam negativan
                        Jesi ekstremno negativan, zato i sumnjam da si brat cigan.



                        Salu na stranu, jednostavno kad se setimo sta je Zvezda bila nekad te informacije prestaju da budu nerealne, ti si hvala Bogu cvrsto na zemlji za razliku od nas mnogih.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Jos jedna stvar je izvesna, Robi je dobio kvalitet igraca koji je trazio, i to odmah od pocetka ce ih imati na pripremama, mozda dovedemo jos nekog, a i vraca se Paseko. Odstranjeni su i zabusavaci/filozofi/ustanici. Znaci sada, ili rezultati ili vrata, nema vise izgovora. Ne mora da bude titula (i najverovatnije nece), ali moramo u ovoj polusezoni da imamo vise bodova od Partizana, to ce biti dobar pocetak.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • bravo za dzedaja iz sopota za ovih par dana prelaznog roka. kuca bez srpskog temelja se urusava a poruseni stub srpskog drustva se rekonstruise. bravo.
                            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                            madden balkanska liga

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Jesi ekstremno negativan, zato i sumnjam da si brat cigan.



                              Salu na stranu, jednostavno kad se setimo sta je Zvezda bila nekad te informacije prestaju da budu nerealne, ti si hvala Bogu cvrsto na zemlji za razliku od nas mnogih.
                              nisam negativan nego realan
                              ja svaku vest "merim" tri puta, a nije tesko zakljuciti sta je istina a sta nije... sad valjda ce se i nama stvari promeniti na bolje, pa da ne moram da budem skeptik i da sumnjam na svaku pozitivnu vest koja je vezena za zvezdu ;)

                              Comment


                              • Nego, lepo sto si se vratio, cekamo samo da opet pocnes da provociras one tamo, pa da padnes pod mandinu sekiru.



                                Salu na stranu, ja mislim da je to to sto se tice prelaznog roka, mozda ako se pojavi neki extra spic iz Brazila, ali cisto sumnjam i iskreno ne bih voleo da se to desi, treba Brunu pruziti sansu.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X