Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kostic mozda na leto ako ga ovi ne kaparisu ili ne uzmu vec sada, doveli smo Perketa za tu poziciju. Vini i Evandro centralni vezni, Luka iza njih, a verujem da cemo Micka dosta gledati na stoperu. Vidite kako cim se Robi pita za pojacanja odma' mogu da se dovedu igraci koji trebaju, verujem da cemo dovesti i Maksimovica, za Kasalicu manje-vise.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Kasalica je izrazio zelju da dodje,ali bi Mudrinski mozda bio bolje resenje kao backup Mezengi(u formaciji u kojoj igramo) jer je mladji 3 godine,sto nije bas malo.Maksimovic ako bi dosao igrao bi u paru sa Cosicem i Micko bi tu popunjavao kad zatreba,a dobice minutazu i Krneta sigurno.Ili neka potpisu Bajalicu,pa da imamo 3 klasicna stopera + Krnetu,a trebace nam i za sledecu sezonu kao backup igrac,posto ce Cosic najverovatnije otici.

      A sto se Perovica tice,trenirao je 2 meseca sa nama i bio jedan od najboljih ako ne i najbolji,jeste da treninzi nisu isto kao i utakmice,ali ce Marko biti sjajno pojacanje,on je trenutno bolji od Kostica sigurno,ali ovaj ima potencijala da napravi vecu karijeru.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Mezenga-Kasalica-Ozegovic...

        Tri napadaca moramo imati...

        Pogotovo sto Ozegovic nikada nije igrao sa seniorima...Kaludjer otisao, a ne znam kakva je situacija sa Trifunovicem, je li on jos uvek nas ili ga je Zvezda prodala?
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma kakav Trifunovic, ne treba on Robiju... Sto se mene tice ne treba nam ni Kasalica, Bruno i mali Ognjen da se kali i dobija minute, milina. Tuzno je jedino sto cemo lakse potpisati i dovesti nekog talentovanog klinca sa strane, nego iz nase skole...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Nisam mislio da nam igra Trifunovic, nego nisam siguran je li on jos nas igrac ili su ga ovi balvani otkupili.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Imam neki utisak da smo uboli premiju sa ovim Milivojevicem, veoma dobar igrac, mozda najbolji domaci srednjak kojeg je realno bilo dovesti. Ovo je pravi put, mladi i domaci, pa i ako puknemo znamo zasto i barem ima nade za dalje.

              Edit: Jos Maksimovic (prioritet), spic ili dva i da se krene u rekonstrukcije, sta cemo ako vec mora tako.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Imam neki utisak da smo uboli premiju sa ovim Milivojevicem, veoma dobar igrac, mozda najbolji domaci srednjak kojeg je realno bilo dovesti. Ovo je pravi put, mladi i domaci, pa i ako puknemo znamo zasto i barem ima nade za dalje.

                Edit: Jos Maksimovic (prioritet), spic ili dva i da se krene u rekonstrukcije, sta cemo ako vec mora tako.
                I igrac dobar i odlican decko.

                Comment


                • Wada, eno ti ako hoces vec Kostica posalji 2 miliona na racun Radnickog, pa ces ga gledati u Zvezdi.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Wada, eno ti ako hoces vec Kostica posalji 2 miliona na racun Radnickog, pa ces ga gledati u Zvezdi.


                    Docice on kod nas, dovesce to Robi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/vesti/10...e-na-marakanu/

                      Znamo da su jedni od najpouzdanijih novina u celoj zemlji
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Jos jedino vrhunski strani spic za manje pare ako bude dostupan, ali u principu smo ovim zatvorili prelazni rok.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Za formaciju koju forsira Robi spic nam ne treba.Jedno ako Bruno ode sto ja iskreno ne bih zeleo.Bolje da dovedu stopera,mada najbolje od svega je da sa na ovome zavrsi,i onda tek na leto popuniti mesto stopera i desnog beka,i dovesti napadaca ako bude bilo potrebe,ali nadam se da Robi ima puno poverenje u Mezengu
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ahahahaha, tako je bre..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Džajić: Hteo sam da se vratim u Zvezdu, ali me nisu ni zvali!

                              Uskoro počinje kampanja..biće interesantno...
                              Last edited by miloolja; 18-12-11, 20:12.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • jbt,vise ova uprava breeeee!!Sta se ovo dogadja sad,ja ne mogu da vjerujem u vezi Dzajica ovo,pa jbt bree pihhhhh!!!!
                                Sto se pojacanja tice,kao sto rekoh ranije,ja prezadovoljan sa Lukom,ne mora niko vise;) i plus naravno stoper krsteni!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X