Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://ganninaway.wordpress.com/2011...crvena-zvezda/


    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • S A O P Š T E NJ E

      Upravni odbor FK Crvena zvezda održao je danas u Beogradu četrdesetu sednicu kojom je predsedavao predsednik Kluba Vladan Lukić.
      Upravni odbor je usvojio predlog Predsednika Kluba da se raspišu vanredni izbori za Predsednika i Skupštinu FK Crvena zvezda koji će biti održani 26, 27 i 28. maja 2012. godine. Izborne radnje počinju da teku od 1. februara 2012. godine u skladu sa Statutom i Pravilnikom o izborima. Na izborima će, u skladu sa klupskim aktima, moći da glasaju svi punoletni članovi našeg kluba sa plaćenom članarinom za 2011. godinu. Ovom odlukom, Upravni odbor stavlja tačku na sve polemike koje su se u javnosti vodile proteklih nedelja o našem klubu. U medijskim raspravama više nećemo učestvovati i do izbora ćemo biti skoncentrisani samo na vođenje kluba i obavljanje poslova za koje smo nadležni.
      Upravni odbor Kluba je prihvatio izveštaj šefa stručnog štaba Roberta Prosinečkog o sportskim rezultatima u prvom delu sezone uz konstataciju da nije zadovoljan postignutim rezultatima. Upravni odbor daje punu podršku šefu stručnog štaba Robertu Prosinečkom. Usvojena je transfer lista fudbalera pod profesionalnim ugovorom koji mogu da napuste klub u predstojećem prelaznom roku. Članovi Upravnog odbora su upoznati sa listom potencijalnih pojačanja kluba kao i pregovorima o angažovanju novih igrača koji su u toku. Upravni odbor je zaključio da Klub u svojoj strategiji treba da se oslanja na igrače iz svoje omladinske škole i pozdravio je odluku Predsednika kluba i šefa stručnog štaba da se potpišu profesionalni ugovori sa trojicom naših mladih igrača.
      Upravni odbor je doneo odluku da prihvati ponudu kompanije Delta sport tako da će tehnički partner kluba u naredne četiri godine, do 2016. godine biti najveći svetski prozvodjač sportske opreme kompanija NIKE.
      Upravni odbor je usvojio novu procenu vrednosti nekretnina u vlasništvu kluba koju je uradila renomirana agencija za procenu. Crvena zvezda je danas vlasnik nekretnina čija je vrednost 36,6 miliona evra dok su pre samo tri godine one vredele svega 11 miliona evra.
      Upravni odbor je usvojio ostavku sportskog direktora Ivana Adžića. Ostavka Adžića je ocenjena kao visoko moralni čin kojim je sportski direktor preuzeo objektivnu odgovornost za sportske neuspehe. Konstatovano je da je Adžić obavljao odgovoran posao u teškim vremenima i Upravni odbor mu se posebno zahvaljuje na svemu što je učinio za klub.
      Upravni odbor je konstatovao ostavke Branka Radujka i Gorana Vesića. Vesić i Radujko su dali veliki doprinos radu našeg kluba i Upravni odbor im se zahvaljuje na nesebičnom radu i svemu što su učinili za klub kao veliki zvezdaši. Branko Radujko će svoje angažovanje u Klubu nastaviti kao član Veća klupskog saveta. Goran Vesić je danas postavljen na mesto savetnika Predsednika kluba.
      Upravni odbor je naložio Pravnoj komisiji kluba da izradi predlog izmena i dopuna Statuta kluba kako bi se u zakonskom roku uskladio sa Zakonom o sportu. Pravnoj komisiji je naloženo da preduzme i sve druge radnje kao što je evidencija imovine a koje su obaveza prema Zakonu o sportu.
      Onako, malo dobrog, malo loseg, Robi ostaje ali i Vesic. O Dzaji nije bilo reci.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Mladenovic sutra potpisuje zvanicno, ocekujte i Milivojevica ovih dana sa svetim dresom i salom. Kaludjer i Addy i definitivno prodati. Nazalost, o Dzaji nista, ali s obzirom na to koliko "visi" na Marakani ove zime, vec se on tu nesto pita sigurno.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Mladenovic sutra potpisuje zvanicno, ocekujte i Milivojevica ovih dana sa svetim dresom i salom. Kaludjer i Addy i definitivno prodati. Nazalost, o Dzaji nista, ali s obzirom na to koliko "visi" na Marakani ove zime, vec se on tu nesto pita sigurno.
          Jos samo da Maksimovica nekako uzmemo sto pre i u obnovu. Po 136. put ali valjda ce ovaj upaliti...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • O Dzaji nista e boze savucaj!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              O Dzaji nista e boze savucaj!
              Ne treba nista da te cudi, on je covek protiv kojeg se vodi ozbiljan krivicni postupak, i da je bilo reci ne bi izaslo u javnost. A i o tome ce odluciti mnogo neformalniji krugovi, ne pita se tu Upravni odbor, tuzno, ali je tako. Da budem jasan, ovo ni najmanje ne znaci da Dzaja ne dolazi. Prica se da je vec podneo petogodisnji plan, koji ce biti predstavljen tokom decembra i najverovatnije ce ga upravo Dzaja predstaviti. A o njegovoj zvanicnoj poziciji ce biti reci tokom i nakon izbora, i kod nas i na drzavnom nivou ;).
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment



              • Igrač koji je bio među prvima u beležnici trenera Crvene zvezde Roberta Prosinečkog, Filip Mladenović danas je ozvaničio saradnju sa najtrofejnijim srpskim klubom na četiri godine. Prilikom predstavljanja, doskorašnji igrač čačanskog Borca, nije krio uzbuđenje, pa mu je čak prilikom parafiranja vernosti zadrhtala ruka. O novom pojačanju kluba iz Ljutice Bogdana nekoliko reči rekao je i Generalni sekretar našeg kluba Đorđe Stefanović.

                - Šef stručnog štaba, Robert Prosinečki zajedno sa tadašnjim sportskim direktorom Ivanom Adžićem, pratio je Filipa tokom čitave prethodne sezone i o njegovim kvalitetima imao je samo reči hvale. Mladenović je bio Robijeva i Adžićeva velika želja, koju smo uspeli da realizujemo. Verujem da će naš novi igrač pokazati sav svoj kvalitet, i da će izrasti u vrhunskog igrača našeg kluba i reprezentacije - rekao je Stefanović.

                Gensek Crvene zvezde takođe se zahvalio upravi ekipe Borca iz Čačka i roditeljima fudbalera na korektnoj saradnji prilikom realizacije ovog transfera, dok je sa novim prvotimcem, obzirom da je od rođenja navijač našeg kluba dogovor lako napravljen.

                - Ispunila mi se velika želja dolaskom u ovako veliki klub, kao što je Crvena zvezda. Velika je čast i obaveza nositi njen dres. Zahvalio bih se još i mom dojučerašnjem klubu Borcu iz Čačka za prelepi period koji sam u njemu proveo, kao i menadžerskoj agenciji Vladimira Jugovića koji su imali veliki uticaj na moju odluku da dođem na Marakanu - rekao je mladi reprezentativac Srbije koji će nositi dres sa brojem 25 i istakao da se ne plaši konkurencije i da veruje u svoje kvalitete.

                - Nikada nisam menjao poziciju levog beka na kojoj igram i iskreno ne znam da li bih se na nekoj drugoj snašao. Ne smeta mi, naprotiv, prija zdrava konkurencija, jer je ona preduslov za još bolji rad, zalaganje i napredak. Moj konkurent, Nikola Petković je sjajan igrač, ali i ja ću dati sve od sebe da izborim mesto u startnoj postavi - zaključio je Filip Mladenović koji će se zajedno sa ostalim prvotimcima našeg kluba pojaviti na prozivci 10. januara na Marakani.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Potpisao Mladenovic,konacno normalan levi bek.
                  Nego me zanima sto sam citao ovo za izbore u maju,mi kao clanovi kluba imamo prava da glasamo,sad me zanima kako ce biti izvrseno to glasanje,jer mi moramo da odemo u bg i tamo da glasamo ili ce moci postom da se posalje glas,mailom itd...to mi je malo nejasno
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Originally posted by Bendtner View Post
                    Potpisao Mladenovic,konacno normalan levi bek.
                    Nego me zanima sto sam citao ovo za izbore u maju,mi kao clanovi kluba imamo prava da glasamo,sad me zanima kako ce biti izvrseno to glasanje,jer mi moramo da odemo u bg i tamo da glasamo ili ce moci postom da se posalje glas,mailom itd...to mi je malo nejasno
                    Moci ce i elektronski, samo ne znam tacno na koji nacin, ali ce moci u svakom slucaju.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Ne treba nista da te cudi, on je covek protiv kojeg se vodi ozbiljan krivicni postupak, i da je bilo reci ne bi izaslo u javnost. A i o tome ce odluciti mnogo neformalniji krugovi, ne pita se tu Upravni odbor, tuzno, ali je tako. Da budem jasan, ovo ni najmanje ne znaci da Dzaja ne dolazi. Prica se da je vec podneo petogodisnji plan, koji ce biti predstavljen tokom decembra i najverovatnije ce ga upravo Dzaja predstaviti. A o njegovoj zvanicnoj poziciji ce biti reci tokom i nakon izbora, i kod nas i na drzavnom nivou ;).
                      eee,ali pazi upravu....izbori krajem maja pffff cisto kupovanje vremena!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Luka veceras slavio potpisivanje ugovora sa Zvezdom u Kragujevcu uz pesmu "Dusmani hoce da nas uniste..."
                          Dobili smo 2 sjajna mlada igraca, samo jos da se potpise Maksimovic. ;)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • E sada da se bacimo na Kostica.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ma nije moguce kad je okoreli grobar,lazu!

                              Jos kao sto ti rece Maksimovic,a pregovaramo inace da dovedemo njega i Kasalicu u paketu,i ja prezadovoljan sa celim rokom.Onda na leto dovesti jednog iskusnog u odbrani,stopera ili desnog beka i imamo tim za Evropu,samo da se sad da Brunu sansa da se dokaze

                              EDIT:Kostic nam ne treba kad imamo Perketa
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Perovic je imao ozbiljnu povredu i pitanje je u kakvom je stanju. Kostic je mlad i odlican igrac...ja bih ga licno voleo videti kod nas.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X