Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juče je Vojvodina održala čas produktivne igre. Sistem koji odgovara onim igračima koje imaju i protivniku protiv kojeg su igrali...

    Zvezda je igrala kao cele polu-sezone. Dodavanja koja ne vode ničemu, svaki centaršut neupotrebljiv (bez obzira što nisu neki bekovi ali sve su to čistili protivnički igrači u šesnaestercu), igra deluje sporo... Trudili su se oni, ali sa takvom postavkom protiv pametne Vojvodine ne može.

    Partizan ih je u Novom Sadu dobio kontrama, 2 duge lopte su bile (doduše i njihovi štoperi su pogrešili) ali bila je pametna pobeda za njih.

    Nisam od onih koji kažu da oni namerno tako loše igraju, ne trude se itd. Nije se moglo bolje juče sa onakvom jalovom dominacijom.

    Robi mora da se usavršava takođe, ne igra se svaki put isto...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Evo odmah do otklonim nedoumice... kada je americki konobar rekao kako Barkos ima kracu nogu, pogresio je (valjda pomesao). U pitanju je bio Salas, a Barkos je imao epilepsiju, a onaj mali Lukas, pacov kojeg smo doveli iz Marinkove bare je imao neki problem sa srcem pa je okacio kopacke o klin...

      A prica pocinje ovako... Snimio Sale Jankovic kako se Salas na treningu gega po terenu, ne trici kako treba... u prvi mah pomislio posledica povrede s kojom je dosao u Zvezdu. I tako prosao prvi trening, drugi, treci.... a stvar se nije menjala, i dalje se geg`o... I kaze Sale, resim ja da ga uhvatim pod ruku i pravac na DIF na detaljne preglede (svako ko je trenirao bilo koji sport zna o kakvom se pregledu radi... U pitanju je onaj koji traje 5-6 sati, rade ti EKG, vade krv, procenat masnoce, opterecenost, mehanika... ma bukvalno sve, od glave do pete...). Zavrsi se pregled i kaze meni doca: "Jbt, pa vi ste doveli igraca s kracom nogom!!!" Kaze Sale: "A ja u soku, hocu da se srusim od bruke!" Sta sad da radim, ja njega pod ruku i pravac u upravu da im saopstim saznanje... Stizem, kucam na vrata, ulazim i kazem: "Jbt ljudi vi ste doveli Salasa, igraca s kracom nogom!" i odgovara meni ovaj iz uprave: "Nije Sale, to ti se cini zato sto trci po terenu kao Garrincha!!!!!!!" Kaze Sale, ja prebledeo, sav u soku, napustam kancelariju bez ijedne izgovorene reci...
      Last edited by Ernesto; 11-12-11, 13:23.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Nemoj da si neozbiljan.
        Da menjamo sve ove što to ime ne samo ukaljaše, već uniziše do krajnjih granica trpeljivosti.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mozda cak izgubimo i Ozegovica,e majko mila...
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ognjen je blize ostanku nego odlasku, pusti novosti i ostale smradove!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ne verujem onom liku 100% sto je napisao,ako ti nemas mozda nekog pouzdanijeg izvora.

              Spominju opet Toroa,i da ce Lukovic i Ninkovic doci u paketu,koja smejurija
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Manite se dovodjenja ,bolje da se posvetite sopstvenoj deci.Pa i mi smo doveli svakakvu bagru a opet su im igraci iz nase skole pokazali kako se igra.Ta "pojacanja" koja dovode nasi klubovi... Od prilike svaki 7. moze da opravda taj naziv.Ja da sam na vasem mestu oterao bih sve ove povratnike i strance i sakupio iz mladjih kategorija kajmak i dao im da igraju.I u Partizanu bih voleo da vidim ledja bar 5-orici sto pre ,a ni jedan od njih nije mladji od 23 godine. To bi vam mozda zrtvovalo koju sezonu (koliko god to smesno zvucalo) zbog mladosti i neiskustva ali bi bar mnogo toga dobili na duze staze.
                Last edited by milanche; 12-12-11, 11:17.

                Comment


                • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...eara-u-bolnici

                  Jedan jedini, najveci...
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Nek nam sad dovedu Luku M. iz Rada i ja prezadovoljan...nesretni Kaludjerovic ce u Aziju,tako da Mezenga ima konacno vise prostora,a onda Luka Evandro Kadu i naravno Lazovic treba da predstavljaju pravi kalibar;)


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment



                    • Comment


                      • U Drakula, nisam te prepozn`o
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Sa Partizanom za finale kupa...

                          EDIT:
                          Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki bio je izuzetno zadovoljan nakon izvlačenja parova za polufinale Kupa Srbije u kojem će se naš tim sastati sa "večitim" rivalom.

                          - Super. Zadovoljan sam žrebom, izuzetno. U svakom slučaju bismo na putu do trofeja Kupa koji želimo da osvojimo igrali sa Partizanom, i možda je bolje što se susrećemo pre finala, jer u polufinalu se igraju dve utakmice. Sve u svemu, zadovoljan sam - izjavio je Prosinečki.
                          Last edited by D-Wade; 14-12-11, 12:39.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Meni je zao sto ponovo nece u NS doci ni Zvezda ni Partizan. No dobro. Voleo bih da izbacimo Partizan, mnogo bi za samopouzdanje bilo dobro da ih direktno pobedimo za trofej, to nismo uradili odavno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Prva se igra kod nas 21.marta, a revanš 11.aprila.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Primećuje se da je optimizam porastao, kako i ne bi pored tolikih tektonskih promena u upravnom personalu kluba.

                                Comment

                                Working...
                                X