Announcement

Collapse
No announcement yet.

# 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • # 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

    Marco Simoncelli ( 20.januar 1987 - 23.oktobar 2011 )

    Vidimo se na nekom lepšem mestu. Riposa in pace,fratello.

    Tvoj MOTO GP forum ( Sport Klub )

  • #2
    Postoji ta prica koja ide okolo da najboljima medju ljudima neka sila ne da da dozive starost, da osete nemoc i tugu, da osete da gube ono sto su imali. Zato ih uzmu na vrhuncu moci, tiho i iznenada, bez duge patnje. Na nama je samo da placemo i patimo, da razmisljamo sta bi bilo, sta bi ostvarili da su poziveli. Danasnji dan je to potvrdio.

    Pocivaj u miru Marko Simonceli (1987 - 2011), izuzetni covece.

    Ni sam ne verujem da ovo pisem
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      R.I.P. Marco (((((

      Comment


      • #4


        Cudna mi je ova slika u ovom momentu...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          Ja sam jos u soku Zasto bas on Kako uvek odu najbolji i najzanimljiviji U svakom slucaju pocivaj u miru MAJSTORE
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #6
            Adio SuperSic

            Comment


            • #7
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #8
                Prvi put cujem, zaista nmg da vjerujem.. R.I.P

                Comment


                • #9
                  Počivaj u miru Marko! Ovo je veliki gubitak za tvoje najmilije, kao i za one koji su te voleli i divili ti se.

                  Comment


                  • #10
                    Sada tek vidi vijest,nisam mogao da vjerujem.
                    Velika tragaedija za podorodicu i MotoGP svijet.
                    Pocivaj u miru.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #11
                      Sta reci,tuga,mlad zivot,nervirao me je kada je izbacio Pedrosu ali sada mi je krivo za sve Pedrosa je izgubio mozda titulu ali Sic je izgubio zivot,plakala sam kada sam videla ono,kada mu je spala kaciga,ne znam,jedan od najgorih prizora u mom zivotu.Bio je sav simpatican,nasmejan,drugaciji.Uvek sam se pitala kako uspe onoliku kosu da nagura u kacigu .Na boljem si mestu.Pocivaj u miru Marko <3
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Pocivaj u miru VELIKI MARCO

                        Comment


                        • #13
                          I dalje sam prazan, kao da je deo mene odstranjen, ne osećam ga, ne osećam sebe, samo osećam ništavilo... Ponekad se čovek zapita ima li život smisla, a kad doživi ovako nešto, kako da kaže da ima!

                          Borba i ljubav - to je smisao, borimo se za one koje volimo, da bismo mogli da ih volimo duže. Ako je tako, Marko je sve nas voleo, sve nas koji smo voleli njega, sve nas koji iz vikenda u vikend čekamo njih, jedine preostale gladijatore na svetu... I najbolji prave greške, ali ovakve greške nas dotiču sve, tamo gde najviše boli, tamo gde volimo...

                          Marko, bio si i ostaćeš jedinstven. Kada se sete tebe, ljudi neće moći da kažu ništa loše, jer sve što si radio - radio si iz ljubavi!

                          Nadam se da me je čuo...

                          Comment


                          • #14
                            http://www.marcosimoncelli.it/

                            Inace na njegovoj fb stranici poslednja slika koja je promenjena je ona na kojoj je Stiv Dzobs na sajtu Epla posle smrti. Sudbina je stvarno cudna...
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Pocivaj u miru legendo. Bez tebe vise nista nece biti isto.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X