Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GP


    Circuit info

    Length: 5.548 m. / 3,447 miles

    Width: 25m

    Left corners: 5

    Right corners: 10

    Longest straight: 920 m. / 0,572 miles

    Constructed: 1998
    0
    a:5:{i:509;a:5:{s:12:"polloptionid";i:509;s:6:"nodeid";s:7:"2667007";s:5:"title";s:5:"jedan";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:510;a:5:{s:12:"polloptionid";i:510;s:6:"nodeid";s:7:"2667007";s:5:"title";s:3:"dva";s:5:"votes";i:4;s:6:"voters";a:4:{i:0;s:3:"119";i:1;s:4:"7390";i:2;s:4:"5123";i:3;s:4:"6622";}}i:511;a:5:{s:12:"polloptionid";i:511;s:6:"nodeid";s:7:"2667007";s:5:"title";s:3:"tri";s:5:"votes";i:3;s:6:"voters";a:3:{i:0;s:4:"6497";i:1;s:4:"7749";i:2;s:4:"1823";}}i:512;a:5:{s:12:"polloptionid";i:512;s:6:"nodeid";s:7:"2667007";s:5:"title";s:5:"cetri";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:4:"4909";i:1;s:4:"2663";}}i:513;a:5:{s:12:"polloptionid";i:513;s:6:"nodeid";s:7:"2667007";s:5:"title";s:12:"pet ili vise";s:5:"votes";i:3;s:6:"voters";a:3:{i:0;s:4:"6695";i:1;s:4:"4294";i:2;s:4:"3198";}}}
    0%
    0

  • #2
    ---

    Comment


    • #3
      Sepang, staza u Maleziji, poznata ne samo po trkama motogp-a, vec i f1. Takodje, ovde se redovno, u februasru, testiraju motori za tekucu sezonu.
      Staza spada u jenu od najduzih u sampionatu, sa dva duga pravca, kojima predhode 4 dosta spore krivine.
      Ono sto jos odlikuje ovo mesto je neverovatna visoka vlaznost vazduha, tako da je u tom pogledu ovo izuzetno zahtevna staza za sve ucesnike.

      U najjacoj klasi imamo sampiona i tu moze biti interesantna borba izmedju Danija, Marka i Dovija za trece mesto u sampionatu.
      Lorenco nece voziti ovde, a pod znakom pitanja je i njegov nastup u Valensiji. Stoner, bez obzira sto ima titulu, sada moze potpuno mirno da obara neke druge rekorde, tako da ga ocekujem ponovo na prvom mestu.

      Moto2 je i dalje najzanimljiviji. Sada Bradl ponovo vodi, mada je to vodjstvo minimalno. Nije bas na najbolji nacin iskoristio to sto je Markez startovao poslednji, i nije uspeo da ponovo bude prvi.
      Ako Markez bude vozio kao na prosloj trci, pobeda mu je garantovana, narocito sto je Janone ponovo zakazao. Mada, od njega se moze svasta ocekivati.
      U svakom slucaju, Bradl i Markez, tu ce biti najneizvesnije.

      125cc, Zarko je odlican, za razliku od Terola koji je brz samo zato sto ima takav motor. U promenljivim uslovima se ne snalazi ni najmanje, ali se zato drugi brinu da on ipak postigne dobar rezultat.
      Ma koliko da je Zarko sam kriv za bodovnu prednost koju ima terol, onom voznjom u Mizanu, ipak mislim da bi Spanci vec pronasli nacin da ga zaustave.
      Jednostavno, oni su odavno resili da dosadni Terol bude sampion, ma po koju cenu.
      Ako je za utehu, mislim da ce mu ovo biti jedina titula u karijeri.

      Inace, ponovo moramo da ustajemo rano, ili da uopste ne idemo na spavanje.
      125ccFP1

      03:15 - 03:55

      MotoGPFP1

      04:10 - 04:55

      Moto2FP1

      05:10 - 05:55

      125ccFP2

      07:15 - 07:55

      MotoGPFP2

      08:10 - 08:55

      Moto2FP2

      09:10 - 09:55

      Ovo su po nasem vremenu treninzi u petak.

      Dobrodosli u Sepang.

      Comment


      • #4
        Moto2 je i dalje najzanimljiviji. Sada Bradl ponovo vodi, mada je to vodjstvo minimalno. Nije bas na najbolji nacin iskoristio to sto je Markez startovao poslednji, i nije uspeo da ponovo bude prvi.
        Ako Markez bude vozio kao na prosloj trci, pobeda mu je garantovana, narocito sto je Janone ponovo zakazao. Mada, od njega se moze svasta ocekivati.
        U svakom slucaju, Bradl i Markez, tu ce biti najneizvesnije.

        ..za ovo se slazem da ce biti najinteresantnije..125-ce ce biti zanimljive kao i uvek,a a ovih nekolicine vozaca u GP-ju i ne gledam vise..nema sta da se vidi i pogleda..nazalost....zavesa u pozoristu i na glupu pretstavu ove godine se spusta polako..ustvari je spustena poodavno..
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by vesna8.11 View Post
          U najjacoj klasi imamo sampiona i tu moze biti interesantna borba izmedju Danija, Marka i Dovija za trece mesto u sampionatu.
          Marko nema šanse da bude treći čak i kada bi pobedio u dve preostale trke a ova dvojica da ne osvoje ni bod. Mislim da će Dovi zadržati svoj broj 4.

          Comment


          • #6
            Originally posted by YAMAHAY View Post
            Marko nema šanse da bude treći čak i kada bi pobedio u dve preostale trke a ova dvojica da ne osvoje ni bod. Mislim da će Dovi zadržati svoj broj 4.
            U pravu si. Moja greska, pogresno sam izracunala bodove.
            Ipak, hvala sto si me ispravio.

            Comment


            • #7
              Originally posted by vesna8.11 View Post
              Ma koliko da je Zarko sam kriv za bodovnu prednost koju ima terol, onom voznjom u Mizanu, ipak mislim da bi Spanci vec pronasli nacin da ga zaustave.
              Jednostavno, oni su odavno resili da dosadni Terol bude sampion, ma po koju cenu.
              Ako je za utehu, mislim da ce mu ovo biti jedina titula u karijeri.
              Terol sledecu titulu osvaja u Moto3 kategoriji 2029. Suska se da bi glavni konkurent mogao da mu bude Vinjalesov unuk.
              http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

              Comment


              • #8
                Originally posted by Hayate.33 View Post
                Terol sledecu titulu osvaja u Moto3 kategoriji 2029. Suska se da bi glavni konkurent mogao da mu bude Vinjalesov unuk.
                Iako nije bas po pravilima foruma, ja ipak moram na ovaj komentar da odgovorim ovako:

                Comment


                • #9
                  MotoGP lista za 2012 - potvrđeni vozači i proviziona lista timova

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Hayate.33 View Post
                    Terol sledecu titulu osvaja u Moto3 kategoriji 2029. Suska se da bi glavni konkurent mogao da mu bude Vinjalesov unuk.
                    Moram jos da dodam da ce biti blizu osvajanja titule i 2023, ali ce ga u tome spreciti veoma mlad i talentovan vozac, sin Kejsija Stonera, Valentino Stoner!
                    #58

                    Comment


                    • #11
                      Zasto toliko mrzite Terola? Mislim nije ni meni bas omiljeni vozac, ali ne bih rekao da je samo zbog motora prvi, a stvarno mi nije jasno sta se podrazumeva pod onim "dosadan" vozac? Ako je on dosadan, onda su ove godine u MotoGP svi dosadni...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Tony_G View Post
                        Zasto toliko mrzite Terola? Mislim nije ni meni bas omiljeni vozac, ali ne bih rekao da je samo zbog motora prvi, a stvarno mi nije jasno sta se podrazumeva pod onim "dosadan" vozac? Ako je on dosadan, onda su ove godine u MotoGP svi dosadni...
                        pa i jesuzato mi pratimo samo 125 i moto2
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Pablo View Post
                          Moram jos da dodam da ce biti blizu osvajanja titule i 2023, ali ce ga u tome spreciti veoma mlad i talentovan vozac, sin Kejsija Stonera, Valentino Stoner!


                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Tony_G View Post
                            Zasto toliko mrzite Terola? Mislim nije ni meni bas omiljeni vozac, ali ne bih rekao da je samo zbog motora prvi, a stvarno mi nije jasno sta se podrazumeva pod onim "dosadan" vozac? Ako je on dosadan, onda su ove godine u MotoGP svi dosadni...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              lista.jpg

                              ...ko je jos zainteresovan za sledecu godinu,neka mi se slobodno javi..ne oklevajte..znam koliko je Vale dobar decko,pomoci ce svima..sampion je za sledecu godinu izjavio da ne moze da vozi zbog obaveze prema detetu i zeni,pa je shodno tome,na moje insistiranje Vale na to mesto ubacio naseg admina..kaze on,nit bolji covek,nit bolja zamena..a uostalom i malenog simaptise,tako da ce oni biti dobar tim..posto je ovaj drugi u Yamahi imao sve preduslove za titulu,a nije je osvojio,predlog je bio da se angazuje cura sa ovih prostora,koja ce sigurno pomoci Benu u pohodu ka tituli..to je fakat..sve ce uciniti za njega..ali bukvalno sve..ona ce da kosi a Ben ce vodu da nosi!!
                              Last edited by Rossini; 19-10-11, 23:38.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X