PDA

Pogledati punu verziju : SK u ponudi M:tel-a Republike Srpske??

gringo22
04.10.2011, 17:52
Dali su vas mozda kontaktirala lica iz m:tel-a republike srpske radi uvodjenja vasih kanala u ponudu njihovog iptv?Ovde u banja luci bi bilo odlicno da se uvde SK u ponudu iptv.Znam da srbijanski iptv iz nekih razloga nece da uvede vase kanale pa vas pitam ima li sanse za nas.Hvala

SPORTKLUB
04.10.2011, 19:36
nismo kontaktirani

dr.dule
09.10.2011, 15:03
cudno sto vas nisu kontaktirali.

gringo22
10.10.2011, 09:24
ma neznam sta im je nisu vas kontaktirali.....budale jednom rijecju..samo da ubace SK

SPORTKLUB
10.10.2011, 10:21
cudno sto vas nisu kontaktirali.

da, bas cudno. i mi se pitamo.
p.s.
dobro nam se vratio

gringo22
10.10.2011, 19:45
ma ja sam razocaran da se tako veliki kanal ne uvodi stvarno bez reci

dr.dule
13.10.2011, 22:02
nisam ja nikada odlazio. gledao sam vas iz daljine. vidim dosle nove snage.

nego savo legendo uzima te li konkurenciji prenose za narednu sezonu? ocekujem zuleta da cujem . ipak je on na tim prenosima slavu stekao. mozda i deki dodje iz pitt-a . a i matija bio dobar u poslednjoj sezoni.

moram da pohvalim paju zivkovica na prenosima formule. vidi se sta je tradicija u novinarstvu.

gringo22
07.01.2012, 18:41
ima li kakvih novosti o ovoj temi?

Tarantula®
06.04.2017, 17:48
Sutra m:tel dobija svih 6 kanala Sport Kluba, a Total TV dobija kanale Arena Sport.
Za sada samo na teritoriji Bosne valjda.

torpedo
06.04.2017, 18:32
Sutra m:tel dobija svih 6 kanala Sport Kluba, a Total TV dobija kanale Arena Sport.

A gdje nađe tu informaciju. Za sad vidim da izbacuju, Eurosport i još neke.

Tarantula®
06.04.2017, 18:37
Izbacuju sve kanala iz Discovery grupe.

torpedo
06.04.2017, 18:39
To sam vidio, al gdje si vidio da ubacuju SK:biggrin:

Tarantula®
06.04.2017, 18:48
Na njihovoj zvaničnoj stranici, bilo nekih 15 min, pa skinuli. Ali to ti je riješeno.

torpedo
06.04.2017, 18:50
Živi bili pa vidjeli:ne_znam:

ACM Dejan
06.04.2017, 20:07

A jel ostaju SK programi na Totalu?

Tarantula®
06.04.2017, 20:30
Naravno. To su kanali u Totalovom vlasništvu.
Sad na Totalu - 4 Sport Klub kanala (i SK Golf), 4 Arena Sport kanala i 2 Eurosport kanala.
A na mtelu: 6 Sport Klub kanala (bez SK HD i SK Golf) i 4 Arena Sport kanala.

ognjen
06.04.2017, 22:15
A ima li povratka SK-a na Blicnet?

torpedo
06.04.2017, 22:38
Ma ko će ovde piti pametan da shvati šta se dešava. Čitam sad na nekom forumu, kaže čovjek : Upravo sam zvao mtel info podršku. Operater kaže da se svih šest Sportklubovih kanala pušta u njihovoj šemi večeras tokom noći. Vjerovatno od 00:00.
Mtel na sajtu nema obavještenje, navodno bilo kratko postavljeno pa skinuli. Tamo neki sajt piše o tome kako će RAK zabraniti SK da se emituje....

ognjen
06.04.2017, 22:41
Vec godinama se oko SK-a ne zna ko pije a ko placa. Bili su kaznjeni od strane nekog tijela iz BiH ali ocigledno da se oni na to uopste ne obaziru a ovi nasi operateri nemocni. Znam da su se optuzivali medjusobno ali to je najgore jer tada obicno ne dodje do dogovora.

Tarantula®
07.04.2017, 09:45
Evo i zvanično kao što sam rekao: http://www.mtel.ba/single-article/3898, SK počeo s prikazivanjem u m:telovoj ponudi. Arene krenule kod Telemacha a u toku dana i na Totalu.

Ognjene neće biti u Blicu.

http://www.oldschool-samp.com/slike/images/untitlzdz.png

somborac
07.04.2017, 09:56
Pretpostavljam da u Srbiji nema šanse da se dogodi isto :dr:

Tarantula®
07.04.2017, 10:02
Možda i u Srbiji krene uskoro, kao i u Crnoj Gori, jer m:tel je u vlasništvu m:tsa. Hrvatska je nezavidnoj situaciji.
Total počeo sa ubacivanjem Arena, trenutno ubačena Arena 1, potražite iza SK kanala.

somborac
07.04.2017, 10:17
Za sada je isto to što je i u Srbiji nestao Eurosport, i svi kanali vezani za Diskaveri (Discovery)....., naravno govorim za MTS open iptv.

Tarantula®
07.04.2017, 11:13
Evo i zvanično za Arenu na Totalu: http://totaltv.tv/a14800/Podrska/Vijesti-i-informacije/ARENA-SPORT-kanali-u-ponudi-Total-TV-a.html.

http://www.oldschool-samp.com/slike/images/arena.png

ognjen
07.04.2017, 12:14
Onda sam se ja zesce ispalio jer sam bas nedavno (prije nekoliko mjeseci) produzio ugovor sa Blicnetom tj uveo novi njihov paket koji sadrzi oba ES-a i cetiri Arene. Za m:tel ce sada ovo mnogo znaciti sa SK-om, imace puno bolju ponudu.

Valjda se i Blicnet uspije nekako izboriti za SK.

Tarantula®
07.04.2017, 12:23
M:tel nije produžio ugovor sa Discovery grupom (barem ne za sad) tako da su ostali bez Eurosporta, dok je Total trenutno jedini sa Sport Klubom, Arena Sportom i Eurosportom. :)
Da li će se Blic uspjeti izboriti za SK, sumnjam, jer su oni kao i Elta valjda lagali o broju korisnika, da bi manje plaćali.

manda
07.04.2017, 13:10
U ponedeljak zorom u Eltu raskidam i M:tel me ceka :D
SK i Arene ne moze bolje, a jebo ES nikad ih i ne gledam, Nole propo, nema ni tenis vise draz.

notorious
07.04.2017, 13:32
Nije Blic ulazio u spor kao Elta.

z0La
07.04.2017, 13:35
ES je odličan ko prati Bundes ligu...:D

Ovo je stvarno savršeno za svakoga ko voli sport, pogotovo fudbal. Sa SK-om, Arenom i ES, bukvalno mogu da se prate sve evropske lige. Koja je to uživancija...nadam se da bi moglo nekad i u Srbiji da zaživi. Zavidim...

torpedo
07.04.2017, 13:39
Ne bih ja toliko žurio sa prelaskom na mtel. Šta ako ova regulatorna zabrani SK zbog svih sporova koje imaju, nelojalnosti konkurencije itd - kao što već pišu o tome. A sa druge strane mtel te natjera da potpišeš ugovor:biggrin: I ja sam na elti ali ću se strpiti mjesec dana.

somborac
07.04.2017, 13:40
E moj zOLa, logične i pametne stvari zaobilaze nas kao da smo šugavi :facepalm:

Vladan
07.04.2017, 13:46
Ne bih ja toliko žurio sa prelaskom na mtel. Šta ako ova regulatorna zabrani SK zbog svih sporova koje imaju, nelojalnosti konkurencije itd - kao što već pišu o tome. A sa druge strane mtel te natjera da potpišeš ugovor:biggrin: I ja sam na elti ali ću se strpiti mjesec dana.

Nema sanse, ne nasjedaj na te price, to su placeni tekstovi Kabanice i veze sa zivotom nemaju. Kabanica pokusava na sve nacine, a on je muljao oko broja korisnika i izgubio SK kanale.

notorious
07.04.2017, 13:46
Kakva zabrana. Sad su i međusobno potpisali Arene za Telemach i SK za Mtel i svi mogu imati.

Tarantula®
07.04.2017, 13:47
Šta ako ova regulatorna zabrani SK zbog svih sporova koje imaju, nelojalnosti konkurencije itd - kao što već pišu o tome.
Pusti to, pa evo sad ima m:tel tako da...
Noto, znam da nije Blic toliko ulazio, ali i oni su nešto muljali.
Ja sam na Totalu, do kraja maja Arene besplatno, onda idu u poseban paket, do početka septembra ih sigurno neću uzimati, jer nema se šta tokom ljeta toliko gledati na Areni, pa ću onda vidjeti šta i kako. :)

Lord Aleksoni
07.04.2017, 14:20
Pa ima u Srbiji provajdera koji imaju zajedno SK i Arenu ili su bar imali, mislim da Kopernikus ima u ponudi oba i Pošta Net valjda isto nzm za ostale.

somborac
07.04.2017, 14:33
Mislim da si nešto pobrkao, Arenu ima sigurno samo MTS :)

Tarantula®
07.04.2017, 14:43
Pa ima u Srbiji provajdera koji imaju zajedno SK i Arenu ili su bar imali, mislim da Kopernikus ima u ponudi oba i Pošta Net valjda isto nzm za ostale.

Nema pošta net. Sve ono što se izdešavalo (lagalo) na benchmark forumu, je zbog toga što je SK otišao iz ponude pošta net.

Lord Aleksoni
07.04.2017, 14:52
Mislim da si nešto pobrkao, Arenu ima sigurno samo MTS :)

http://www.kopernikus.co.rs/televizija/#tab-faa6c4f7222dccf171b

Evo o čemu pričam, znači Kopernikus ima oba :)

somborac
07.04.2017, 15:06
Ni ne znam da li je Kopernikus kao kablovski distributer dostupan svima, ali svejedno na Areni ih niko ne spominje.....
http://www.tvarenasport.com/kako-do-arene

Tarantula®
07.04.2017, 15:23
Pusti taj njihov sajt, dostupni su i kod Elte i Blica u BiH pa nisu to naveli na sajtu.

torpedo
07.04.2017, 16:08
Nema sanse, ne nasjedaj na te price, to su placeni tekstovi Kabanice i veze sa zivotom nemaju. Kabanica pokusava na sve nacine, a on je muljao oko broja korisnika i izgubio SK kanale.

Pokušao sam ja pre godinu dana mtel, odjavio elti i internet i tv. Na elti ko fol trebala brzina biti 10 a u stvarnosti naveče bila 1MB a tv je korektan ali sam bio mnogo ljut. Uzeo mtel, manje brzine ali su stabilne i usput njihov paket za tv. Tu mi se pojavi problem, imam neki dvd kojim snimim ono što ne mogu uživo gledati - nisam ga mogao spojiti. Dodatno plaćaš za više od jednog tv-a, kanali fiksno namješteni rasporedom, sliku mi sa kanala na kanal prebacuje 2 sekunde.... Odjavio tv naredni dan a ostavio net.

ognjen
07.04.2017, 16:29
Ako si varao sa brojem korisnika onda bi bilo logicno da SK tuzi te operatere, mozda ih je i tuzio samo ja ne znam. A ne da se sve zavrsi na tome da se SK samo odjednom povuce.

Trazi odstetu kroz presudu jer si ostecen za velike pare ako je neko varao sa brojem korisnika.

Ja iskreno ne vjerujem u tu pricu pretjerano, nekako mi djeluje kao da svi varaju.

Dok se oni ubjedjuju ko je koga prevario kroz medije, ja vec i zaboravio da sam nekada imao SK. Sto je najgore nema ko ni da kazni one koji su stvrano ucinili prekrsaj.

Vladan
07.04.2017, 16:31
Tuzio ih je naravno, slao svoje revizore ali iz Elte nisu dozvoljavali sto je rezultiralo povlacenjem SK iz Elte. SK ce tesko ikad vise biti na Elti, jedino ako budu morali, mada mi to nema neke logike da moraju bas, ja imam proizovd i cijenim ga koiko ga cijenim. Elta to nece da plati ili ne moze i to je to. Elta je zajebala Blic i ostale, jer su osnovali AKOP i pregovarali kao jedno, Kabanica je glavni krivac za situaciju u Srpskoj sto se SKa tice ali on je i najzasluzsniji sto je Total najjaci operater u Srpskoj trenutno. Kabanica je izgubio i Fox kanale zbog muljaze oko broja korisnika i onda su mu i iz Foxa zacepili cijenu koju on nece ili ne moze da plati. Fox kanala i dalje nema u Elti. I sad je tu Mtel sa mnogo jacom ponudom od Elte, zbog tvrdoglavosti, bezobrazluka i nesposobnosti je Telekom Crna Gora potpuno propao sto se televizije tice, isto se pise i Elti cini mi se.

Mags Serbia
07.04.2017, 19:44
Postoji li šansa da se i u Srbiji desi ta razmena SK i Arena između SBB-a i Telekoma?

аутсајдер
07.04.2017, 20:20
:tu: Свака част за ову размјену програма! Коначно 1 мудар потез од "зараћених" компанија.

Мени лично не треба поред силних бесплатних најјачих такмичења, која су ми доступна FTA на тв-у и нет-у, али вјерујем да ће огромној већини гледалаца олакшати живот! Нека се још договоре у Србији, свима на корист!

manda
26.04.2017, 12:10
6. kanala SK i 4. arene, milina !

http://oi68.tinypic.com/fciu6q.jpg

Tarantula®
31.12.2020, 10:32

Od sutra, m:tel ostaje bez Sport klub kanala, a Total bez Arena.