Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Živković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladimir Živković

    Deo foruma posve?en Vladi.

  • #2

    Comment


    • #3
      [/quote]

      mislim da jest

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Dobar je dobar!!!

            Comment


            • #7
              Holand. Pl-off: SK, dir., 22.5.11, 12,30 --- Roda – Den Hag
              Komentator: Vladimir Živković (VRLO DOBAR)

              Najprijatniji glas od svih komentatora na SK. Pravi fudbalski komentar koji mogu rado da slušaju svi ljubitelji fudbalske igre. Posebno, intonacija, ležernost, nenametljivost, tečan govor i jasne rečenice...

              Primedbe: previše upotrebljava: SJAJNO (!? – ima i: dobro, vrlo dobro, odlično...)..., “Lopta CELIM OBIMOM van terena...” (!?); ispravno je: “Lopta CELIM PREČNIKOM van terena...”, ovu grešku prave skoro svi komentatori, podsećam: OBIM lopte je oko 70 cm, pa kada neko kaže “celim obimom” znači da lopta treba da pređe liniju za dužinu od 70 cm kako bi bila van terena..., a PREČNIK je nešto drugo, dok god lopta “kači” liniju prečnikom, ona nije napustila teren (A, to nije isto!); Zatim, povremena upotreba ŠTO SE TIČE (ispravno je: KADA JE REČ)...

              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • #8
                Rece covek : ". City nije pobedio Arsenal na Emiratima jos od 1975.god". Sta reci na sve ovo? Komentar je suvisan. I ovakvi i slicni "internet" komentatori rade na ovoj i sl. televiazijama. Zivelo Mute dugme na daljincu.

                Comment


                • #9
                  Na koju gresku mislis ? Istina je da Siti nije pobedio Arsenal jos od 1975. kad je Arsenal domacin. Tu je jedina greska sto je rekao Emirati posto se pre igralo na Hajberiju ako na to mislis
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #10
                    Pa čemu ovolika nezainteresovanost tokom meča???
                    Ko da je čovjek na sahranu došo.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #11
                      Ja ne znam da li ja i ovaj covek gledamo istu utakmicu,Mitrovic promasi 100 posto sansu a on vice fenomenalna partija Mitrovica,ni za rodjenog sina ne bi ovako navijao.

                      Comment


                      • #12
                        Kaže se: " Utakmica se igra KOD kuće a ne kući."
                        Čudi me da nemate lektora.

                        Comment

                        Working...
                        X