PDA

Pogledati punu verziju : Sport klub na telekomovoj IPTV

sashatod
13.11.2008, 13:30
Da li korisnici telekomove IPTV mogu uskoro ocekivati sportklub na listi kanala?

sashatod
29.12.2008, 13:50
Da li je moguce da nema nikakvog odgovora na postavljeno pitanje?

Liverpool FC
29.12.2008, 13:51
Prenecu uredniku pitanje,izvini nisam ga video.

glisa05
04.01.2009, 13:20
I mene interesuje dal` ce i kad ce da sport club da se prenos preko IPTV-a?...molio bih da neko odgovori na ovo pitanje!!!!

Liverpool FC
04.01.2009, 14:03
I mene interesuje dal` ce i kad ce da sport club da se prenos preko IPTV-a?...molio bih da neko odgovori na ovo pitanje!!!!

Odgovor cete dobiti kad se nadlezni vrati sa odmora.

gogilog
22.01.2009, 17:52
A kada ce se nadlezni vratiti sa odmora ???

Liverpool FC
22.01.2009, 17:55
A kada ce se nadlezni vratiti sa odmora ???

Nece skoro :D

DANIJEL BL
23.01.2009, 08:14
I kod nas u Banja Luci najavljuju IPTV sredinom godine a ja bi taman tada trebao useliti u novi stan ,pa mi to izgleda kao dobra stvar,....ali ako nema SK...uas

???
25.01.2009, 01:13
?? ?????? ??? ??? ????? ???? ?? ???? ? ????-???? ??????.
????? 100 % ??????? ??? ??? ?????????? ?? ?? ???? ? ?????.

sansiro1981
10.04.2009, 12:15
Da li je moguce da jos nema konkretnog odgovora na ovo pitanje?DA LI CE SE I KADA SK I SK+ NACI U PONUDI TELEKOMOVOG OPEN IPTV?

SPORTKLUB
10.04.2009, 14:53
Da li je moguce da jos nema konkretnog odgovora na ovo pitanje?DA LI CE SE I KADA SK I SK+ NACI U PONUDI TELEKOMOVOG OPEN IPTV?

pregovara se

Kuleas
24.05.2009, 18:44
Dokle se stiglo u pregovorima?

SPORTKLUB
25.05.2009, 09:33
Dokle se stiglo u pregovorima?

ne bas daleko

sansiro1981
29.05.2009, 20:38
Ne mogu da verujem da se jos niste dogovorili sa Telekomom,jedino tu vest cekam pa da predjem na IPTV.Niste valjda toliko skupi,ili gde je vec zapelo?Isto je bilo kad ste pregovarali sa KDS NS,nikad pa nikad,jedva ste nekako stigli kod njih.

sansiro1981
26.07.2009, 23:48
Da li cete u skorije vreme postici dogovor sa ubacivanjem SK i SK+ u Telekom IPTV?

ptomic
15.08.2009, 23:08
Ima li nekih novosti po pitanju ove teme ???
Bilo bi lepo ako bi ste nasli zajednicki jezik do pocetka septembra. :)

SPORTKLUB
17.08.2009, 10:57
Ima li nekih novosti po pitanju ove teme ???
Bilo bi lepo ako bi ste nasli zajednicki jezik do pocetka septembra. :)

nismo nasli zajednici jezik

hogarstrasni
17.08.2009, 20:35
dupe zinulo svima za lovu

dr.dule
10.11.2009, 23:40
Steta sto Vas nema na IPTV . tada bi celo drustvo bilo na okupu. AS.SK,ES,EA. fin izbor.

dr.dule
13.11.2009, 12:15
hoce li vas biti na Open TV ? hocu da predjem na telekomov net pa da moram da budem u toku sa zbivanjima na SK.

SPORTKLUB
13.11.2009, 12:19
hoce li vas biti na Open TV ? hocu da predjem na telekomov net pa da moram da budem u toku sa zbivanjima na SK.

jos uvek nista

Galvano
21.02.2010, 23:11
Ima li nekih novih naznaka da ce SK biti ina IPTV-u?
Imam straslno lose iskustvo sa SBB a jedini razlog zasto sam jos uvek kod njih je upravo SK.

SPORTKLUB
23.02.2010, 17:50
Imam straslno lose iskustvo sa SBB a jedini razlog zasto sam jos uvek kod njih je upravo SK.

status quo

klodovik
04.03.2010, 18:19

status quo

Auh, veliki SPORKLUBE, to mi ukrade avatar...?

NIK
02.04.2010, 20:09
Ima li nekih naznaka da ce Sk biti na IPTV? &%@5w8&* 7&@%q

d.zoni997
02.05.2010, 22:41
da li se nesto radi oko IPTV ovi iz arene nece da daju tenis a meni se gleda pa dali ce biti sport kluba i sport klub + na IPTV...

d.zoni997
04.05.2010, 16:19
hoce li mi neko odgovoriti na pitanje...

SPORTKLUB
04.05.2010, 16:27
da li se nesto radi oko IPTV ovi iz arene nece da daju tenis a meni se gleda pa dali ce biti sport kluba i sport klub + na IPTV...

nece skoro

rade
04.05.2010, 19:49
da li se u pregovorima stiglo dalje nego do aprila i da li mozemo da ocekujemo sk i sk+ na IPTV do wibldona.....

SPORTKLUB
05.05.2010, 13:10
da li se u pregovorima stiglo dalje nego do aprila i da li mozemo da ocekujemo sk i sk+ na IPTV do wibldona.....

tesko

nemanja cilim
05.05.2010, 14:58
da li cete uspeti u roku od 2-3 meseca da ubacite sk i sk+ u IPTV mnogo mi se gleda tenis....molim vas za sve ljubitelje sk.....koji imaju IPTV....please

SPORTKLUB
05.05.2010, 16:29
da li cete uspeti u roku od 2-3 meseca da ubacite sk i sk+ u IPTV mnogo mi se gleda tenis....molim vas za sve ljubitelje sk.....koji imaju IPTV....please

bas, bas tesko

aleksa steg
05.05.2010, 20:05
Molim vas u ime svih ljubitelja tenisa da ubacite sk i sk+ u IPTV i jer se misli u toku leta da se ubaci.......xvala unapre.......

mr.gold
05.05.2010, 20:21
Molim vas u ime svih ljubitelja tenisa da ubacite sk i sk+ u IPTV i jer se misli u toku leta da se ubaci.......xvala unapre.......

Odgovoreno ti je.
Nemoj vise da pravis naloge, da spamujes bez potrebe.

aleksa steg
19.05.2010, 20:09
poludecu bez sport kluba oce li skoro na iptv-u.......xex....ne mogu da se suzdrzim.........

SPORTKLUB
19.05.2010, 20:48
poludecu bez sport kluba oce li skoro na iptv-u.......xex....ne mogu da se suzdrzim.........

hahaha. bas, bas tesko

NIK
20.05.2010, 00:55
Cim se Telekonj privatizuje i kad neke stvari legnu na svoje mesto &+I}\ Cenim ^%@7f I#^@8

ivan6680
20.05.2010, 14:43
da li ce skoro posto mi se bas gledao mec sevila-atletico a sad i premier liga pa da li ce do pocetka premier lige biti sport kluba i sport klub+ biti na iptv-u......

Prestani da spamujes i otvaras naloge,odgovoreno ti je!

dr.dule
20.05.2010, 17:04
,,Još samo kad bi SBB skinuo svoje monopolističke šape sa SK-a i pustio ga drugim operaterima (Digi, IPTV, Polaris), bilo bi super. Mada od toga nema ništa, voleo bih da grešim.
Ko je na SBB kablu uživaće a ostali neka idu u kladionicu, tamo barem card sharing šljaka u najveće.
Ne znam za druge ali po meni TotalTV je jedna veoma skupa egzibicija za naš nazovi standard''. stajkowski ... jedan drugi forum.

SPORTKLUB
20.05.2010, 17:06
,,Još samo kad bi SBB skinuo svoje monopolističke šape sa SK-a i pustio ga drugim operaterima (Digi, IPTV, Polaris), bilo bi super. Mada od toga nema ništa, voleo bih da grešim.
Ko je na SBB kablu uživaće a ostali neka idu u kladionicu, tamo barem card sharing šljaka u najveće.
Ne znam za druge ali po meni TotalTV je jedna veoma skupa egzibicija za naš nazovi standard''. stajkowski ... jedan drugi forum.

pa kako je sk na svim drugim operaterima?

dr.dule
20.05.2010, 17:09
na svim forumima u kojima se spominje kablovska distribucija i tv kanali , sk i sk plus vaze kao ikebana SBBu a i svi znaju da su vam sredista firmi u istoj zgradi. sada na vama je da se ta slika promeni.

ne bih da trujem ali SK nije dzabe kanal. odbija se od pretplate neki deo (0.45evra po korisniku iz listinga jednog kablovskog operatera) a imate i reklama pa kada se vec hvalite sa time da ste bolji od magle. usput tamo ne vidoh nijednu reklamu za ovih sest meseci. brat bratu uzimate i vi dobru kintu.

kada smo vec kod tih distributera...koliko njih re-emituje oba programa Sportklub -a ?

NIK
20.05.2010, 20:30
Inače, da sad imamo regulatore koji rade svoj posao, prisilili bi SBB da omogući dostupnost Sport kluba i Sport kluba+ na svim platformama, na isti način na koji britanski Ofcom tera Sky da spusti cenu Sky Sportsa 1 i 2 u konkurentskim platformama (da ih uvrsti u tuđe ponude naterali su ga odavno).

Ted

Tome se ja nadam. Kad malo Evrope udje i kod nas da ce se neke stvari promeniti #$&+|r Ali otom potom *$^%T *$^%T

d.zoni997
20.05.2010, 21:21
da li ce biti sk i sk+ na iptv-u do septembra ali nemojte mi ogdovarati nepravi vise naloge kad ih nepravim........sto samo iptv nema sk i sk+ u svojoj ponudi......i da li ce ih skoro imati........

Odgovoreno ti je barem 3 puta. To sto ti se odgovor ne svidja, to nije razlog da spamujes. Takodje, spamom nista neces ubrzati ili popraviti. Znam sve tvoje naloge. Nemoj biti naivan i prepotentan. Postuj pravila. Ne odgovaraj mi na ovu poruku.

d.zoni997
24.05.2010, 20:46
necu vise da smaram ljude samo mi recite da li ce te i kad biti na iptv-u. . . . . . .sta od sporta da gledam na sport klubu nista pa molim vas do pocetka septembra ako nemozete pre toga. . . . . .ja vas cekam zeljno na iptv-u &^@4(

mr.gold
24.05.2010, 21:03
@ d.zoni997
Rekao ti je gazda, vrlo tesko. Ako se sta promeni bices prvi obavesten.

damnjan70
30.05.2010, 19:36
Ima li naznaka da ce te biti na IPTV-u..... #$&+|r
Kako ti vise ne dosadi samo mi nije jasno! Vise puta si dobio odgovor,ako se nesto promijeni bices obavijesten!

dr.dule
21.07.2010, 10:37
Ima li naznaka da ce te biti na IPTV-u?
doduse pomenuti ima one kanale koji su odlicna zamena ali opet SK ima svojih drazi zbog Premier lige inace...ajde potrudite se ako je vec Sole pustio Goksijeve moze valjda Radujko Necine kanale.

SPORTKLUB
21.07.2010, 10:53
Ima li naznaka da ce te biti na IPTV-u?
doduse pomenuti ima one kanale koji su odlicna zamena ali opet SK ima svojih drazi zbog Premier lige inace...ajde potrudite se ako je vec Sole pustio Goksijeve moze valjda Radujko Necine kanale.

nema naznake

dr.dule
21.07.2010, 11:50
i kako onda ljudi mogu gledati Premier ligu na SK plus a imaju IPTV , Ikom, PTT. glupo je uzeti eskluzivnost a usput nedozvoliti ljudima altenativu. doduse ima leka i za ovaj slucaj.
opet dok su se SBB i Arena mrcvarili pregovarajuci imali smo Espn A kao altenativu tako se valjda nadje u IPTV nesto za Premier ligu

NIK
21.07.2010, 12:05
Nema nikakve alternative. #%d* Jedino ako bude bilo srece pa BHT uzme premier ligu, onda iskljucim kablovsku i gledam preko antene premier ligu. Mada prodje me volja i za tim kad se zna koliko IPTV treba da startuje #&^Dk*

SPORTKLUB
21.07.2010, 12:12
i kako onda ljudi mogu gledati Premier ligu na SK plus a imaju IPTV , Ikom, PTT. glupo je uzeti eskluzivnost a usput nedozvoliti ljudima altenativu. doduse ima leka i za ovaj slucaj.
opet dok su se SBB i Arena mrcvarili pregovarajuci imali smo Espn A kao altenativu tako se valjda nadje u IPTV nesto za Premier ligu

glupo je prejaka rec. sa svim kablovskim operaterima se razgovara.

dr.dule
21.07.2010, 12:16
kako god. ljudi ce morati da se snalaze. stream je odlicna zamena . bar je originalni komentator.

SPORTKLUB
21.07.2010, 12:22
kako god. ljudi ce morati da se snalaze. stream je odlicna zamena . bar je originalni komentator.

eto

dr.dule
21.07.2010, 12:46
kada smo vec kod streamova. ima li SK u planu da pusti signal i na net.? eto odlcne varijante. ljudi vam plate i ne zavise od nikog.
maglasport planira a posto su Sagina ikebana to im nece biti tesko.

SPORTKLUB
21.07.2010, 12:55
kada smo vec kod streamova. ima li SK u planu da pusti signal i na net.? eto odlcne varijante. ljudi vam plate i ne zavise od nikog.
maglasport planira a posto su Sagina ikebana to im nece biti tesko.

koji signal? ako mislis na sk kanala - ne

dr.dule
21.07.2010, 16:35
sk kanal nece biti net varijanta. steta. fanovi Premier lige treba izgleda stanove da traze po sbb-u...glupost. #%d*

SPORTKLUB
21.07.2010, 16:45
sk kanal nece biti net varijanta. steta. fanovi Premier lige treba izgleda stanove da traze po sbb-u...glupost. #%d*

glupost. a radijus vektor, kopernikus, kds ns, satrakt, PTT (bez sk +), ikom (bez sk).

zagi
21.07.2010, 18:46
meni nije jasno da IKOM potpise ugovor za SK+ a ne zeli da uzme glavni kanal SK nesto tu nije u redu

dr.dule
21.07.2010, 22:51
glupost. a radijus vektor, kopernikus, kds ns, satrakt, PTT (bez sk +), ikom (bez sk).

kds ns i kopernikus su slepconi kao ikom i ptt . u bgd 40% vam nevidi sk plus a nesto manje sk.

ne vidim razlog sto ne smanjite cenu za par evro centi da svi mogu da vas gledaju . vidis da se drzava finansijski raspada a prosecna plata nije vise ni 400evra u bgd a po srbiji ni 250 ne prelazi.

usput ne vidim ni jedan razlog sem sukoba Telekoma sa SBB u vezi telefonskog operatera da vas nema u OPEN TVu. vi kao SBB IKEBANA ste samo steta , naravno usputna a usput niste dovoljno mocni kao drug Goksi da se izborite i pojavite na Radujkovoj prciji.

naravno ja cu kao i arenu uzeti vas pl hd samo da usput objavite cenu .

SPORTKLUB
21.07.2010, 23:58

kds ns i kopernikus su slepconi kao ikom i ptt . u bgd 40% vam nevidi sk plus a nesto manje sk.

ne vidim razlog sto ne smanjite cenu za par evro centi da svi mogu da vas gledaju . vidis da se drzava finansijski raspada a prosecna plata nije vise ni 400evra u bgd a po srbiji ni 250 ne prelazi.

usput ne vidim ni jedan razlog sem sukoba Telekoma sa SBB u vezi telefonskog operatera da vas nema u OPEN TVu. vi kao SBB IKEBANA ste samo steta , naravno usputna a usput niste dovoljno mocni kao drug Goksi da se izborite i pojavite na Radujkovoj prciji.

naravno ja cu kao i arenu uzeti vas pl hd samo da usput objavite cenu .

opservacije u pokusaju imaju ponekad specificnu tezinu, jer kod ljudi malo upucenih mogu da stvore iskrivljenu sliku stvarnosti. treba se uvek plasiti pogresnih istina.
dakle, u ovom trenutku nema nasih kanala na IPTV

dr.dule
22.07.2010, 08:38
bolje reci Telekom vas nece...ruzan osecaj imas kada znas da negde nisi dobro dosao.
radis pravilno? nisi se potrudio? napravio si gaf?
cudno sada kada ima mogucnosti pay paketa daj ljudima mogucnost i da plate makar imali i tu sansu.

SPORTKLUB
22.07.2010, 09:09
bolje reci Telekom vas nece...ruzan osecaj imas kada znas da negde nisi dobro dosao.
radis pravilno? nisi se potrudio? napravio si gaf?
cudno sada kada ima mogucnosti pay paketa daj ljudima mogucnost i da plate makar imali i tu sansu.

nekome medikamenti razbistre pogled, nekome casa vode. svako ima ima priliku. ti svoju nisi iskoristio. slazem se, ljubav je bila preca

dr.dule
22.07.2010, 09:59
....naravno prodavanje magle po vrucini nije zdravo.

pirpman
26.07.2010, 16:42
Pozdrav svima.
U velikoj sam dilemi da predjem sa Kopernikusa na IPTV.
Ali posto nema mog omoljenog kanala..........
Imali kakvih novih vesti?

SPORTKLUB
26.07.2010, 16:47
Pozdrav svima.

nema

dr.dule
28.07.2010, 22:19
Pozdrav svima.

na IPTV imas sve komsijske kanale plus espn amerika. gde ces na one nesretnike kopernikus?
najbolja varijanta total tv i uzmes par paketa i zavalis se u fotelju. usput molis svevisnjeg i Savu da puste premier liga kanal u sd formatu.

Bojlerko
27.08.2010, 18:43
Konstantno šaljem poruke IPTV-u da vas konačno puste i konstantno izbegavaju konkretan odgovor već zaobilaze.Rešio sam da se obratim i vama.Ima li novosti?Ako nema, koji je razlog što ne sklapate dogovor?IPTV ima ubedljivo najbolji kvalitet slike(imao sam iskustva i sa SBB-om i sa IKOM-om i sa AvCom-om) i veoma dobru ponudu.Da li je to neki rat sa Arenom?Vidim da je ukidaju SBB i Total TV.Čini se kao da će u budućnosti operateri morati da biraju između SK i Arene.To samo u Srbiji ima, da sve ide preko grbače naroda.I eto, u principu mogu da gledam ili Špansku ligu ili NBA, ili Grčku ligu ili Evroligu, ili Primeru i Kalčo ili Premijer ligu...Zašto ne oba? $%&5qw7

mr.gold
27.08.2010, 21:28
Nece da uzmu SK.
Zasto, ne znam.
Da li ce se sad nesto promeniti ne znam.

shax
01.09.2010, 16:09
I ja sam se prijavio na IPTV.
Ponuda im je odlicna, ali falite i VI!

I ja cu da "dosadjujem" telekomu za sportklub i +. Zajedno smo jaci!

Mr.gold i od tebe ocekujemo lepe vesti, uskoro...

mr.gold
01.09.2010, 18:39
Nije nista do SK. Vise puta ponovljeno.
Sve je bilo dogovoreno sa njima i kad je trebalo da se stavi potpis, oni su izabrali da to ne ucine.
Zasto, ne znam. Da li su pogresili, proceni sam.

Jos jednom, ako oni sami ne odluce da uzmu SK od toga nema nista.

chile15
12.09.2010, 16:59
ljudi hocete li vise na iptv ??? sada kad na totalu vise nema arena vi falite na iptv... koje su sanse da u skorije vreme se pojavite na iptv ?

sloba84
29.09.2010, 13:17
Jos jednom, ako oni sami ne odluce da uzmu SK od toga nema nista.

E pa da im pomognemo u tome. l5'%9
Ja još uvek nemam nikakvu kablovsku niti bilo šta slično, samo obična jebena antena preko koje sad mogu da gledam jedino Ligu šampiona. Nijedan kablovski operater ne "dobacuje" do moje zapizdine, Total TV mi je em skup em ga neću iz principa, em nemaju Arena sport, ako se Telekom smiluje da ubaci Sport Klub, eto rešenja. Poslah im mail u kome samo što nisam bukvalno napisao da nemam nameru da uzmem IPTV dok ne ubace SK. $%&5@$A

NIK
29.09.2010, 16:15
Nacekaces se onda... I#^@8 I#^@8

Deki_partizan
28.10.2010, 10:50
Ljudi ima li novosti ? Ja planirao da uzmem IPTV, al vidim da nema SK, pa nzm onda...jel je moguce uopste negde gledati i arenu i sk ???

NIK
29.10.2010, 01:07
Moguce je na RadijusVektor-u, ali oni nemaju ES2 sa bundes ligom #%d* Ikom nema Sk,PTT Sk+. Sbb nema Arenu, IPTV nema Sk ni Sk+. Nekako je Rv najbolja opcija &($%WP+

btw poslah i ja poruku telekomu u vezi sk-a. A sta drugo mozemo? $%&5qw7 Makar u pay varijanti

kezman75
29.10.2010, 23:41
Sta je problem vas nema jedino na IPTV #%d*
prestanite da budete SBB ova Ikebana tako su Ikomu uzeli Viasat a dali SK #%d*
Ionako je Totalu riknuo novi planirano satelit W3B i neam sanse da uskoro bude neko prosirenje a kamo li HD ...
IPTV je buducnost &8@^J

Packy
31.10.2010, 15:24
Znas i sam da od toga nece biti nista. Telekom je odgovorio SBB-u i uskratio mu pravo na Arena Sport kanale bas zbog SBB-ovog izivljavanja sa Sport Klubom i jos nekim kanalima. A najvise od svega ispastaju gledaoci.

kezman75
02.01.2011, 01:09
Sve utakmice Premijer lige ici ce na SK i SK+!!!
SK i SK+ CE UVEK BITI
BESPLATNI KANALI.
Sto znaci da niko nece morati dodatno da placa da bi gledao PL sledece sezone na SK.

Sretna Nova 2011. Godina svim forumaima MaxTV-a, znači od 02.01.2011.g. kanal Sportklub se vraća u ponudu MaxTV-a i to u sportskom odnosno sportskom plus PAY paketu

Obzirom da niste i zvanicno BESPLATAN kanal za sad samo u Hrvastkoj i da je vas urednik najavio novitete od 15.01.2010 mozemo li da ocekujelp SK I SK + na IPTV Telekoma ili i dalje ostajte moneta za potkusurivanje SBB ... to je nekad i davalo rezutate ali u 2011 je smesno da ne tezite da se vidite i u sistemu koji ima ubedljivo najveci rast korisnika KDS ...

NIK
04.01.2011, 02:11
Hoce li neko da se oglasi povodom ovoga? $%H2

Bokirivaldo
05.01.2011, 18:42
hocemo u novoj godini da se sport klub pojavi na open iptv ??

milosh-96
08.02.2011, 11:57
ja mislim da vi nećete na IPTV zbog Arene, tj. verovatno da je Arena sport IPTV-jeva a SportKlub SBB-ov, to dokazuje i činjenica da Arene vie nema na SBB-u, ali voleo bih da vidim va kanal na IPTV-ju...

Mandanda
13.02.2011, 15:05
Naravno da nece, Arena ce biti na IPTVu, a SK na SBB-u, to vec i vrapci znaju

milosh-96
14.02.2011, 13:34
pa i ne mora, SK mi treba samo zbog Premijer lige, kad istekne ugovor za Premijer ligu i Arena ga otkupi SK će da propadne skroz sad ih vadi samo EPL...

dr.dule
14.05.2011, 02:10
zar je moguce da Telekom nece da vam plati cca 0.50evra za vasa dva , tri kanala. pravi bezobrazluk. nemam reci.

Pegaz
22.07.2011, 18:38
ima li nekih novosti?

Bokirivaldo
24.11.2011, 17:28
ima li nekih novosti?
stvarno ima li nekih novosti ? u Subotici nemamo uopste SBB , ja imam samo IPTV ko voli sport rado bih doplatio jos
na mesecnu pretplatu za sport klub ...

Sleepwalker
13.03.2012, 22:37
Pozdrav svima,

I mene je "svrbelo"da predjem na IPTV, pa sam se malo raspitao kod nekih u Areni, a cuo sam i od ljudi iz SK. Mozda je to neko i pomenuo, ali mi citanje ovih quote tagova ne ide bas najbolje, Telekom je preuzeo Arenu sport, i to prakticno znaci da od SK na IPTV-u nema nista. Nazalost tako se kod nas posluje...udri konkurenciju gde god mozes.
Inace sam na Radijus Vektoru...i verovatno necu preci na IPTV bas zbog toga...SK ima tenis, NBA, Premijer ligu, i bar dva puta bolje komentatore..tako da za sada..ostajem tu gde sam. Prakticno reklamiram SK, ali oni su jedini razlog sto ostajem na ovom operateru...koji se dosta dosta popravio.

Bokirivaldo
14.07.2012, 18:24
Ima li nekih novosti ,nagovestaja bilo kakih da SK se pojavi na IPTV ?:cool:

Don Markoni
16.07.2012, 10:30
Ma, bre, sve su to dilovi na vrhu i mutne radnje da se narodu uzme što više para ... Arena na IPTV, SK na Totalu ... kao ne mogu da se dogovore, šio mi ga Đura ...