Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste muzicke diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opste muzicke diskusije

    Tema nastala zato nam se tema Sta trenutno slusate pretvorila u ovu (nepostojecu). Elem, moderator bi mogao poslednjih 10-tak strana da prebaci ovdje.

    Za pocetak: http://www.roadrunnerrecords.com/bla...sitemID=161916 Ta na na na Konacno ce da se bavi onim sto joj zaista ide, a ne 'skrnavljenjem Alice-a Cooper-a' (sto bi rekli neki). Uglavnom, jedva cekam da cujem nesto od toga..

    Edit: Ne morate se nadovezivati na pricu o Tarji, znam da nema njenih fanova ovdje, tako da slobodno pocinjite
    Last edited by Miss Poison; 16-08-11, 16:13.
    Mistakes make us who we are.

  • #2
    Kad smo kod Metalike, evo jednog komentara sa YT-a:


    ATTENTION ALL METAL HEADS THUMBS UP SO PEOPLE CAN READ THIS

    October 15th 2011 is the 30th Anniversary of Metallica's formation. They have influenced alot of great bands that stand today. As they work on what is believed to be their LAST Studio album, instead of hating on other fools,

    hear me out

    On October 15th, we will all watch ENTER SANDMAN, making it the highest viewed video on youtube. Lets give a gift to the Gods Of Metal. All hail Metallica.THUMBSUP
    Nadamo se da nije poslednji?
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • #3
      Cim si otvorila temu vise se nikome ne diskutuje! Svi bi da diskutuju bas tamo gde ne treba da diskutuju! Hahahhahhaaa....

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • #4
        Originally posted by Miss Poison View Post
        Kad smo kod Metalike, evo jednog komentara sa YT-a:




        Nadamo se da nije poslednji?
        Nece biti poslednji, to je jedna od onih fora da napalis publiku, Stonsi su valjda imali jedno 5 turneja koje su smatrane za oprostajne.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          Bravo Miss!
          E, a sada da diskutujemo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #6
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Nece biti poslednji, to je jedna od onih fora da napalis publiku, Stonsi su valjda imali jedno 5 turneja koje su smatrane za oprostajne.
            Ma to sam i ja pomislila, ali... Sta znam...

            @miloolja
            Aj nadji neku intrigantu licnost, da dokazemu Banetu da ocemo da diskutujemo
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Miss Poison View Post
              Ma to sam i ja pomislila, ali... Sta znam...

              @miloolja
              Aj nadji neku intrigantu licnost, da dokazemu Banetu da ocemo da diskutujemo
              Samo vi krenite i ako mi bude zanimljivo ja se ubacujem. Ja sam samo hteo da kazem kako je i na sitnicama ljudima draze da rade ono sto je "zabranjeno".

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • #8
                Slabo nesto diskutujete.

                Comment


                • #9
                  Slabo
                  Miss nisam ti ja za pronalaženje intrigantnih ličnosti u muzici... Pravo da ti kažem slušam sve što je mom srcu i uhu drago i milo, tako da nisam previše stručna...ili volim ili ne, prosto, ali zato je tu naš drug Mamaba
                  Ali učestvovaću svakako...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #10
                    E pa dobro onda ljudi koga najmanje volite?

                    @trigger
                    A evo niko ni ne gleda ovo
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • #11
                      Ja cekam da neko kaze nesto lose za rap pa da diskutujem,al nece niko

                      Comment


                      • #12
                        Ne znam da li znate za zanimljivost Kluba 27. Naime, nekoliko vrlo poznatih muzicara i jos mnogo manje poznatih je umrlo bas u 27oj godini. Recimo Hendrix, Morrison, Cobain, Janis Joplin i Amy kao najnoviji primer. Jako zanimljivo, imate nekoliko tekstova na netu o tome, evo vam clanak sa Vikipedije za pocetak:

                        http://en.wikipedia.org/wiki/27_Club

                        I malo muzike genija clanova ovog kluba









                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #13
                          Pa turbo-folk-dens-pop-kakosevećzovu-izođače
                          Ako si upšte na tako nešto mislila
                          To mi nekako prvo padne na pamet kad pitaš koga najmanje volim, tj. ne volim uopšte, a ne volim ni stranu tipa tra-la-la... koji se pojave jedno leto i nema ih nikada više...mada i tu ima simpa pesmica...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by miloolja View Post
                            Pa turbo-folk-dens-pop-kakosevećzovu-izođače
                            Ako si upšte na tako nešto mislila
                            To mi nekako prvo padne na pamet kad pitaš koga najmanje volim, tj. ne volim uopšte, a ne volim ni stranu tipa tra-la-la... koji se pojave jedno leto i nema ih nikada više...mada i tu ima simpa pesmica...
                            Zapravo moderni dens - pop - elektro - psihodelija - rep - WTF nije mnogo bolji, pricam o Lady Gagi, poslednjem albumu Madone, Katy Perry, J Lo, Pussycat Dolls, Lil` Wayneu, Justinu Bieberu i slicnim glupostima. Vrcenje vrlo slicnih matrica sa glupim tekstovima i ne bas spektakularnim glasovnim mogucnostima. Bitno da puca i da se igra na pozornici. Uzas jedan od neukusa i gluposti. Michael Jackson je za njih sve i svja, covek se valjda u grobu obrce od onog sto sed danas naziva popom.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Zapravo moderni dens - pop - elektro - psihodelija - rep - WTF nije mnogo bolji, pricam o Lady Gagi, poslednjem albumu Madone, Katy Perry, J Lo, Pussycat Dolls, Lil` Wayne i slicnim glupostima. Vrcenje vrlo slicnih matrica sa glupim tekstovima i ne bas spektakularnim glasovnim mogucnostima. Bitno da puca i da se igra na pozornici. Uzas jedan od neukusa i gluposti. Michael Jackson je za njih sve i svja, covek se valjda u grobu obrce od onog sto sed danas naziva popom.
                              Da sam htela ne bih bolje napisala
                              Slažem se u potpunosti....
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X