PDA

Pogledati punu verziju : Prijateljske utakmice

Strane : [1] 2 3 4 5 6

Il Capitano
10.08.2011, 21:03
Vidim da nema ova tema pa nek se ovde komentarišu prijateljski mečevi kod reprezentacija ali i kod klubova...

Italija-Španija, trenutno 10 minuta prošlo, žabari vode strelac Montolivo. Za sad Italija dominira, Krišito je pogodio stativu...

Fedex ba
10.08.2011, 22:21
Crna Gora izgubila od Albanije 3-2.Savic postigao oba gola za nasu reprezentaciju :wthy:

manda
10.08.2011, 22:45
Svabe pobjedile Brazil 3-2,malo sam gledao dobar je mec bio,steta sto nisam imao vremena da pogledam :(

Il Capitano
10.08.2011, 23:19
Italija pobedila Španiju 2:1, strelci za Italijane igrači koji ne znaju gde će igrati sledeće sezone, Montolivo i Akvilani. Za Špance strelac Alonso iz penala...

http://www.youtube.com/watch?v=HJLwd0WGUDA

Zanimljiv meč je bio i između Francuske i Čilea. Na kraju 1:1, Remi i Kordova strelci.

http://www.youtube.com/watch?v=TkrJ7F8Y5cY

A na meču između Nemačke i Brazila su bila 2 gola postignuta sa penala. Švajnštajger i Robinjo su pogađali odatle. Gece i Šurle (mladi napadač Leverkuzena) su dali golove još za Nemce a za Brazil Nejmar.

http://www.youtube.com/watch?v=i2TSJiaFrFs

Fedex ba
11.08.2011, 00:53
Evo golova sa meca Albanija-CG

http://www.youtube.com/watch?v=4ojmujRA1l8
Prvi gol za Albaniju je bio iz ofsajda,a i njihov igrac je igrao rukom

Casiraghi
11.08.2011, 00:54
Bravo Krle za ovo, odlicno si se setio!

Il Capitano
11.08.2011, 01:33
Portugal našao sa kim da igra :hah:

Sve u svemu pobedili Luksemburžane sa petardom. Postiga, Ronaldo, Koentrao i Almeida (doppelpack)...

http://www.youtube.com/watch?v=jG_U8zSeEsg

Урош94
11.08.2011, 02:25
http://img225.imageshack.us/img225/1074/sadjl.png

Joe Cole 10
11.08.2011, 03:02
http://www.youtube.com/watch?v=6neZDLA6JTU&feature=channel_video_title

Bolji smo bili,ali s obzirom da nam je falilo dosta igraca i da je Grcka poznata kao reprezentacija koja igra tvrdo,zadovoljan sam sa ovih 0-0.

Bogi
11.08.2011, 10:35
Ne znam da li je neko ispratio mec Skotska-Danska. Bilo je 2-1 za Skote. Oni ne samo da jacaju timsku igru kroz meceve u poslednjih godinu dana, nego i poseduju sve veci i veci broj izvarednih ostrvskih igraca. Samo u danasnjem mecu su nastupili: Adam, Snodgras, Benan, Makail-Smit i Morison. I to govorim o igracima koji ipak nisu imali preterano zapazeno ulogu do sada. Igrali su i standardni clanovi prve postave: Nejsmit, Miler, Braun, MekGregor, Koldvel. Jos kad se tu dodaju Flecer, Bojd, MekFaden i Vard, koji nisu bili tu sto zbog lose forme sto zbog povreda, dobija se ekipa koja moze da se nosi sa bilo kojom ekipom u Evropi.

Cekaju ih odlucujuci mecevi za plej-of, pocetkom septembra. Sa Ceskom i Litvanijom.

Il Capitano
03.09.2011, 12:07
Španija 3:2 Čile

Iniesta, Fabregas (2) - Isla, Vargas

Arbeloa iscenirao faul za penal pred kraj utakmice...

http://www.youtube.com/watch?v=Qvbl-9u3FLY

Venecuela 0:1 Argentina

Otamendi

http://www.youtube.com/watch?v=ux3ygZDJb78

Il Capitano
06.09.2011, 17:52
Argentina 3:1 Nigerija

Iguain (2), Di Maria - Obasi

http://www.youtube.com/watch?v=R9Pet1uVrvI

danijelkr
28.02.2012, 14:36
Bez prijateljski utakmica u augustu

Predsjednik Europskog klupskog udruzenja Karl-Heinz Rummenigge na opstoj skupstini u Varsavi otkrio je dogovor s Uefom nazvan "Memorandum razumijevanja".

Prema njemu, ukidaju se reprezentativne prijateljske utakmice u augustu. Nadalje, dogovoren je sistem 9x2, tj. po dvije utakmice u razmaku od nekoliko dana u devet termina u toku dvije godine, bez pojedinih prijateljskih utakmica. Te prijateljske utakmice ne bi se smjele igrati na razlicitim kontinentima.

U buducnosti turniri svih konfederacija trebali bi zavrsiti sredinom jula, a od igraca se ne bi trebalo ocekivati da igraju vise od dva medjunarodna turnira godisnje.

ECA, koji okuplja 201 europski klubova, osigurao je i financijska osiguranja za igrace koji se vrate ozlijedjeni s medjunarodnih obaveza, pocevsi s Europskim prvenstvom 2012.

Dogovoreno je i povecanje beneficija od Uefe klubovima ciji igraci budu sudjelovali na europskim prvenstvima 2012. i 2016. Taj fond trenutacno je vrijedan 55 milijona eura, a koliko ce biti uvecan bit ce poznato na Uefinom kongresu u Istanbulu sljedeceg mjeseca.

Africki kup nacija, receno je, treba poceti sto je ranije moguce u januaru s obzirom na sve veci broj africkih igraca u europskim klubovima.

Medjutim, sve to sto je dogovoreno s Uefom nije dogovoreno i s Fifom. "Nazalost, razgovori s predsjednikom Fife nisu doveli do zadovoljavajuceg ishoda", rekao je Rummenigge.

Memorandum stupa na snagu 1. 6. i traje do 30. 5.2018.

Il Capitano
28.02.2012, 14:37
Samo da Blater i FIFA ne ukenjaju celu stvar...

Ljuba90
28.02.2012, 15:04
Sto ne pocinje tekma? :mad:

Nebojsa
28.02.2012, 15:07
Sto ne pocinje tekma? :mad:

Aca namestao frizuru.

Dusan
28.02.2012, 15:08
Evo ga, konacno namestio. :D

Nebojsa
28.02.2012, 15:10
Gel je majka, brat Pantela reko.

Bice ovo zanimljivo.

Edit: Lepo je ponovo videti Boleta.

Edit 2: 1:0, Kuzman.

Edit 3: Nas najbolji napadac, naravno Bane Ivanovic. U spic odma`.

manda
28.02.2012, 15:25
Igramo kao Brazil xD
Sto je najgore i lici ovo na nesto,ako se ne uzme da igraju sa Jermenijom :D
Zna li neko sastav Srbije?

Ljuba90
28.02.2012, 15:44
Kahriman-Ivanovic,Subotic,Rajkovic,Kolarov-Petrovic-Ninkovic,Kuzmanovic-Tosic,Jankovic-Markovic.

D-Wade
28.02.2012, 15:49
Auuu, kakva losina od igre..:D

Ninkovica treba napolje, covek je propao totalno...:D

Djuricic da nam igra kao organizator igre i da udje Tadic umesto Tosica, covek nije u formi, jbg nije igrao dosta dugo takmicarski mec (izuzev meca sa Realom)...Rajkovic samo bije, mogao je coveku nogu otkinuti..:biggrin:

Layzick
28.02.2012, 15:51
Ova Jermenija je u rangu Petrovca

manda
28.02.2012, 15:54
Suljemani nije pozvan,prepostavljam?

Nebojsa
28.02.2012, 15:55
Pozvan no ne igra.

Il Capitano
28.02.2012, 15:56
Igra je ona koju Radovan forsira. U suštini teško defanzivna gde si zadovoljan i rezultatom 1:0. Razlog više da on ne sme da ostane selektor, iako je dobre igrače pozvao... Ninković odavno ništa ne prikazuje.

Podmladjena ekipa Jermenije, najbolje igrače su ostavili za Kanadu sutra, ali opet dobro igraju. Kad vidim ovaj skor u šutevima 7:1 za nas, tek mi ništa nije jasno. Nikakve lopte za Markovića nisu bile.

A umesto onog slobodnjaka kad smo dali gol zamalo da bude penal... xD

Vidi se da su Bane i Kolarov ozbiljno shvatili svoju ulogu lidera reprezentacije.

Aj da probamo još neki da uvalimo preko prekida, ili neke brze kontre...

manda
28.02.2012, 16:19
Stvarno je divota gledati Ivanovica kao kapitena,covjek je primjer sportiste i gospodina,znaci evo koliko ga gledam ni jednu packu na njega nisam nikad stavio,na terenu i van njega,covjek za primjer,pravi kapiten.
Evo usao Sulejmani,neka zabije gol pa da se ustali u postavi.

D-Wade
28.02.2012, 16:52
Umalo da se Sulejmani upise u listu strelaca.:D

Sa normalnim selektorom mozemo haos napraviti...:D

Zao mi sto Tadic nije vise igrao, Ignjovski isto izgledao dobro...Nadam se da ce sutra dobiti priliku od pocetka kao i Djuricic. Bane bi trebao igrati na poziciji stopera u reprezentaciji, bili bi opasniji u napadu sa Bastom na desnom beku ili da Ninkov igra...Previse je nesiguran Rajkovic..:)

ajmooooooo!!!
28.02.2012, 18:33
Rajkovica sam zapazio na pocetku Bundeslige, ne po dobrome. plivao je kao malo ko. Sto ne znaci da ne moze igrati dobro. Bio je dobar protiv mladih Hrvata u Kragujevcu. Djuricic mi se tad najvise svidio od svih iako je igrao jako malo. Bas je odigrao odlicno, napravio paniku u redovima Hrvatske.

Markovic koliko znam nije cisti spic vec neki krilni napadac tipa Wallcot. Cudi me da mu se tako rano dala prilika da igra za prvi tim, ecko nije ni jednu ozbiljnu utakmicu u karijeri odigrao. Recimo mali Kovacic iz Dinama je zajenio sve veznjake Reala u Zagrebu (Dinamo izgubio 1:0) pa jos nikad nije ni bio u A-selekciji.
Doduse vas je napad sada slab a nasi kreatori su odlicni i godinama standarni clanovi A-tima (Modric, Kranjcar, Rakitic).
Cudi me i da je igrao cistu spicu. Inace mali je odlican igrac.

hamza_TM87
28.02.2012, 18:47
Begović, Papac, Pandža, Spahić, Jahić, Medunjanin, Rahimić, Pjanić, Misimović, Džeko i Ibišević! Miralem ipak pocinje utakmicu :)

Freshman
28.02.2012, 18:52
Tacno se vidi po ovoj nasoj igri kakav je stil trenera ovaj nas nesrecnik... Znaci JSL style, daj jedan gol, drugi je totalni gratis i onda bunker, a pogledaj kakav potencijal i celog tima a i samih igraca... Mora Curcic da leti, ne moze taj lik da vodi reprezentaciju, jednostavno covek cije je jedino iskustvo vodjenje Javora ne sme voditi ovako perspektivan i odlican tim...

Bogi
28.02.2012, 19:17
Koliko je Sulejmani dobar igrac, zasluzuje mesto u prvoj postavi. Bane Ivanovic kapitenski, Kuzmanovic vrlo dobar, on nam bas treba za ovaj stil igre. Markovic dobar na debiju, neka ga gore, mnogo smo pokretljiviji sa takvim tipom napadaca u spicu, jer ionako imamo slabu kreaciju. Za tu kreaciju je zaduzen Ninkovic koji u principu nije los igrac, ali za to mesto mora da se popravi.

Sa druge strane, nista posebno. Kod prvog gola iz igre smo napravili prostor za sut, sto je dobro, kod drugog smo imali malo srece. Stvari su krenule na bolje kada su usli Tosic i Tadic, do tada bledo.

edohz
28.02.2012, 19:42
za večeras:
Asmir Begović (Stoke) - Sanel Jahić (Karabukspor), Saša Papac (Glasgow Rangers), Emir Spahić (Sevilla), Boris Pandža (Mechelen) - Haris Medunjanin (Maccabi T.A), Elvir Rahimić (CSKA), Zvjezdn Misimović (Dinamo Moskva), Miralem Pjanić (Roma) - Vedad Ibišević (Stuttgart) i Edin Džeko (Man. City).

još kad se vrate lulić i mujdža....... ;)

Sastav brazila:
Cesar, Alves, Luiz, Thiago Silva, Sandro, Marcelo, Hernanes, Fernandinho, Leonardo Damiano, Ronaldinho, Neymar

hamza_TM87
28.02.2012, 20:19
Ibiseviccccccccccccccccccc

Nebojsa
28.02.2012, 20:22
Ima li Bosna na necemu sto se hvata u Srbiji?

Mr.M
28.02.2012, 20:29
ne hvatate BHTV1 ??? Koliko znam samo bh prenosi ,nista vise ;) Inace Bosna lepo igra ,sasvim solidno :)

hamza_TM87
28.02.2012, 20:32
Ima li Bosna na necemu sto se hvata u Srbiji?

Imas dobrih streamova,a evo ti nekih vecih televizija koje prenose,ne znam sta imas kod kuce :D Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport +3, Sport (France), Digi Sport (Hungary), Digi Sport 1 (Romania), ESPN (UK/Ireland) EuroSport (Germany) Nova Sport (Bulgaria) Sport 1 (Israel) SuperSport 3 (Za) TRK FutbolTRT 3 [Spor], TV10 (Sweden), Viasat Football (Norway), Al Jazeera Sport HD1, C+ Sport HD (France), ESPN HD (UK/Irleand), Sport 1 HD (Israel), TRT HD (Turkey).

The Admiral
28.02.2012, 20:42
Bosna trenutno bolje igra,sasvim fino kombinuju na sredini,Dzekson igra jako dobro...

Nebojsa
28.02.2012, 20:46
Imas dobrih streamova,a evo ti nekih vecih televizija koje prenose,ne znam sta imas kod kuce :D Al Jazeera Sport +1, Al Jazeera Sport +3, Sport (France), Digi Sport (Hungary), Digi Sport 1 (Romania), ESPN (UK/Ireland) EuroSport (Germany) Nova Sport (Bulgaria) Sport 1 (Israel) SuperSport 3 (Za) TRK FutbolTRT 3 [Spor], TV10 (Sweden), Viasat Football (Norway), Al Jazeera Sport HD1, C+ Sport HD (France), ESPN HD (UK/Irleand), Sport 1 HD (Israel), TRT HD (Turkey).

Ma gledam neki film na kompu, mislio sam da pustim paralelno :D Hvala u svakom slucaju, sad se prebacujem, citam da Bosna igra dobro, to se mora gledati.

manda
28.02.2012, 21:01
Igra Bosna konkretno,a Brazil ima incjetivu i posjed lopte,ali je davi.

edohz
28.02.2012, 21:11
za ovih 45minuta spaha u džep stavio balvca neymara, lako je u brazilu davati golove a nešto sasvim drugo je igrati u evropi
nije loše, odigrali smo par strašnih akcija i miske i pjanke su imali zaista dobre šanse, sve kad se sagleda rezultat je realan

Lord Gangarić
28.02.2012, 21:55
dal je moguce

hamza_TM87
28.02.2012, 21:57
Ne mogu da vjerujem!? Ali svaka cast momcima,sjajno su odigrali! :ajde:

D-Wade
28.02.2012, 21:58
Kakva je igracina Lucas Moura, strasno! Bosna nije zasluzila da izgubi, igrali su odlicno..najgore je ovako primiti gol...

Dale
28.02.2012, 22:00
Jbg :D

Bravo momci , svaka cast , nije sramota izgubiti od Brazila , mada nije moralo bas na ovaj nacin , ali sta je tu je .

Svaka cast , idemo dalje , samo ovako nastavite :)

manda
28.02.2012, 22:00
Kuvanjska pobjeda Brazila,koju nisu zasluzili,i barem da zabiju normalan gol nego ovakav.
Mada,ovo ne umanjuje dobru partiju Bosne,sa dva napadaca otvoreno su igrali da je bilo srece mogla je i pobjediti,bilo je suteva iz vana.
Iznenadjen sam prikazanim mislio sam da ce lagano Brazil da ovo odradi,ali se prevari.
Najmar je precjenjen,ne radi ovog meca gledao sam ga masu puta i nikako mi se ne svidja,sebican,pravi potez vise...

DinoFC
28.02.2012, 22:02
Nisam nezadovoljan,mada mislim da je trebalo da bude 1-1 ali prijateljska je imali smo sanse i za vodstvo,ako smo ovako igrali sa Brazilicima ima da natamburamo one u nasoj grupi.

Dobar mec,Brazil imao vise posjeda lopte ali nasa odbrana je bila bas cvrsta kakvu je dugo nisam vidio,nismo dozvolili puno sansi u napadu solidno kombinovali,to je to.Glup gol na kraju,ali nema veze,cestitike za nase momke

Ali Hulcina nije mogla maknuti pored Spahe,mada je na kraju ovo on ubacio za gol ali svejedno.A za Neymara nisam iznenadjen on samo moze prolaziti one u Brazilskoj ligi

Nebojsa
28.02.2012, 22:03
Kakva steta za Bosnu. Svaka cast na borbenosti :ajde:

Joe Cole 10
28.02.2012, 22:08
Ta ce Brazil :D

Svaka cast momcima na igri i borbenosti.Nesretan go na kraju ali nema veze.Spahic dvaput zakucao Neymara i pokazao mu da je jos balavac koji ima dosta toga za naucit.Falio nam je Lulic dosta,Pjanic rovit ali i ovako je odlicno.Dzeku sut nije nazalost isao,ali se Luiz odbijao od njega ko siroce.Jos jedan dokaz da nismo slucajno medju 20 na svijetu :tu:

DinoFC
28.02.2012, 22:13
Dzekin sut me je razocarao na trenutke i Misketovo zatezanja sa 10 metara na vrh tribine,ne znam zbog cega ali sut nas danas nije isao svaki preko i pored gola

danijelkr
28.02.2012, 22:22
Brazil nas je dosta potcijenio i to smo mogli jos vise iskoristit da je Dzeko malo bolje sutirao u onim prilikama. Teren kao i vecina terena u Svicarskoj u ovom periodu dosta los i to je mozda neko opravdanje za Dzeku.

Nadam se da ce Pape od sad forsirati tandem Dzeko-Ibisevic jer je Dzeko dosta opasniji kada ima jos jednog napadaca pored sebe.

Atmosfera na stadionu je bila fenomenalna, gdje god da igramo ima nas. Sljedeca utakmica u Dublinu protiv Irske, pa onda rusenje rekorda u Chicago-u protiv Meksika. Gdje se ocekuje preko 40.000 nasi navijaca.

DinoFC
28.02.2012, 22:30
Mislim da bi Pape trebao poceti forsirati neku zamjenu za Rahimica,stvarno svaka cast tom covjeku,legenda ali ne moze hoce ali ne moze,jedino jos moze koju loptu presjeci i to je to.

I treba poceti zvati neke nove momke kao npr.Viscu ili Stevanovica koji bi meni prije usli u igru nego Ibricic,Maletic nije los ovako pred kraj posto unese malo svjezine.

EDIT:Svi koji su usli nisu me odusevili,ustvari bili su losi.Treba malo noviteta na klupi

danijelkr
28.02.2012, 22:35
@FC Nadal

Gdje ces Generala dirati, on je nezamjenjiv i imat cemo dosta problema pronaci zamjenu za njega. Mi se moramo zabrinuti za nase golmane koji ne brane u svojim klubovima i dosta su nesigurni. Sehic sad ne brani jer ima u ugovoru klauzula da ako bude branio 20 utakmica za Mersin onda Zeljeznicaru ide dodatni bonus, a oni jos nisu ostetu platili sarajevskom klubu.

DinoFC
28.02.2012, 22:40
Mozda je odigrao jednu slabu,ali pa cu jos vidjeti na ovim prijateljskim moze li on izdrzati cijelu utakmicu

Ne znam za golmane,meni je toliko Begovic drag da kako god brani meni je dobar osim utakimce protiv Portugala u kojoj njemu pripisujem 2 gola.Meni je Bega sasvim dobar,a Sorensen je star pa mislim da bi on trebao vise da brani ali ko ce znati sta gleda njihov trener

danijelkr
28.02.2012, 22:44
Pa Rahimic je veceras odigrao najbolje.

Begovic je veceras bio dosta nesiguran kod ispucavanja i vidi se da na njega utice ne igranje. Znam ja da ga ti volis i da su ga vecina kod nas dizala u nebesa da je jedan od bolji golmana u Europi.

Joe Cole 10
28.02.2012, 22:50
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jo4-vQyHkf0

DinoFC
28.02.2012, 22:51
Mozda,ali to vjerovatno mislim zbog toga sto je par puta uzeo sevati i izgubio loptu kada smo mogli neku sansu napraviti,treba to ostaviti drugima.

Bio je nesiguran kada Brazilci udare presing,zbog kojeg ovi nasi ne znaju gdje gone,tako se i odbrana u par trenutaka bila pogubila.

Nadam se da ce Bega poceti igratu u Stoke-u ali evo ovu zadnju u PL je igrao tako da je to dobar znak

Merlin
28.02.2012, 22:55
Sasvim nezaslužena pobjeda Brazila. Prije svega što su nas malo i podcijenili, a i oni su najavljivali kišu golova u našoj mreži, ali ono što su večeras pružili je dosta loše.

Našim momcima svaka čast. Kakav su samo otpor pružili velesili kakva je Brazil. No, po ko zna koji put nedostajalo nam je te sportske sreće. Kroz sve nedaće kroz koje je Safet prolazio posljednjih dana i više nego dobar rezultat - čak šta više odličan. Šteta što nisu mogli nastupiti Lulić i Mujdža jer sam uvjeren da bi ovakav Brazil pobijedili sa njima.
Dobro smo igrali čitavu utakmicu, igrači nam nisu bili prisebni nikako. Pa može se na prste jedne ruke nabrojati broj udaraca u okvir gola. U globalu gledajući niko nije drastično zakazao, svi su bili na nivou, trudili su se i igrali hrabro, ali smo imali tu nesreću da primimo taj gol u sudijskoj nadoknadi.

Begović bio dobar, ono što je ispucavao lopte u aut to je možda i dobro radio jer nije želio rizikovati. Ali čitavu utakmicu je bio na nivou, nijedan gol nije njegov. Spahić kao i uvijek kapitenski i borbeno, a šta drugo očekivati od njega? Pandža solidan. Jahić možda malo igrao ispod nivoa kojeg smo očekivali, kao i Medunjanin. Džeko se ponovo trudio, ali jednostavno ga u reprezentaciji u posljednje vrijeme ne ide. Ibišević dao gol više sretno nego spretno, ali i pored toga odigrao dobar meč.

U svakom slučaju pokazali smo zube još jednom, te da smo najozbiljniji kandidati iz naše grupe da zauzmemo to 1. mjesto i napokon odemo na SP. Ono što me radovalo, a u jednu ruku i iznenadilo jeste zadovoljstvo na licu Sušića, odavno ga nisam vidio da se toliko puta nasmijao i da je bio zadovoljan tako.

D-Wade
29.02.2012, 15:47
Kako igra Ignjovski..:wthy:

Nismo lose odigrali prvo poluvreme, Sulejmani imao dve 100%-e sanse...jbg, jos se povredi na kraju prvog poluvremena, valjda nije nista ozbiljno..

I da, retardi stavili Slovacku zastavu umesto nase..:facepalm:

danijelkr
29.02.2012, 18:52
U-21 : Srbija - Bosna i Hercegovina 2:0 (Ognjen Mudrinski i Nemanja Covic)

Po ovom kratkom video-u vidim Srbija iskoristila greske odbrane BiH. Prvi gol greska golmana jer ne smije iz one pozicije primiti gol, dok je drugi greska odbranbenog igraca s brojem 14. Veoma je lose utakmica ispracena cak niko nije prenijeo sastave obje reprezentacije.

Kako pise portal sportal.rs ponisten je gol Visce koji je bio offside-u.

Merlin
29.02.2012, 19:01
U-21 : Srbija - Bosna i Hercegovina 2:0 (Ognjen Mudrinski i Nemanja Covic)

Po ovom kratkom video-u vidim Srbija iskoristila greske odbrane BiH. Prvi gol greska golmana jer ne smije iz one pozicije primiti gol, dok je drugi greska odbranbenog igraca s brojem 14. Veoma je lose utakmica ispracena cak niko nije prenijeo sastave obje reprezentacije.

Kako pise portal sportal.rs ponisten je gol Visce koji je bio offside-u.

Gdje si našao taj video? Nisam danas bio kući do 5, a ionako nije bilo nigdje prijenosa. Unaprijed hvala.

Powerslave
29.02.2012, 20:36
TEAMS - Germany: Wiese, Hoewedes, Hummels, Badstuber, Schmelzer, Khedira, Kroos, Mueller, Ozil, Schuerrle
France: Lloris, Debuchy, Rami, Mexes, Abidal, Cabaye, M'Vila, Valbuena, Nasri, Ribery, Giroud

Kako ce Njemci da pokidaju :)

danijelkr
29.02.2012, 21:24
Ipak Low nije krenuo sa tih 11 mada je mogao i bez ovog Schürrle-a poceti. Njemacka do sad nista nije pokazala dok Francuska pored gola imala odlicnu priliku kada je Wiese skinuo sa linije loptu.

EDIT: Cim sam napisao kako lose igraju oni stvorise dvije 100% prilike.

Freshman
29.02.2012, 21:30
Svidja mi se ovaj sastav Francuske, bez previse "zvezdica", samo su Ribri i Nasri velika imena...

EDIT: Gerrard izasao u 33 minutu, prevencije radi, nije nista ozbiljno... Koji je maloumnik ovaj Pearce, sto ga je koji djavo ubacivao u prvu ???

The Admiral
29.02.2012, 22:13
Kakav gol Robben-a :wthy:

EDIT:Lijep finis Huntelara glavom,odlicna asistencija Dirka za 0-2

miloolja
29.02.2012, 22:19
Smoling. :(

The Admiral
29.02.2012, 22:20
Smoling. :(

Izgleda da je teza povreda u pitanju...

Casiraghi
29.02.2012, 22:20
Stavi Dzerarda u prvu i onda ga vadi pre kraja poluvremena, indijanac na nivou.

Dirkules asistent, potvrdjuje dobru formu u poslednje vreme.

Ricma
29.02.2012, 22:23
Sta da mislite o Stjuartu Pirsu kada se prosle godine obrukao sa mladom reprezentacijom?
Imali su tim za finale, samo nije od bitnijih igraca igrao Vilsir i nisu prosli ni grupnu fazu.Neka oni misle kako ih je jedna Spanija presisala na reprezentativnom nivou,a i na klupskom.

miloolja
29.02.2012, 22:43
Ne videh baš najbolje...ofsajd? :hm:

The Admiral
29.02.2012, 22:49
Pa kakvo drugo poluvrijeme na Wembley-u. Robben :wthy::wthy::wthy:

Mr.M
29.02.2012, 22:49
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool , 3-2 , Robbbbbbbbbbbben , kakva utakmica , bravo momci :D... Odlicna uvertira pred EP , titula evropskog sampiona se blizi :D

danijelkr
29.02.2012, 22:50
Njemacka ponovo ostala bez pobjede protiv Francuske, dug post Njemaca (25 godina). Dosta je Low imao povrijedjeni igraca Lahm, Goetze i Schweinsteiger, ali ipak zasluzena pobjeda Francuza.

Dale
29.02.2012, 23:02
Lijepo Bogami Francuzi , jako lijepo . :)

Messi hat trick dao protiv Svicaraca , a Svedska rutinski ..

Italijani bas neugodno iznenadili , poraz od Amerike ..

manda
29.02.2012, 23:05
Ukljuci se zadnji desetak minuta meca Engleske i Holandije i vidi vise stvari nego na nekim mecevima,fantastican gol Robena za pobjedu,i fin gol Eslija,cujem da je Smoling povredjen :(
Malo sam gledao i Hrvatsku mrtav mec,bez puno publike,Svedjani iskoristili sanse i pobjedili.

miloolja
29.02.2012, 23:14
Vels-Kostarika 0:1 Wales pay tribute to Gary Speed but Costa Rica read the wrong script (http://www.guardian.co.uk/football/2012/feb/29/wales-costa-rica-international-friendly)

Freshman
29.02.2012, 23:57
A ovi Italijani nikad nisu znali igrat prijateljske, ali zato na EP ili SP pokazuju svoje znanje i zabarsku srecu i obicno daleko doguraju...:D
Jako lep sastav Francuza, dosta igraca iz domaceg prvenstva, veoma talentovanih, Giroud se pokazao ove sezone, a evo danas je dao gol, sigurno ce im biti prva opcija u napadu, dosta dobro je ovo Blan ukomponovao...

edohz
01.03.2012, 00:27
Torres ce izgleda stvarno morati cuda raditi u Chelseau da ponovo dobije poziv za repku.................pored Soldada (3 gola i promasen penal),LLorentea i jos kad se Vila vrati, zaista nema sta raziti
Klasicni egzibicioni mec gdje Spanci pokazuju da su apsolutni favoriti na prestojecem euru

ajmooooooo!!!
01.03.2012, 03:02
Evo vratio sam se sa utakmice.
Ibrahimovic je odihrao maestralno 4 pasa, od toga su 3 bila golovi a i 4-ti je bilo opasno. Jos je i stigao zabiti gol. Publika ga je ispratila kao ni jednog gostujuceg igraca dosada. Doduse i nije gostujuci, nas je.
Ja ne znam sta je bilo Pletikosi danas, kao da je bio u kolicima godinu dan.Tolko spor u reakciji, kretanju, razmisljanju da je to cudo. Poklonio im je prva 2 gola a i da je to Pletikosa od zadnje 2 tekme skinuo bi treci gol.
Da je bio u normalnom izdanju ne bi gola dobio.
Jako losa igra cijelog tima, bez ikakve borb, samo u sirinu, bez pasa u dubinu, veznjaci su samo stajali.

Condition23
01.03.2012, 03:06
Kako je Roben odigrao ono je strasno. Bajernu treba u ovakvom vecerasnjem izdanju.

Il Capitano
01.03.2012, 07:21
Švajcarska - Argentina 1:3

http://www.youtube.com/watch?v=KcAj8V8ukUM

Nemačka - Francuska 1:2

http://www.youtube.com/watch?v=_0IH9n7obCE

Italija - SAD 0:1

http://www.youtube.com/watch?v=siatQxLlwrQ

Engleska - Holandija 2:3

http://www.youtube.com/watch?v=e91Hl4F-fGM

Španija - Venecuela 5:0

http://www.youtube.com/watch?v=pCy6Ie4QhqU

Duka
01.03.2012, 08:45
Milo mi zbog Francuza..
Igra Engleza,zivi ochaj...

Powerslave
01.03.2012, 10:17
Nisam htio da gledam Englesku..da se nerviram bez potrebe.Cak mi je milo sto ih je Holandija pobijedila jer su mi oni vazda bili dragi :) Gospodska reprezentacija.
Gledao sam Njemacka-Francuska i zao mi je sto su Njemci izgubili...jos se i Surle povrijedio :( Sredio je Blan repku,nema sta.

ajmooooooo!!!
01.03.2012, 11:31
Drago mi je zbog Robbena da se vratio jer to je igrac koji igra prelijepo.
Inace Zlatan je samo stajao cijelu tekmu, malo pokaska i to je to. Samo je kod drugog gola potrcao.
Niko mu nije ni blizu iz ex-yu, ni blizu. Prava klasa.

Michael Mifsud 2 komada, klasa je klasa!
Steta sto ga niko ih nase lige nije htio uzeti, bio bi sigurno najbolji npadac. U svim ligama ex-yu.

Koristi opciju Edit.

Fanta
01.03.2012, 13:08
http://img210.imageshack.us/img210/7881/58798447cdf290212gewale.jpg

Condition23
01.03.2012, 13:53
Igra Engleza,zivi ochaj...

Ne bih se slozio da im je igra bila zivi ocaj. Imali su par dobrih prilika i bili egal sa Holandijom. Mada nije ova utakmica merodavna, prava prijateljska sa sporim tempom. Presudio je fenomenalni Roben koji ih je sam pobedio...malo igraca moze sa onakvom lakocom da da gol za 3:2.

Bogi
01.03.2012, 17:31
Dobar mec na Vembliju. Nije mi jasno zasto su oba tima krenula sa dva igraca na sredini, kao da su isli na rezultat. Mada, ovakvi mecevi su nesto vise od prijateljskog odmeravaja snaga. Holandjani veoma dobri na lopti, ali bez previse ideja. Visoko postavljeni bekovi su im omogucili rotacije u fazi napada, sto je na momente izgledalo veoma dobro. Englezi bez odgovora na to, a u napadu prilicno inertni, bez ubacivanja bekova i sa cekanjem na bljesak individualca. Roben naravno igrac utakmice, a i Huntelar veoma dobar za kratak perod boravka na terenu. Postavljanje engleske odbrane kod prvog gola jako lose, neorganizovano.

Spanija u svom stilu protiv ne tako naivne Venecuele. Poseduju najsiri spektar kvalitetnih igraca, pogotovo na sredini i bocnim pozicijama, uz to imaju sistem, sto ih cini favoritima za osvajanje EP-a.

ФК Борац Бања Лука
13.04.2012, 01:55
Da kažem ovdje da FSRS ove godine slavi 20. rođendan i imali su želju da to obilježe utakmicom između reprezentacije RS i jedne od susjednih zemalja. Utakmica bi bila igrana po završetku radova na dogradnji sjeverne i južne tribine Gradskog stadiona u BL (vjerovatno krajem ljeta).

Prije više od pola godine prijedlog je otišao ka Komitetu za normalizaciju na čijem je čelu Ivica Osim na odobrenje i do dan danas nije se našao na dnevnom redu uz objašnjenje "za to ima vremena". Pretpostavljam da bi se ovo takođe moglo izroditi u jednu u nizu tačaka sukoba na relaciji FSRS - komitet:facepalm:

Ukoliko dođe ovo odobrenje, naredna prijateljska utakmica reprezentacije RS mogla bi da bude sa Katalonijom sa kojom se takođe vode pregovori, a još imaju načelan pristanak mladih selekcija Izraela i Grčke za eventualne buduće akcije.

Vladan
25.05.2012, 20:52
Kakav gol Vucine, bravo majstore :ajde:

http://www.sportlemon.tv/v-4/0/124/v-412456.html

RTCG nije obezbijedio prenos:facepalm:

asprilja
25.05.2012, 21:12
Kakva skolska akcija Belgije.

Vladan
25.05.2012, 21:16
Aooooooooooo metar ofsajd, sudija to naravno nije vidio :haha:

Vladan
25.05.2012, 21:23
2:1 za Belgiju, Azar iz penala. Bio je penal, Savo izgubio duel i onda rukom zaustavio Miraljasa

Sara
25.05.2012, 21:25
Igra li naturalizovani crnogorac?

Vladan
25.05.2012, 21:26
Igra, kakav prodor i precka, steta sto nije uslo

Sara
25.05.2012, 21:28
Odgledah malo preko ovog linka, sta je sa Stevanom?

Vladan
25.05.2012, 22:01
Nije spreman, to je i problem, nema ko da poveze, sredina nam se raspada

Sara
25.05.2012, 22:07
Nije spreman,

Hahaha al' je zato spreman za ludovanje u Vice Nice-u u Podgorici :)

Vladan
25.05.2012, 22:07
Za to je uvijek spreman :tnt:

Sara
25.05.2012, 22:10
Videla ga ja, prilicno je spreman bio za ludovanje :)

Vladan
25.05.2012, 23:11
2:2 na kraju, strasan gol Drincica, sjajna asistencija Simona. Da im nije priznat gol iz ofsajda pobijedili bi. Mada su dobri Belgijanci bas, nisu im igrali Musa i Kompani, nama Joveta. Sve u svemu odlican rezultat na gostovanju

Ljuba90
26.05.2012, 01:27
Vlatko kako je igrao Volkov? Jel igrao beka ili krilo?

Vladan
26.05.2012, 01:28
Onako, moze on mnogo bolje. Imao je jednu precku, bas strasan prodor. Krilo je igrao. Oni su drzali loptu, mi davali golove:biggrin:
Jaka je Belgija u pm

Ljuba90
26.05.2012, 01:43
Hvala na izvestaju :)

Vladan
26.05.2012, 01:46
http://www.youtube.com/watch?v=LgK-hN4HBzs

danijelkr
26.05.2012, 09:51
Jucer su odigrane jos dvije prijateljke utakmice evo i golova.

Hrvatska - Estonija 3:1

http://www.dailymotion.com/video/xr40xw_yyyyyyyy-yyyyyyy-3-1_sport#from=embediframe

Rusija - Urugvaj 1:1

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OdmKsE-3BQI

http://www.youtube.com/watch?v=0hAXHpLVFE0&feature=player_embedded

M_G_S
26.05.2012, 09:54
Po meni su Hrabri Sokoli ostvarili odlican rezutat. Odigravsi 2:2, protiv vrlodobre Belgije, i to jos igravsi protiv sudijskih nepravdi...

Rusija ocekivano, gol da, gol primi...

Duka
26.05.2012, 10:17
Veeceras Mihajlovic (u sredinu:D):ajde:

Brajkula
26.05.2012, 12:22
Чујем да се Мирко повредио, колико је озбиљна повреда у питању? :facepalm:

Ljuba90
26.05.2012, 13:32
Srecno Sinisi i momcima. Da pobedimo one folirante danas :D

bice
26.05.2012, 13:33
Video sam kvotu u jednoj kladionici na Srbiju 8.50 :D
HHhaha vredi pokusati,idemo momci.. :D:biggrin:

Sara
26.05.2012, 13:58
Igraci Barse nece igrati veceras ako nam je za neku nadu u cudo. :)

Vladan
26.05.2012, 14:12
Sanse su onda masu vece, imaju i dalje majstore ali dva najveca nemaju :D
Brazil-Danska, Svajcarska-Njemaca direktno na ZDFu, ko ima satelistku lako ga moze naci, slika je vrhunska

edohz
26.05.2012, 14:30
Predpostavljam da će sastav Španije izgleadati ovako:
Casillas-Arbeloa-Ramos-Albiol-Alba-Xabi-Garcia-J.Navas-Silva-Cazorla-Soldado

EDIT: Nisu pozvani igrači Barcelone i Athletic B.

Sara
26.05.2012, 14:35
Tih, znaci dobijamo ih lagano. :D

Merlin
26.05.2012, 15:03
BiH večeras igra bez Spahića, Papca, Salihovića (koji se jučer povrijedio :angry:), ali zato u napadu smo nikad jači tu je Ibišević koji je odigrao sjajno u Stutgartu, zatim Džeko, Misimović koji je na kraju postigao nekoliko vrlo važnih golova za Dinamo, tu je i Pjanić koji odigrao dobru sezonu u Romi, a tu dodati i brzonog Lulića koji će svakako biti veliki problem za Irce. Ako proradi veza na relaciji Misimović-Džeko moglo bi biti svega jer znamo kako je ta veza davala "plodove" u Wolfsburgu. Ali ja bih bio zadovoljan i sa remijom večeras jer smo oslabljeni, pogotovo u odbrani, tako da bi neki igrači mogli ne igrati na svojim prirodnim pozicijama i dobiti neku drugu ulogu kao npr. Zahirović na desni bek ili Mujdža na lijevi itd.

Joe Cole 10
26.05.2012, 15:07
Nije bas veceras jer pocinje utakmica za manje od sat vremena :D

http://img594.imageshack.us/img594/9223/img1295.png

Ovo je izgleda sastav.

Merlin
26.05.2012, 15:10
Ma dobro do mene jer sam navikao da igramo navečer. :D Ta postavka igre mi se sviđa jer svi igraju na pozicijama koje igraju većinom tj. prirodnim pozicijama. Samo je pitanje kakav je sada Medunjanin i kako će moći odigrati jer je dugo bez kluba pa sam mislio da bi tu mogao uletiti Zahirović prije njega. No, eto uglavnom je taj kostur ekipe dobar i nadam se pozitivnom rezultatu.

Odoh se sad pripremiti za tekmu pa se pišemo poslije. ;)

danijelkr
26.05.2012, 15:17
Na jako bitnim pozicijama dvojac koji nema skupa 90 minuta ove polusezone. Vidjet cemo koliko ce moci Medunjanin i General odigrati.

Iznenadi me Pape sa dva spica.

D-Wade
26.05.2012, 15:41
Kakva golcina Hulk-a.:wthy:

Vladan
26.05.2012, 15:41
Vise greska Sorensena, kroz usi :D

edohz
26.05.2012, 15:43
E moj Sorensen :facepalm:

Vladan
26.05.2012, 15:45
Odbrana Danske je presmijesna, ovo nista ne valja pred Euro. Jos jedna ogromna greska, utakmica je zavrsena i prije nego je pocela

Rossonero
26.05.2012, 15:45
0-2 Brazil kvota na SP 2.00 :hvala:

D-Wade
26.05.2012, 15:46
Evo ga jos jedan.:D

Ne umanjujte bombu Hulk-a.:D:biggrin:

Dale
26.05.2012, 15:46
Ja uplatio 9 sekundi prije pocetka meca hh :D

Bogami , nece se Danci proslaviti na prvenstvu , po svemu sudeci :D

Rossonero
26.05.2012, 15:48
Ja uplatio 9 sekundi prije pocetka meca hh :D

Bogami , nece se Danci proslaviti na prvenstvu , po svemu sudeci :D

Ne mora ova utakmica nista da znaci ipak je prijateljska ;) , a isto tako igraju protiv Brazila koji je uvijek jak nije bitan sastav ::)

Freshman
26.05.2012, 15:49
Brazilci sa mesavinom talenata koje imaju i par vrhunskih igraca mogu da ponove 2002 godinu... Nejmar levo, Hulk desno, Moura u sredini i u napadu Damiao, cudo ce da naprave, cudo...

Dale
26.05.2012, 15:49
Ma naravno da ne mora , ali ako im ovakav Brazil , koji nema vise od pola igraca da 2 za 10 minuta , Bog zna sta ce biti do kraja , a i grupa im je preteska svakako , niko ni ne ocekuje prolaz , ali mogli bi se bas osramotiti nastave li ovako :D

DinoFC
26.05.2012, 15:50
Neka bude lijepa utakmice za gledanje,rezultat mi nije u prvom planu mada bi volio da neki igraci odigraju lose pa da Susic nekoga novog pozove u reprezentaciju

Rossonero
26.05.2012, 15:51
Ma naravno da ne mora , ali ako im ovakav Brazil , koji nema vise od pola igraca da 2 za 10 minuta , Bog zna sta ce biti do kraja , a i grupa im je preteska svakako , niko ni ne ocekuje prolaz , ali mogli bi se bas osramotiti nastave li ovako :D

Au jbte zaboravio sam kakva im je grupa ::)

Holandija, Danska, Njemačka, Portugal :mute:

Vladan
26.05.2012, 16:12
Kakva je masina Hulk :wthy:

D-Wade
26.05.2012, 16:13
Agger je kriminalan danas, kriv je za dva gola..Sada izgubio loptu, a kod drugog ispao..Hulk do sada nije dao gol za reprezentaciju, bilo bi extra da utrpa i treci danas.:D

Sara
26.05.2012, 16:21
Igram malopre PES Srbija-Spanija, zavrsim 1:1 strelci Vilja i Ljajic. :D

Evo sad nesto gledam onaj najverovatniji sastav i nije mi jasno kako ce da funkcionise nasa sredina terena u tandemu Petrovic-Radovanovic? Mislim kako cemo parirati spancima u tom segmentu igre al' opet izvlace nas dosta Kolarov i Basta po krilima, dosta probojni igraci medjutim ne mogu da zamislim Racu i Radovanovica kako organizuju nasu igru i napad. :ne_znam:

Freshman
26.05.2012, 16:36
Kakva je masina Hulk :wthy:

Ali kako je sebican bio, mogao da dobaci, ali neeee, mora on sve sam...:biggrin: Neverovatno da su se tek sad setili da ga pozovu u repku, covek dominira Portugalom tri sezone...

Casiraghi
26.05.2012, 16:44
Odbrana Danske je presmijesna, ovo nista ne valja pred Euro. Jos jedna ogromna greska, utakmica je zavrsena i prije nego je pocela

Imaju jedan od boljih stoperskih tandema Kjaer-Ager. Glavni razlog sto su prosli direktno pored Portugala, primili su 6 golova sto nije najmanje u kvalifikacijama ali odlicno. Samo morace mnogo da pokrivaju bekove koje ce Roben, CR i ostali da gaze, tu su izuzetno tanki.

Freshman
26.05.2012, 16:46
Nash je u pravu, nije toliko kriminalna igra stopera koji su klasa inace, koliko su im bekovi presmesni... Danas im je Hulk prolazio kako je hteo, isto vazi i za Mouru... Brazil ih rastura po krilima..

D-Wade
26.05.2012, 16:47
Ali kako je sebican bio, mogao da dobaci, ali neeee, mora on sve sam...:biggrin: Neverovatno da su se tek sad setili da ga pozovu u repku, covek dominira Portugalom tri sezone...
Sto bi dodao kada moze sam?:biggrin:

Passing is so overrated...:biggrin:

Freshman
26.05.2012, 16:56
Sto bi dodao kada moze sam?:biggrin:

Passing is so overrated...:biggrin:

True story..:biggrin:

Freshman
26.05.2012, 17:02
Sta pocini Zimling, usetao se u kazneni, i Bendtner za 3:1...

edohz
26.05.2012, 17:21
Večerašnji sastav:
Prvih XI:
Casillas Juanfran-Albiol-Ramos-Alba Xabi-Bruno J.Navas-Cazorla Soldado-Negredo

Klupa:
Adrian,Silva,Isco,Dominguez,De Gea,Reina,Benat,Monreal,Arbeloa,Garcia

Ljuba90
26.05.2012, 17:33
Prva prenosi...mali gmaz je na licu mesta :D

ФК Борац Бања Лука
26.05.2012, 17:50
Prenosi i RTRS

http://rtrs.tv/index.php

Ajde da vidimo i to čudo, kako pjevaju himnu složno iz sveg glasa :)

Casiraghi
26.05.2012, 18:01
Rekoh jos davno kako protiv Spanaca i Barse treba sa 3 pozadi i Miha to izvede. :D

Odlicna postavka, svidja mi se. Konacno neka promena a imamo i 2 pleja + Ignjovski pomocni.

AcaDjilkos
26.05.2012, 18:02
I to bre!

Konacno su tu u prvoj Kahriman,Djuricic,Ljajic...

D-Wade
26.05.2012, 18:03
Mocna nam je postava, sa Ljajicem i Djuricicem, mnogo mi se svidja. Idemo bre.:D

Freshman
26.05.2012, 18:12
Vrlo lepa formacija, konacno malo promene, brw Miho... Izgleda to dobro na papiru, da vidimo kako je u praksi...

Casiraghi
26.05.2012, 18:18
Nisu dovoljno agresivni, povukli se protiv ovih bez potrebe u prijateljskoj. To mi se nimalo ne svidja, a ovakva postavka je za Spaniju odlicna samo treba krenuti na njih. Tipicno italijanski, valjda je Miha pokupio nesto tamo svih tih godina od trenera sa kojima je radio(osim Mancinija, to nam ne treba).

Freshman
26.05.2012, 18:24
Nisu dovoljno agresivni, povukli se protiv ovih bez potrebe u prijateljskoj. To mi se nimalo ne svidja, a ovakva postavka je za Spaniju odlicna samo treba krenuti na njih. Tipicno italijanski, valjda je Miha pokupio nesto tamo svih tih godina od trenera sa kojima je radio(osim Mancinija, to nam ne treba).

Pa nmg ni da budu agresivni, kad ovi imaju posed 70%, ko da gledam Barsu...

Ljuba90
26.05.2012, 18:29
Virtuoz.

Bokirivaldo
26.05.2012, 18:29
Uh zamalo opet da dobijemo neki gol sa pola terena :confused:
a sada greska Karleuse :facepalm:

bracala
26.05.2012, 18:32
Otprilike sam ovako nesto i ocekivao. Neuigrani smo sto je i normalno, a i ova rezervna ekipa Spanije je jaca. Spanci su prepisali Barcelonin sistem igre i na reprezentaciju i sada i sa rezervnim timom igraju skoro isto. Ali bez obzira na to sto su Spanci jaci, mislim da su se ovi nasi previse povukli. Treba odigrati presing i biti agresivan. Malo zustrije biti u utakmici, moze se ovima uzeti lopta. Treba malo hrabrije da igramo jer je ovo prijateljska, bez nekog znacaja.

D-Wade
26.05.2012, 18:37
Koliko je los ovaj Radovanovic, neverovatno. Covek ne moze da doda loptu kako treba.:krsta:

Freshman
26.05.2012, 18:38
Au jbg.... Poceo sam da vristim...:biggrin:

Nebojsa
26.05.2012, 18:38
Lekagol, kakav golgeter :biggrin:

Condition23
26.05.2012, 18:40
Kako bi bilo lepo da smo poveli... Jos nas Kraljevcanin da ga da. Jeste bio ofsajd kao suza, steta.

T-Snell
26.05.2012, 18:41
Uh zamalo opet da dobijemo neki gol sa pola terena :confused:
a sada greska Karleuse :facepalm:

Nemoj vise da pises ovakve stvari. Ne preziva se on Karleusa, nego Tosic.

Freshman
26.05.2012, 18:41
Koliko je los ovaj Radovanovic, neverovatno. Covek ne moze da doda loptu kako treba.:krsta:

Ni meni nije jasna njegova uloga na terenu... Ne znam zasto igra uopste u prvoj, ali eto, cenim da Miha oce da ih isproba..

D-Wade
26.05.2012, 18:48
Nismo lose odigrali prvo poluvreme, steta sto je Lekic bio u ofsajdu.:biggrin:

Da izleti ovaj Radovanovic, i bice dobro. Mada i Miha da ga proba, sigurno da nema sta da trazi kada se Kuzmanovic vrati u reprezentaciju.:)

Sara
26.05.2012, 18:50
Sad kad Bosko i Zoran Tosic ulete u drugom poluvremenu spanci nece znati gde udaraju :cool:

AcaDjilkos
26.05.2012, 18:51
Ma dobri smo,sasvim smo ok.Samo ja mislim da Lekicu nikako nije mesto u prvoj postavi pa sve i da je dao 10 gola Barsi...Takodje,Tosic i Radovanovic trebaju napolje.Mada,njih dvojica svakako nisu problem jer sigurno nece igrati kad pored Subotica i Kuzmanovica...

Freshman
26.05.2012, 18:57
Ma napadac je nama najveca briga... Izgleda da ce Sulejmani morati na spica, Leka nije ni za sta sposoban sem da primi loptu i da da gol sa 3m... Samo bi Duska izbacio, i ostavio Bastu i Kolarova na bek pozicijama, mada to mozda i nije toliko pametno, jer oni nisu bog zna kakvi defanzivci. Kuzma i Ignjovski pozadi, Djuricic nek cepa iza napadaca, a na krilima jbg nek Miha iskombinuje, Tosic, Tadic, moze i Ljajic za nuzdu, Jankovic, mali Lazovic, tu bar ne treba da brinemo.

Samo nam je napadac rak rana...

edohz
26.05.2012, 18:58
S obzirom na iskustvo malde repke Srbije realna je slika na terenu u prvih 45 minuta.

Valjda će Del Bosque uvesti Adriana umjesto nezapaženog Soldada, i naravno mali Isco da uleti i pokaže da je najveć dragulj španskog fudbala :)

Sara
26.05.2012, 18:58
Da se vrati Danko Lazovic i Bog da nas vidi.

Ljuba90
26.05.2012, 19:06
Da se vrati Danko Lazovic i Bog da nas vidi.

Sam je odlucio da se penzionise pre vremena. Takav nam i ne treba.

Mi spica nemamo i ne mozemo da ga izmislimo. To ne moze da se promeni i moramo da se pomirimo da ce biti jako tesko da budemo konkurentni u evropskim i svetskim okvirima. Bar u narednih par godina,jer se sigurno jos 3,4 godine nece pojaviti kvalitetan spic. M.Scepovic mozda,ali veliko mozda.

Rossonero
26.05.2012, 19:07
Derdiyok se poigrava sa Njemcima :huh:

Condition23
26.05.2012, 19:10
Vracaj se Dusane nemoj da te sanjamo...

Freshman
26.05.2012, 19:11
Derdiyok se poigrava sa Njemcima :huh:

Hat-trick bog te....:krsta:

Ma jedino razumno resenje za napadaca jeste Sulejmani, nema nam druge.

Ljuba90
26.05.2012, 19:13
Hat-trick bog te....:krsta:

Ma jedino razumno resenje za napadaca jeste Sulejmani, nema nam druge.

Ali ni on ni Lazar nisu klasicni spicevi. Iako su za mnogo bolji od svih ostalih ofanzivnih igraca. Dzaba to. No nije sve tako crno,zadovoljan sam svim linijama tima (ne pricam o ovoj utakmici),osim napadom. Jbg 3/4 tima valjaju :D

AcaDjilkos
26.05.2012, 19:20
Morace Sulejmani u spic,jbg...

D-Wade
26.05.2012, 19:21
Ajde Ademe centriraj je kako treba sunce mu jebem, sta si kao sisica neka.

Freshman
26.05.2012, 19:22
Ali ni on ni Lazar nisu klasicni spicevi. Iako su za mnogo bolji od svih ostalih ofanzivnih igraca. Dzaba to. No nije sve tako crno,zadovoljan sam svim linijama tima (ne pricam o ovoj utakmici),osim napadom. Jbg 3/4 tima valjaju :D

Ma znam ja to Ljubasine, ali necemo valjda kvalifikacije igrati sa Lekom u napadu, ili Zigicem...:facepalm: Ne preostaje nam drugo resenje, Lazar je mlad, manje vise, na njega i ne racunam, ali Miralemu je ta pozicija dobro poznata. Mali Darko bi takodje mogao, ali ista situacija kao i sa Lazarom. Sulejmani je jedino koliko-toliko razumno resenje.

EDIT: Eeee jbg, dadose nam ga...:facepalm:

Mr.M
26.05.2012, 19:23
kako smo glup gol primili :facepalm:

D-Wade
26.05.2012, 19:23
Uvaljase nam ga..Steta..

Condition23
26.05.2012, 19:24
Skolska kontra, u 3 poteza :(

miloolja
26.05.2012, 19:24
Eh, moj golmane...sa 2m.

Ljuba90
26.05.2012, 19:25
Ma znam ja to Ljubasine, ali necemo valjda kvalifikacije igrati sa Lekom u napadu, ili Zigicem...:facepalm: Ne preostaje nam drugo resenje, Lazar je mlad, manje vise, na njega i ne racunam, ali Miralemu je ta pozicija dobro poznata. Mali Darko bi takodje mogao, ali ista situacija kao i sa Lazarom. Sulejmani je jedino koliko-toliko razumno resenje.

EDIT: Eeee jbg, dadose nam ga...:facepalm:

Ma ako cemo vec da igramo sa igracima koji se dobro snalaze po boku i koji imaju dobar centarsut onda nam treba neki igrac od kojeg lopta bar moze da se odbije u gol,treba neko ko je tezi od 55 kilograma :D Bilo koji Scepovic ili cak nesrecni Lekic. Neka Sulejmani bude povuceniji,nece ga to spreciti da bude opasan po gol

bice
26.05.2012, 19:27
E jbg dadose nam gol,ovako smo bili veoma dobri u odbrani. Napda katastrofa i dalje. Sulejmani je tata za ovog Lekica.;)

Mr.M
26.05.2012, 19:32
Spanci glume i u prijateljskim mecevima , strasno :facepalm: 2-0 :facepalm:

Condition23
Kakav crni penal, pipnuo ga Bane nije... Festa.

Ljuba90
Kakva djubrad.

Dacha
26.05.2012, 19:33
Zar i u prijateljskoj da im se pomaze

T-Snell
Govno cigansko isamarati posle utakmice.

bice
Hahah pa ovo je presmesno za sta daju penal.:facepalm::facepalm::facepalm:

Ljuba90
26.05.2012, 19:34
Oni se foliraju i na prijateljskoj utakmici :krsta:

Nije mi jasno kako neko moze da ih gotivi.

Condition23
26.05.2012, 19:34

Nauceno je to od malih nogu da padne i da se raduje kad mu uspe fora ;)

bice
26.05.2012, 19:35

A seru da Italijani vise foliraju. Foliraju Italijani ali Spanci su ih odavno prejebali.:facepalm::facepalm:

Freshman
26.05.2012, 19:35
Ma ako cemo vec da igramo sa igracima koji se dobro snalaze po boku i koji imaju dobar centarsut onda nam treba neki igrac od kojeg lopta bar moze da se odbije u gol,treba neko ko je tezi od 55 kilograma :D Bilo koji Scepovic ili cak nesrecni Lekic. Neka Sulejmani bude povuceniji,nece ga to spreciti da bude opasan po gol

Delimicno tacno, ali sama pomisao da mi krstenog napadaca nemamo, bolje i on na neprirodnoj poziciji, nego Lekic koga ce "mozda" da pogodi lopta, i koji nije sposoban ni za sta drugo. E jedino Scepovic, ali to je vec kocka, mlad i neiskusan, bice vremena za njega..

Tosic i Tadic na krilima, i Sulejmani u sredini, iza njega Djuricic, fantazija.

Dadose nam gol iz nepostojeceg penala... Dal je moguce da se ovaj sam od svoje noge sapleo ??:facepalm::krsta:

AcaDjilkos
26.05.2012, 19:36
Po meni je bolji Adem od Djuricica...;)

Freshman
26.05.2012, 19:40
Po meni je bolji Adem od Djuricica...;)

I ja sam to mislio, ali Ljajic je poceo da se zajebava, izbacuju ga iz prvog tima, ne shvata ozb igru, dok Djuricic 17 asistencija u ligi... I po ovom sto je danas pokazao, Djuricic pre Adema sigurno...

Powerslave
26.05.2012, 19:41
Jel moguce da ova Svajcarska ovako napuni Njemacku!?Pa ko im to igra u odbrani??

Sara
26.05.2012, 19:41
I po ovom sto je danas pokazao, Djuricic pre Adema sigurno...

Pa realno ni Adem ali ni Djuricic nisu bili na nivou danas.

Condition23
26.05.2012, 19:42
A seru da Italijani vise foliraju. Foliraju Italijani ali Spanci su ih odavno prejebali.:facepalm::facepalm:

Italijani foliraju ali bas smekerski, na gospodsku foru. A ovi toliko providno i jadno.

Casiraghi
26.05.2012, 19:42
Bez klasicnog spica se moze igrati ali za to ti treba ili dobro uigran sistem koji ima Barsa ili genijalac za trenera poput Spaletija(setimo se Rome bez spica kad je on bio). Miha se mozda pokaze kao dobar ali za tako nesto nije sposoban.

Spanci gamad i u prijateljskim, ako ne osvoje EP ja zadovoljan.

Ljuba90
26.05.2012, 19:45
Delimicno tacno, ali sama pomisao da mi krstenog napadaca nemamo, bolje i on na neprirodnoj poziciji, nego Lekic koga ce "mozda" da pogodi lopta, i koji nije sposoban ni za sta drugo. E jedino Scepovic, ali to je vec kocka, mlad i neiskusan, bice vremena za njega..

Tosic i Tadic na krilima, i Sulejmani u sredini, iza njega Djuricic, fantazija.

Moze i tako...sve u svemu treba probati vise formacija i sto vise igraca i pokusati pronaci najbolju.

Freshman
26.05.2012, 19:48
Moze i tako...sve u svemu treba probati vise formacija i sto vise igraca i pokusati pronaci najbolju.

Naravno, slazem se. Zato me je i Miha prijatno iznenadio sa ovom 3-4-3 formacijom...

D-Wade
26.05.2012, 19:51
Nismo bili losi, bice bolje..Samo da ovaj Radovanovic ne vidi vise reprezentaciju, lik je prelos.

Ljuba90
26.05.2012, 19:51
Naravno, slazem se. Zato me je i Miha prijatno iznenadio sa ovom 3-4-3 formacijom...

I mene je. Jesam bio protiv njega,ali svakog trenera sam do sada podrzao,bilo da se radi o repki ili o Partizanu,pa cu tako i Sinisu,mada sam skeptican :D

Jedino Pizona nisam podrzao,ali niko nije :D

Lord Gangarić
26.05.2012, 19:53
Malo je glupo sa kojom su nas ekipom dobili ali ajde sta je tu je ono ni p od penala nije videlo ali nije ni bitno.
Drago mi je da sam ponovo video Bastu u reprezentaciji i svidja mi se Mihin izbor igraca taj jedan napadac nam fali ko ozeblo sunce

Sara
26.05.2012, 19:55
Jedino Pizona nisam podrzao,ali niko nije :D

Pizon bi realno pokidao spance sa 4. zadnja vezna tu nema price. :biggrin:

Ja nisam razocarana ali me nervira sto citam komentare ljudi koji govore"bruka, sramota" itd.. pa jbt jeste li vi stvarno ocekivali da idemo na pobedu protiv evropskih i svetskih sampiona i to sa ekipom koja se sastoji uglavnom od klinaca koji prvi put igraju zajedno? Ja sam zadovoljna, da nije bilo one glume i nepostojeceg penala zavrsilo bi 1:0 sto i nije los rezultat. Idemo dalje, svim snagama na francuze!

Dusan
26.05.2012, 19:57
Ovi i u prijateljskama foliraju... :facepalm: Bezveze 2-0, nije ovo bas lose za pocetak.

Lord Gangarić
26.05.2012, 19:59
Pizon bi realno pokidao spance sa 4. zadnja vezna tu nema price. :biggrin:

Ja nisam razocarana ali me nervira sto citam komentare ljudi koji govore"bruka, sramota" itd.. pa jbt jeste li vi stvarno ocekivali da idemo na pobedu protiv evropskih i svetskih sampiona i to sa ekipom koja se sastoji uglavnom od klinaca koji prvi put igraju zajedno? Ja sam zadovoljna, da nije bilo one glume i nepostojeceg penala zavrsilo bi 1:0 sto i nije los rezultat. Idemo dalje, svim snagama na francuze!

Ova ekipa sa kojom su izasli nije ni 30 % od onog tima sto je osvojio EP i SP :D

Vule_89
26.05.2012, 19:59
Igrali smo solidno,samo sto mene izuzetno iritira toliko dodavanja kod Spanaca,njihov igrac na nasem delu terena,tri nasa iza njega..i on vrati na svoju polovinu..

Sara
26.05.2012, 20:01
Ova ekipa sa kojom su izasli nije ni 30 % od onog tima sto je osvojio EP i SP :D

Nema to veze, spanci imaju dovoljno igraca da sastave tri vrhunske reprezentacije jedino sto me nervira je glumatanje ali sta da se radi.:)

Bokirivaldo
26.05.2012, 20:02
Nije ovo lose bilo za pocetak pod broj 1. Treba pronaci resenje u spicu a na mnogim pozicijama se
nazire dobra resenja ,golmana isto i dalje nekog dosta dobrog necemo pronaci izgleda osim ako Brkic
prijatno iznenadi nekom dosta dobrom formom u narednom periodu :biggrin: bice ovo dobro :
Ivanovic,Subotic,Bisevac,Kolarov,Basta,Kuzmanovic, Tosic,Djuricic ,Tadic(Lazovic) prva postava a
za ostale videti u narednom periodu ..
Sad je rekao Bane da je napravio kontakt kod penala ..

Casiraghi
26.05.2012, 20:04
Jaci su i uigrani duzi vremenski period, nama je ovo prva utakmica sa ovim sastavom i trenerom koji je odradio svega par treninga. Spanci imali par ozbiljnih sansi, uglavnom vrteli u prazno, jednu iskoristili, penal tragikomican. Ne pamtim kad smo ovoliko delovali kao tim. Miha je protiv Spanije izveo tacno ono sto treba, sa 3 nazad da se zatvori sredina. Njima se mora brzo uzimati lopta a nama je falio najbolji ball winning midfielder kojeg imamo i uopste jedan od najboljih igraca, jedan od retkih koji su bas klasa i nadam se da ce to pokazati i u nekom vecem timu, ima dosta fudbalskih godina pred sobom. Borili su se maksimalno, trebali su jos hrabrije ali sta je tu je, prvi je mec a aktuelni sampion Evrope i sveta i treba polako. Miha ima veliko bravo za taktiku sto se mene tice. Losa stvar su Tosic i Radovanovic + je trebala veca agresivnost i malo brze otvaranje kontre ali bar covek razmislja na pravi nacin. Vec danas ima naznaka da ovo moze da bude nesto dobro kad dodje jos par bitnih igraca. Posle duzeg vremena jedva cekam naredni mec reprezentacije. Bravo ljudi, moja puna podrska!

Merlin
26.05.2012, 20:25
BiH izgubi sasvim zasluženo od Irske i to zbog dosta lošeg 2. poluvremena. Tome je doprinijeo i Sušić koji je odmah u igru gurnuo 2 nova igrača Stevanovića i Vrančića dok je izvadio Rahimića i Medunjanina. To je bio i logičan potez jer ova dvojica su (ni)malo igrala u ovoj polusezoni, nisu imali snage za više. A vidjelo se odmah da smo dosta izgubili njihovim izlaskom jer nije bio niko da presijeca napad Iraca što je radio Rahimić te su stalno prijetili Begoviću i stvarali prilike. Pritisku smo se dobro odupirali, ali jedna lopta je morala ući u gol. Imali su ovi pogođenu prečku, stativu a nekoliko puta je Begović spašavao čist gol. Odbrana je bila baš kriminalna i osjeti se izostanak Spahića, te Papca. Neminovnost je njihovo igranje. Još nije bilo Salihovića pa se sastav i morao krpiti recimo igrao Medunjanin koji nema kluba i nije igrao ovu polusezonu nikako, zatim Rahimić koji igra u polusezoni možda jednu čitavu utakmicu. Ali dobra je stvar što je probao nekoliko novih igrača. Na njima se osjetio strah i imali su tremu, ipak su imali debi, ali nisam nezadovoljan Stevanovićem i Vrančićem, dok je Vranješ totalni promašaj. Od kada je on ušao nije se vidio, dotakao loptu nekoliko puta, ali ništa nije napravio. Vrančić uglavnom igrao defanzivno, pomagao odbrani iako je imao izleta vani, no ništa ozbiljno. Po meni nije odigrao loše, dosta preciznih pasova, presječenih lopti.
Ibišević malo pokazao, a ni Džeko nije više, iako se mnogo očekivalo od njih. Danas je generalno bila jedna loša utakmica, ali ipak je prijateljska i to je dobra stvar da se vide svi nedostatci ekipe. Asmir Begović definitivno najbolji igrač BiH danas.

Narednu prijateljsku igramo sa noći četvrtka na petak u 03:00h. Ne znam da li vrijedi ostati budan i gledati ih, jer ako će igrati kao danas definitvno ne vrijedi.

danijelkr
26.05.2012, 20:38
Pitam se zasto ce nam prijateljske utakmice u ovom periodu kada nam igraci dodju ne spremni i bez ikakve volje (cast izuzecima, ali ne mogu oni sve iznijeti). Sta je sa Dzekom jel igro? Ono je njegovo sramno izdanje i volio bi bar jednom da Pape pokaze karakter i da ga izbaci iz igre kad vidi da ga ne ide i kad vidi da se ne zalaze. Pa nije Dzeko ispred reprezentacije. Ne Pape izbacuje dvojac Ibisevic i Mujdza koji su se najvise borili i koji su imali najvecu zelju danas nesto da naprave. Od novajlija najbolji Stevanovic koji je dosta dobro odigrao po desnoj strani.

Asmir danas najbolji nas igrac to govori kakvi smo bili. Sve manje i manje vjerujem u ovu reprezentaciju na celu sa Papetom.

D-Wade
26.05.2012, 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=kbg5CLB3PSc&feature=related

Kakve greske odbrane Nemacke..ko bi rekao.

Nebojsa
26.05.2012, 21:03
Ne bih da zvucim kao teoreticar zavere, ali treba pretresti kladioinice u Evropi, ovde je neko mozda jako dobro zaradio. Providno na momente.

edohz
26.05.2012, 21:09
Mertesacker kriminalno odigro, frajer nezz se postaviti u liniju sa Humelsom, nezz skočiti,zagraditi loptu, smješan frajer do bola:facepalm:

Dale
26.05.2012, 21:10
Ako on bude u prvoj na EP-u to ce po meni biti sramota .. Napravio je 1000 kikseva i to bas smijesnih kikseva u Arsenalu , pa je onda bio povrijedjen par mjeseci .. Realno nikako ne moze biti u prvoj ..

edohz
26.05.2012, 21:14
Realno Elf je truba bez Boatenga,Holgera i Lahma

Sara
26.05.2012, 22:24
Kako ste samo neobjektivni. Stalno su nam sudije krive. Penal je bio cist kao suza. Ivanovic ga je slucajno zakacio i navukao mu zadnju nogu na prednju. Cak se ni Bane nije bunio.
Sto se tice reprezentacije, mucno je gledati taj fudbal bez max zalaganja, trcanja i bez ikakve kreativnosti. Miha je bolji trener od Santraca, cika Djore, Savicevica... (a ko nije), ali su nam igraci sve losiji.
Ako vec pravimo novu reprezentaciju, gde su Markovic iz partizana i Lazovic iz cz.
Debilno je sto svi moraju da pevaju glupu himnu.

Ala se ti nalupa u jednom postu, pogotovo u zadnjoj recenici, himna tvoje zemlje je tebi glupa i debilna.

Lord Gangarić
26.05.2012, 22:48
Kad ste se uhvatili himne jeste provalili kako su gastarbajteri fejlovali u pevanju ? :D

Sara
26.05.2012, 22:51
Je l' tacno da jedino Adem nije pevao? Mada me i ne cudi, verovatno je zaboravio da nauci s obzirom na ono samaranje od onog trenera ludaka. :)

Lord Gangarić
26.05.2012, 22:53
Ma pevali su svi kobajagi , ko nije znao samo je otvarao usta :D

ledeni 80
26.05.2012, 22:53
po meni je pametan potez Mihajlovica da svi igraci znaju himnu BOZE PRAVDE :hat:
ma ima da nauce i kad in Miha probudi u sred noci::) da mu odpevaju na uvce Gangrena

Sara
26.05.2012, 22:55
Ma pevali su svi kobajagi , ko nije znao samo je otvarao usta :D

Ma ne znam ja citala da jedino Adem nije pevao pa ovi odmah poceli da pljuju po njemu. :angry:

Inace, potpuno ispravan potez Mihe, dosta je bilo brukanja da igraci koji se bore za srpski grb ne znaju himnu svoje zemlje.

ledeni 80
26.05.2012, 22:57
Ma ne znam ja citala da jedino Adem nije pevao pa ovi odmah poceli da pljuju po njemu. :angry:

Inace, potpuno ispravan potez Mihe, dosta je bilo brukanja da igraci koji se bore za srpski grb ne znaju himnu svoje zemlje.

ma pre pola njih stoji kao kipovi kad svira nasa himna :angry: sad ima da pevaju kao slavuji :z:::)

Ricma
26.05.2012, 23:41
Realno Elf je truba bez Boatenga,Holgera i Lahma

Bez Boatenga odbrana Elfa moze funkcionisati, ali Lam i Badstuber su prekopotrebni.Boateng je nestabilna licnost i ima kratak fitilj.Boateng nema veliku ulogu kao ova dvojica, morace u sledecoj utakmici Lev da vrati formaciju 4-2-3-1.U ponedeljak ce biti objaveljn konacan spisak za EURO sto se tice Nemaca.

Freshman
27.05.2012, 00:56
Ja ne znam je l ko primetio Jetra Willemsa protiv Bugara, levi bek, 94. godiste, znaci strasan talenat, kakvi driblinzi, decko je par puta izvrteo Bugare...:wthy:

Kako ste samo neobjektivni. Stalno su nam sudije krive. Penal je bio cist kao suza. Ivanovic ga je slucajno zakacio i navukao mu zadnju nogu na prednju. Cak se ni Bane nije bunio.

Ja ne znam sta si ti gledao, Bane ga nije pipnuo, covek sam pao, sam sebe sapleo, znaci ne da nije penal, nego bi mu crveni dao za simuliranje...
Ovo za himnu stvarno ne bi komentarisao...

Casiraghi
27.05.2012, 00:57
Freshko daj da lobiramo kod novog trenera da ga uzme u Liverpul, za godinu ipo-dve ima da bude igracina za Enrikea.

Freshman
27.05.2012, 01:02
Freshko daj da lobiramo kod novog trenera da ga uzme u Liverpul, za godinu ipo-dve ima da bude igracina za Enrikea.

Moracemo jbg, ne vredi...:D Cim saznamo ko je trener, letimo za Liverpul...

Onakav skill kod tako mladog igraca davno nisam video... Nije ni cudo sto ga je van Marwijk pozvao u repku...

Casiraghi
27.05.2012, 01:06
Moracemo jbg, ne vredi...:D Cim saznamo ko je trener, letimo za Liverpul...

Onakav skill kod tako mladog igraca davno nisam video... Nije ni cudo sto ga je van Marwijk pozvao u repku...

Nikola Ninkovic i Fernandez Suso!

Freshman
27.05.2012, 01:09
Nikola Ninkovic i Fernandez Suso!

Ne racunam nase jbg...:D Pa strasni su obojica, ali ovaj mali vec igra za repku, sto je nezamislivo za neke njegovog godista...

Casiraghi
27.05.2012, 01:13
Ne racunam nase jbg...:D Pa strasni su obojica, ali ovaj mali vec igra za repku, sto je nezamislivo za neke njegovog godista...

Ma ja o skillu pricam, onakve stvari sam video samo kod ove dvojice, bas cist skill. A ovaj je daleko najjaci kad su defanzivci u pitanju.

Freshman
27.05.2012, 01:17
I sad nesto gledam sastav Holandije, pa jbt mali bi ladno mogao da im bude prvi levi bek, mada ce se Marwijk ipak odluciti za iskusnije, Bouma ili Bularuz...

Naravno, talenat i skill kod Nikole i Susa je neosporiv...

Powerslave
27.05.2012, 04:06
Kako je odigrala odbrana Njemacke :facepalm: Ali je zato André Schürrle tresao mrezu :) Nadam se da ce imati finu minutazu na Euru.
A uncle Woy je debitovao pobjedom.Nisam gledao utakmicu,ali bi po statistici rekao da nisu blistali...Young je pokazao malo magije :)

Dale
30.05.2012, 20:14
Torres najavljuje dobar EURO , lijep gol :D

miloolja
31.05.2012, 21:18
Valjda bi ovde trebalo da pišem.. kako to da nema nikog?

Verovatno su mnogi posebno pratili intoniranje himne, a ovog puta svi igrači su pevali "Bože pravde".

Za razliku od srpskih fudbalera, u sastavu Francuske "Marseljezu" nisu pevali Karim Benzema i Frank Riberi, dok se Samir Nasri smejao i pevao.

Dobro i ovo pregrmesmo, ali gubimo sa 2:0 u 15 min. I poluvremena.

Layzick
31.05.2012, 21:22
Mogao bi neko Ninkova da obavesti da je utakmica pocela.

chicharito14
31.05.2012, 21:28
Ne izgleda dobro. Mirise na totalni debakl :cry:

Layzick
31.05.2012, 21:30
Pregazise nas ko plitak potok,izgledamo k'o amateri.

K.Garnett 5
31.05.2012, 21:30
Nismo 2 pasa povezali...

trigger
31.05.2012, 21:32
Ovo se ne isplati ni gledati.

chicharito14
31.05.2012, 21:33
Dobila bi nas Spanska U19 reprezentacija :D

bracala
31.05.2012, 21:37
Niste valjda ocekivali nesto bolje?

trigger
31.05.2012, 21:38
Niste valjda ocekivali nesto bolje?
Iskreno ja jesam,al dobro ja bas i ne pratim fudbal tako da.....:D

Vladan
31.05.2012, 21:40
Mocno djeluje Francuska, mogla je Srbija primiti jos koji gol, bas su nepovezani. Riberi u strasnoj formi!

chicharito14
31.05.2012, 21:40
Jao ubise nas. Stiklom pokusavaju, igraju se sa nama :angry:

D-Wade
31.05.2012, 21:41
Preterujete sa kritikama. Samo je Bane od ovih igraca sa velikim iskustvom. Ocigledno da se vecina prepala, pogotovo mladi igraci. Tadic je dobro poceo, ali ne moze loptu da dobije.

bracala
31.05.2012, 21:42
Previse ozbiljno su ovo shvatili Francuzi. :D A Ribery je zivotinja.

K.Garnett 5
31.05.2012, 21:43
Nismo im neka provera...
A iscupa nas Brle...

miloolja
31.05.2012, 21:44
Ma jeste. Sad se prepali, pa nisu uigrani, kriv trener, kriva Drina...bla, bla, bla...
Hvala bogu pa ne idemo na EP.

D-Wade
31.05.2012, 21:45
Pa da, bas je isto cuvati Nemanju Tomica i Ribery-a..Ajde budite barem malo ozbiljni. Francuska reprezentacija je sastavljena od vrhunskih igraca, dok je danasnja postava reprezentacije Srbije premlada. Jedino Bane i Bosko imaju vise od 10 nastupa. Presmesno je ocekivati da se nosimo sada sa njima. Plus igramo u formaciji koju nikada nismo igrali. Miha je rekao da hoce da isproba igrace da vidi na koga moze da racuna. Ne znam sta se ocekuje, da bijemo Francusku sa skroz novim timom?

Condition23
31.05.2012, 21:46
Nova je ovo generacija, i to maltene druga postava iste. Tek je pocela ta Mihina vizija, polako. Nije ovo nikakav pokazatelj (bar ne jos uvek). Sto se ove utakmice tice za sad nas dominiraju Francuzi, potpuna kontrola, par odlicnih sansi. Pozitivno mi bode oci Mladenovic, moze dosta toga da pokaze u buducnosti, samo neka napreduje i ostane ,,cist'' u glavi.
Brkic potrvdjuje kvalitet za seriju A.

Layzick
31.05.2012, 21:47
Ima tu par igraca koji uopste ne zasluzuje da se nalaze u reprezentaciji

Condition23
31.05.2012, 21:50
Ima tu par igraca koji uopste ne zasluzuje da se nalaze u reprezentaciji
Jel mozes da imenujes i argumentujes (sa tvoje tacke gledista) koji to ne zasluzuju? Zanima me.

Panchev9
Kakav staromodan fudbal..
Jeste da ima dosta novih igrača , ali ovo što ima igramo bi pročitao i klinac od 4g u školi fudbala..
Fejsa u 11!!! Siniša zar i ti sine.. Čovek se ne sastvalja godinu dana, ali može u repku bez problema.. Šćepović sa "antastičnom" inostranom karijerom u 11.. Pravićemo mi Žigića i od blata i od peska..
Nema ovde selameta..

Mr.M
Nek neko sad na poluvremenu kaze Francuzima da je ovo prijateljska.

Layzick
31.05.2012, 21:54
Jel mozes da imenujes i argumentujes (sa tvoje tacke gledista) koji to ne zasluzuju? Zanima me.

Od svega vidjenog do sada Ninkov,Fejsa i Scepovic bi mi sigurno dobili sut kartu dok ne podignu svoj kvalitet/formu.Nema sta da ti argumentujem,momci nemaju kvalitet za ozbiljan evropski fudbal,kaskaju u svakom pogledu.