Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    A ovi Italijani nikad nisu znali igrat prijateljske, ali zato na EP ili SP pokazuju svoje znanje i zabarsku srecu i obicno daleko doguraju...
    Jako lep sastav Francuza, dosta igraca iz domaceg prvenstva, veoma talentovanih, Giroud se pokazao ove sezone, a evo danas je dao gol, sigurno ce im biti prva opcija u napadu, dosta dobro je ovo Blan ukomponovao...
    Last edited by Freshman; 29-02-12, 22:59.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • #77
      Torres ce izgleda stvarno morati cuda raditi u Chelseau da ponovo dobije poziv za repku.................pored Soldada (3 gola i promasen penal),LLorentea i jos kad se Vila vrati, zaista nema sta raziti
      Klasicni egzibicioni mec gdje Spanci pokazuju da su apsolutni favoriti na prestojecem euru

      Comment


      • #78
        Evo vratio sam se sa utakmice.
        Ibrahimovic je odihrao maestralno 4 pasa, od toga su 3 bila golovi a i 4-ti je bilo opasno. Jos je i stigao zabiti gol. Publika ga je ispratila kao ni jednog gostujuceg igraca dosada. Doduse i nije gostujuci, nas je.
        Ja ne znam sta je bilo Pletikosi danas, kao da je bio u kolicima godinu dan.Tolko spor u reakciji, kretanju, razmisljanju da je to cudo. Poklonio im je prva 2 gola a i da je to Pletikosa od zadnje 2 tekme skinuo bi treci gol.
        Da je bio u normalnom izdanju ne bi gola dobio.
        Jako losa igra cijelog tima, bez ikakve borb, samo u sirinu, bez pasa u dubinu, veznjaci su samo stajali.

        Comment


        • #79
          Kako je Roben odigrao ono je strasno. Bajernu treba u ovakvom vecerasnjem izdanju.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • #80
            Švajcarska - Argentina 1:3

            Spoiler


            Nemačka - Francuska 1:2

            Spoiler


            Italija - SAD 0:1

            Spoiler


            Engleska - Holandija 2:3

            Spoiler


            Španija - Venecuela 5:0

            Spoiler
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #81
              Milo mi zbog Francuza..
              Igra Engleza,zivi ochaj...


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • #82
                Nisam htio da gledam Englesku..da se nerviram bez potrebe.Cak mi je milo sto ih je Holandija pobijedila jer su mi oni vazda bili dragi Gospodska reprezentacija.
                Gledao sam Njemacka-Francuska i zao mi je sto su Njemci izgubili...jos se i Surle povrijedio Sredio je Blan repku,nema sta.

                Comment


                • #83
                  Drago mi je zbog Robbena da se vratio jer to je igrac koji igra prelijepo.
                  Inace Zlatan je samo stajao cijelu tekmu, malo pokaska i to je to. Samo je kod drugog gola potrcao.
                  Niko mu nije ni blizu iz ex-yu, ni blizu. Prava klasa.


                  Michael Mifsud 2 komada, klasa je klasa!
                  Steta sto ga niko ih nase lige nije htio uzeti, bio bi sigurno najbolji npadac. U svim ligama ex-yu.


                  Koristi opciju Edit.

                  Comment


                  • #84

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Duka View Post
                      Igra Engleza,zivi ochaj...
                      Ne bih se slozio da im je igra bila zivi ocaj. Imali su par dobrih prilika i bili egal sa Holandijom. Mada nije ova utakmica merodavna, prava prijateljska sa sporim tempom. Presudio je fenomenalni Roben koji ih je sam pobedio...malo igraca moze sa onakvom lakocom da da gol za 3:2.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • #86
                        Dobar mec na Vembliju. Nije mi jasno zasto su oba tima krenula sa dva igraca na sredini, kao da su isli na rezultat. Mada, ovakvi mecevi su nesto vise od prijateljskog odmeravaja snaga. Holandjani veoma dobri na lopti, ali bez previse ideja. Visoko postavljeni bekovi su im omogucili rotacije u fazi napada, sto je na momente izgledalo veoma dobro. Englezi bez odgovora na to, a u napadu prilicno inertni, bez ubacivanja bekova i sa cekanjem na bljesak individualca. Roben naravno igrac utakmice, a i Huntelar veoma dobar za kratak perod boravka na terenu. Postavljanje engleske odbrane kod prvog gola jako lose, neorganizovano.

                        Spanija u svom stilu protiv ne tako naivne Venecuele. Poseduju najsiri spektar kvalitetnih igraca, pogotovo na sredini i bocnim pozicijama, uz to imaju sistem, sto ih cini favoritima za osvajanje EP-a.

                        Comment


                        • #87
                          Da kažem ovdje da FSRS ove godine slavi 20. rođendan i imali su želju da to obilježe utakmicom između reprezentacije RS i jedne od susjednih zemalja. Utakmica bi bila igrana po završetku radova na dogradnji sjeverne i južne tribine Gradskog stadiona u BL (vjerovatno krajem ljeta).

                          Prije više od pola godine prijedlog je otišao ka Komitetu za normalizaciju na čijem je čelu Ivica Osim na odobrenje i do dan danas nije se našao na dnevnom redu uz objašnjenje "za to ima vremena". Pretpostavljam da bi se ovo takođe moglo izroditi u jednu u nizu tačaka sukoba na relaciji FSRS - komitet

                          Ukoliko dođe ovo odobrenje, naredna prijateljska utakmica reprezentacije RS mogla bi da bude sa Katalonijom sa kojom se takođe vode pregovori, a još imaju načelan pristanak mladih selekcija Izraela i Grčke za eventualne buduće akcije.
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 13-04-12, 01:02.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • #88
                            Kakav gol Vucine, bravo majstore

                            http://www.sportlemon.tv/v-4/0/124/v-412456.html

                            RTCG nije obezbijedio prenos
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Kakva skolska akcija Belgije.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • #90
                                Aooooooooooo metar ofsajd, sudija to naravno nije vidio
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X