Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    TEAMS - Germany: Wiese, Hoewedes, Hummels, Badstuber, Schmelzer, Khedira, Kroos, Mueller, Ozil, Schuerrle
    France: Lloris, Debuchy, Rami, Mexes, Abidal, Cabaye, M'Vila, Valbuena, Nasri, Ribery, Giroud

    Kako ce Njemci da pokidaju

    Comment


    • #62
      Ipak Low nije krenuo sa tih 11 mada je mogao i bez ovog Schürrle-a poceti. Njemacka do sad nista nije pokazala dok Francuska pored gola imala odlicnu priliku kada je Wiese skinuo sa linije loptu.


      EDIT: Cim sam napisao kako lose igraju oni stvorise dvije 100% prilike.
      Last edited by danijelkr; 29-02-12, 20:35.

      Comment


      • #63
        Svidja mi se ovaj sastav Francuske, bez previse "zvezdica", samo su Ribri i Nasri velika imena...

        EDIT: Gerrard izasao u 33 minutu, prevencije radi, nije nista ozbiljno... Koji je maloumnik ovaj Pearce, sto ga je koji djavo ubacivao u prvu ???
        Last edited by Freshman; 29-02-12, 20:34.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #64
          Kakav gol Robben-a

          EDIT:Lijep finis Huntelara glavom,odlicna asistencija Dirka za 0-2
          Last edited by The Admiral; 29-02-12, 21:17.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • #65
            Smoling.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #66
              Originally posted by miloolja View Post
              Smoling.
              Izgleda da je teza povreda u pitanju...
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • #67
                Stavi Dzerarda u prvu i onda ga vadi pre kraja poluvremena, indijanac na nivou.

                Dirkules asistent, potvrdjuje dobru formu u poslednje vreme.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Sta da mislite o Stjuartu Pirsu kada se prosle godine obrukao sa mladom reprezentacijom?
                  Imali su tim za finale, samo nije od bitnijih igraca igrao Vilsir i nisu prosli ni grupnu fazu.Neka oni misle kako ih je jedna Spanija presisala na reprezentativnom nivou,a i na klupskom.

                  Comment


                  • #69
                    Ne videh baš najbolje...ofsajd?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #70
                      Pa kakvo drugo poluvrijeme na Wembley-u. Robben
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • #71
                        gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool , 3-2 , Robbbbbbbbbbbben , kakva utakmica , bravo momci ... Odlicna uvertira pred EP , titula evropskog sampiona se blizi
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          Njemacka ponovo ostala bez pobjede protiv Francuske, dug post Njemaca (25 godina). Dosta je Low imao povrijedjeni igraca Lahm, Goetze i Schweinsteiger, ali ipak zasluzena pobjeda Francuza.

                          Comment


                          • #73
                            Lijepo Bogami Francuzi , jako lijepo .

                            Messi hat trick dao protiv Svicaraca , a Svedska rutinski ..

                            Italijani bas neugodno iznenadili , poraz od Amerike ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #74
                              Ukljuci se zadnji desetak minuta meca Engleske i Holandije i vidi vise stvari nego na nekim mecevima,fantastican gol Robena za pobjedu,i fin gol Eslija,cujem da je Smoling povredjen
                              Malo sam gledao i Hrvatsku mrtav mec,bez puno publike,Svedjani iskoristili sanse i pobjedili.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • #75
                                Vels-Kostarika 0:1 Wales pay tribute to Gary Speed but Costa Rica read the wrong script
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X