Announcement

Collapse
No announcement yet.

VELIKA NAGRADA CESKE____BRNO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VELIKA NAGRADA CESKE____BRNO



    Osnovne karakteristike staze:

    Duzina: 5403m.
    Sirina: 15m.
    Naduzi pravac: 636m.
    Levih krivina: 6
    Desnih krivina: 8
    Izgradjena: 1987g.
    Modifikovana: 1996g.
    10
    a:5:{i:472;a:5:{s:12:"polloptionid";i:472;s:6:"nodeid";s:7:"2666998";s:5:"title";s:12:"Kejsi Stoner";s:5:"votes";i:10;s:6:"voters";a:10:{i:0;s:4:"2161";i:1;s:4:"2663";i:2;s:4:"3308";i:3;s:4:"3135";i:4;s:4:"6187";i:5;s:4:"6726";i:6;s:4:"3586";i:7;s:4:"7124";i:8;s:4:"1606";i:9;s:4:"2134";}}i:473;a:5:{s:12:"polloptionid";i:473;s:6:"nodeid";s:7:"2666998";s:5:"title";s:12:"Dani Pedroza";s:5:"votes";i:9;s:6:"voters";a:9:{i:0;s:3:"119";i:1;s:3:"649";i:2;s:4:"5123";i:3;s:4:"3117";i:4;s:4:"1568";i:5;s:4:"6802";i:6;s:4:"3424";i:7;s:4:"2495";i:8;s:4:"4909";}}i:474;a:5:{s:12:"polloptionid";i:474;s:6:"nodeid";s:7:"2666998";s:5:"title";s:13:"Horhe Lorenco";s:5:"votes";i:6;s:6:"voters";a:6:{i:0;s:4:"2761";i:1;s:4:"2379";i:2;s:4:"6257";i:3;s:4:"4294";i:4;s:4:"2420";i:5;s:4:"4384";}}i:475;a:5:{s:12:"polloptionid";i:475;s:6:"nodeid";s:7:"2666998";s:5:"title";s:8:"Ben Spiz";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:4:"3944";}}i:476;a:5:{s:12:"polloptionid";i:476;s:6:"nodeid";s:7:"2666998";s:5:"title";s:15:"Marko Simonceli";s:5:"votes";i:6;s:6:"voters";a:6:{i:0;s:2:"49";i:1;s:4:"3198";i:2;s:4:"5510";i:3;s:4:"2722";i:4;s:4:"2881";i:5;s:4:"4934";}}}
    100.00%
    10

  • #2

    Comment


    • #3


      Nadam se da ce i nasim drugarima biti ovako, a verujem i lepse!!

      Comment


      • #4
        Sta nas ocekuje posle ove letnje pauze?
        Sigurno, ono najvaznije. Odlasak clanova ovog foruma na ovu trku.
        Pre svega, zelim im svima da im put prodje u najboljem redu, lepo vreme i nezaboravno uzivanje.
        I da pobedi vozac za koga navijaju, pa makar morali da pobede i trojica u isto vreme.

        Sto se tice same trke, verujem da ce biti zanimljiva.
        Osim toga, ponovo imamo i 125cc i moto2.
        Najjaca klasa, nista nije reseno, bez obzira na prednost od 20bodova koje oma Stoner.
        On sam je izjavio, da ce i dalje morati voziti na samoj ivici, iako to cesto moze da se zavrsi izletanjem sa staze. Ali, po njegovim recima, samo tako se moze do titule.
        Lorenco sigurno sprema odgovor. Sigurno je i njemu jasno da nema vise kalkulisanja, da samo borba za prvo mesto na podijumu moze doneti prednost.
        Tu je i Pedroza sasvim sigurno potpuno oporavljen, i ponovo opasan.
        Ostali, mozda i mogu da pokvare malo racune vodecima. Bilo bi jos zanimljivije.

        Uzimajuci cinjenicu da ce nasi drugovi biti u Brnu, a da ih najvise zanima najjaca klasa, kao i sve nas, anketa ce se ponovo odnositi na nju.
        Last edited by vesna8.11; 07-08-11, 13:23.

        Comment


        • #5
          Glasah za JLo jer sam siguran da se dobro spremio...

          Doduse, voleo bih da je Ducati napravio bum u pauzi i da ce, iako nas moderator sumnja u to, Vale Rossi pobediti!!! Samo, i ja sam skeptik po tom pitanju...

          I, da, svim nasim drugarima zelim sjajnih 3-4 dana, ubedjen sam da ce biti nezaboravno!!!
          Last edited by Vanja #66; 08-08-11, 10:12.

          Comment


          • #6
            I ja sam glasao za J.Lo nekako imam osjecaj da bi ova staza mogla bolje lezati Yamahi.
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • #7
              Originally posted by mirzacale View Post
              I ja sam glasao za J.Lo nekako imam osjecaj da bi ova staza mogla bolje lezati Yamahi.
              A sta je sa Pedrozom? Zar niko ne veruje u njega?

              Comment


              • #8
                Originally posted by vesna8.11 View Post
                A sta je sa Pedrozom? Zar niko ne veruje u njega?
                Verujemo u malenog Danija!
                Ali me cudi sto vise verujemo Marku nego Benu?!
                #58

                Comment


                • #9
                  Veliki pozdrav za sve clanove Moto GP foruma! Citam forum nekoliko meseci i evo, resih da se registrujem da se i ja ukljucim u diskusije...
                  U Brnu ocekujem zestoke borbe u sve tri kategorije i navijam da bude sto uzbudljivije. Citam da vas nekoliko ide na trku, pa me zanima da li cete biti u kampu ili
                  nekim hostelima? Ja idem sa bratom i dva drugara, krecemo u petak vece. Nemamo ni smestaj, ni kartu, ali imamo dobru volju, veliku zelju i iskustvo od prosle godine!
                  Ljudi, videcete, ono je totalna ludnica... evo, vec sa se najezio... Javite mi se na PM, da se razmenimo brojeve tel., pa da se druzimo u Brnu...
                  Jos jednom, pozdrav svima...

                  Comment


                  • #10
                    gde nema nikija i rosija,dobar je i spiz
                    za onu trojicu sigurno necu glasati,a sa markom ne znam sta se desava,mada koliko su ga svi napadali dobro se i drzi
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Ja sam odlucio da malo budem realan, zato nisam glasao za Spiesa... Nece njemu Yamaha dozvoliti da bude ispred Lorenza, nista se ti ne brini!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ja sam odlucio da malo budem realan, zato nisam glasao za Spiesa... Nece njemu Yamaha dozvoliti da bude ispred Lorenza, nista se ti ne brini!
                        Nisi valjda za Zizelu glasao???
                        #58

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Ja sam odlucio da malo budem realan, zato nisam glasao za Spiesa... Nece njemu Yamaha dozvoliti da bude ispred Lorenza, nista se ti ne brini!
                          od mene mozes sve ocekivati,samo ne da budem realna,glava se tu nista ne pita
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Pablo View Post
                            Nisi valjda za Zizelu glasao???
                            Tesko zlo na jos teze nateralo!

                            Originally posted by denia_el View Post
                            od mene mozes sve ocekivati,samo ne da budem realna,glava se tu nista ne pita
                            Ne bih ni ja tako glasao, ali ono, idem logikom da kad glasam srcem, Rossiju ide lose, mozda ce glava pomoci!

                            Comment


                            • #15
                              Hajde da svi pozelimo dobrodoslicu novom clanu, Speed Master-u i da ga zamolimo da nam otkrije za koga navija.
                              I za koga je glasao, ako je glasao?
                              Ako nije, neka glasa, nadam se ne za Zizelu.;)

                              Comment

                              Working...
                              X