Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Eni Magyar Nagydij - Hungaroring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2011 Eni Magyar Nagydij - Hungaroring








    Hungaroring

    Datum trke :31. jul
    Broj krugova: 70
    Duzina kruga: 4.381 km
    Duzina trke: 308.863 km
    Rekord staze: 1:19.071 - Mihael Sumaher (2004)

    Satnica

    Petak 29. jul
    Trening 1: 10:00 - 11:30
    Trening 2: 14:00 - 15:30

    Subota 30. jul
    Trening 3: 11:00 - 12:00
    Kvalifikacije: 14:00

    Nedelja 31. jul
    Trka: 14:00

    Najvise pobjeda - vozaci

    Mihael Sumaher 4
    Aerton Sena 3
    Nelson Pike 2
    Dejmon Hil 2
    Zak Vilnev 2
    Mika Hakinen 2
    Luis Hamilton 2

    Najvise pobjeda - konstruktori

    Meklaren 9
    Vilijams 7
    Ferari 5

    Vrijeme



    Proslogodisnje kvalifikacije



    Proslogodisnja trka





    Tesko je preticanje na Hunagru,zbog toga su kvalifikacije veoma vazne.
    Staza koja generalno najvise odgovara Meklarenu,jos mogu biti zadovoljniji posle VN Njemacke i vjerovatno ce ici na to da iskoriste dobar ritam,ali bi ipak trebala najvise da odgovara Red Bulu,posebno na kvalifikacijama,zbog tih brzih krivina.Njihov teren je trebao da bude i Silverston pa smo vidjeli da je Ferari pobijedio,tako da je sve moguce.
    Ferariju je potrebno da uslovi budu sto topliji i bice mnogo topliji nego u Njemackoj tako da i oni imaju cemu da se nadaju,pogotovo na samoj trci.
    Mercedes je napravio dosta promjena na bolidu,ali je na kvalifikacijama i trci bilo jasno da su i dalje daleko od najboljih,iako su sto se tice te suve brzine prvi u gridu.Moraju jos mnogo da rade,a vremena za neke promjene pred ovu trku je malo,moguce da bi u kisnim uslovima imali neku sansu.Za Nika ce ovo biti 100. trka.
    Iskreno jedva cekam da vidim Fors Indiju,napravili su ogroman korak naprijed i ocekujem da na Hungaru Sutil opet dodje do dobrih bodova,a vjerujem da ce i Di Resta imati motiv da odgovori i pokaze klasu.
    Petrov se nada bodovima i smatra da uz dobru taktiku Reno moze da pokaze dobre stvari prije ljetnje pauze.
    Kamui nam je pokazao i juce koliko je dobar vozac,koliko je dobar na stazi,kad je on u pitanju uvijek mozemo ocekivati spektakl,pokusavace taj da pretice i na ovako teskoj stazi za to,to je bar jasno.
    Vilijams los i ne znam koliko imaju prostora za napredak,ali pod hitno nesto moraju da promijene,konkurencija im sve vise i vise bjezi.

    Nadam se da cemo imati jos jednu sjajnu trku,prenos naravno na SK Primeu,uzivajmo!
    sigpic

  • #2
    Bravo majtore
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #3
      Bravo Vlatko sjajno otvaranje...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #4
        Dobro Otvaranje
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          Hvala ;)
          Vilijams ipak radi na bolidu
          http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...-help-cooling/
          sigpic

          Comment


          • #6
            Secam se teksta Veljka Petrovica iz Top Speed-a o prvom Gran Priju u komsiluku.. timovi su bukvalno donosili sve sto su mogli, od vode za pice do toalet papira jer nisu imali predstavu sta ih ceka u tom delu Evrope, iza Gvozdene zavese
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #7
              DRS zona ce biti na startno ciljnom pravcu, kao sto je ocekivano.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                očekujem veliku bitku između Alonsa koji je ovde prvi put pobedio, Vettela (sećamo se kruga iz prošle godine) i Hamiltona. Mislim da je Alonso, blagi favorit, ali bukvalno bih šanse (samo između) ove trojice raspodelio 34-33-33

                U pozadini ću obratiti pažnju na Glocka, biće zanimljivo videti može li i ove godine barem u kvalifikacijama biti ispred Lotusa na ovoj stazi.
                Batracer - tema na forumu

                mom.rs

                Comment


                • #9
                  Sumija vezu lijepe uspomene za Madjarsku i zahvalan je timu sto radi na bolidu
                  http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...or-schumacher/

                  Mark kaze da je Madjarska jos jedna prilika za njih da uzmu dobre poene i smatra da bi staza treb ala da im odgovara
                  http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...tunity-for-us/
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Jos uvek mi je u secanju Markovo ostajanje na mekim gumama 40 krugova, svi smo ocekivali da ce mu puci. Lezi mu ta staza ocigledno. Mislim da opet mozemo ocekivati pol Red Bula, a za dalje cemo videti.
                    Bice mi ovo prva VN Madjarske posle nekog vremena koju cu gledati preko tva, prijace promena.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #11
                      E svjestan nisi koliko sam pricao o tome
                      Neka sto je ostao 40 krugova na mekim,nego sto je obrtao nevjerovatne krugove,sto se mene tice ubjedljivo najbolja voznja prosle godine.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Mislim da ce biti dobra trka ... Ja iskreno jedva cekam jer je to zadnja trka pred letnji odmor i verovatno ce za tih 28 dana se praviti tj dodavati nesto na bolide koji zele da izvuku sto bolju poziciju , ne treba zaboraviti borbu za 4.mesto u konstruktorima jer ona nosi vise novaca 4 nego 5 tako da ce i tu biti gusto ... Tesko da Ferrari moze do 2 mesta jer Massa usporava ali nikad se ne zna ... Kad smo kod Masse njegova trka iz snova ... 2008 mu stao bolid 2 kruga pre kraja dok je bio u vodstvu i da je to dobio bio bi na kraju Svetski Prvak ... 2009 ga udarila opruga i pola sezone nije vozio ... 2010 na ludo cudo nista se nije desilo , da vidimo hoce li ista biti 2011
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Vladan View Post
                          E svjestan nisi koliko sam pricao o tome
                          Neka sto je ostao 40 krugova na mekim,nego sto je obrtao nevjerovatne krugove,sto se mene tice ubjedljivo najbolja voznja prosle godine.
                          to je bilo stvarno neverovatno No, ne treba zaboraviti koliko je bio sporiji u kvalifikacijama od Vettela.. tada ga to nije kostalo pozicije, ali u ovakvoj konkurenciji bi sa takvim zaostatkom mogao biti u problemu..
                          Batracer - tema na forumu

                          mom.rs

                          Comment


                          • #14
                            Da,bio je dosta sporiji,oko pola sekunde.Samo sto su prosle godine oni razbili Ferari i Meklaren,stvarno ne vidim kako bi ove godine mogli da naparve toliko razliku u kvalifikacijama
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              to i kažem, ako ove godine bude (više od) pola sekunde iza Vettela teško će biti u borbi za podijum.
                              Batracer - tema na forumu

                              mom.rs

                              Comment

                              Working...
                              X