Announcement

Collapse
No announcement yet.

Team orders

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Team orders

    Pojava koja svakako kvari uzitak svim navijacima posto zelimo da vidimo fer i postenu borbu do poslednjeg kruga. Temu ne pokrecem samo zbog onoga sto se desilo pre tacno dve sedmice, ali cu svakako prokomentarisati taj incident. Vidim da se o tome diskutovalo u temi posvecenoj britanskom GP.

    Evo sto su imali da kazu sami akteri:
    Christian Horner explains decision to stop drivers racing
    http://www.youtube.com/watch?v=LUPZB...eature=related
    Mark Webber interview post race
    http://www.youtube.com/watch?v=9mboM...eature=related
    BBC forum
    http://www.youtube.com/watch?v=P8IpUjUStgo

    Ne zelim da branim Hornerovu odluku, ali je ocigledno da se Webber trkao do samog kraja.

  • #2
    Pozdrav i dobrodosao
    Nazalost toga ce uvijek biti,ali cu ja zato uvijek postovati vozace koji ne poslusaju,vec dva puta Mark ne slusa timska naredjenja i trka se do kraja.To moze vrlo lako znaciti da ce ostati bez mjesta u RB-u posto je Horner izuzetno ljut na njega,ali je bar Matesic stao na njegovu stranu i rekao da bi bio los vozac kad ne bi pokusao zar ne?Drago mi je da je to neko i tako vidio ;)
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by Vladan View Post
      Pozdrav i dobrodosao
      Hvala

      Makr je odlican vozac sto je i dokazao prosle sezone. Ono sto upada u oci jeste nervoza koju on pokazuje prosle i ove sezone svaki put kada se nasao u situaciji da vodi borbu sa timskom kolegom. Sto se vidi po mnogim njegovim izjavama kada nije krio svoje nezadovoljstvo. Mora se reci da je Sebastijan pokazao vise stila. Mozda sam kao njegov navijac malo pristrasan.

      Comment


      • #4
        A1 Ring, Ferrari.... enough said!!
        To mi je kao Ferrarijevom navijaču bio loš trenutak i navijačkom životu...
        Team orders - na žalost ostaju.

        Comment


        • #5
          Originally posted by pretorian View Post
          A1 Ring, Ferrari.... enough said!!
          To mi je kao Ferrarijevom navijaču bio loš trenutak i navijačkom životu...
          Team orders - na žalost ostaju.
          I to 2 godine za redom, tebi lost trenutak kao Ferrarijevom navijacu, zamisli meni kao Barichellovom navijacu...

          Mada takvih naredbi vise nema, sada su malo suptilniji.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Leonardo View Post
            . Mora se reci da je Sebastijan pokazao vise stila. Mozda sam kao njegov navijac malo pristrasan.
            Sve sto je Webber rekao bilo je krajnje otvoreno. Seb je teže izjave davao "sa strane" (tipa Nemačkim medijima) i čini mi se da je i on otišao daleko preko granice ukusnog.

            Što se mene tiče, lažna udvaranja ne volim, a vozači F1 definitivno nisu oni kojima bi to stajalo.
            Bilo kako bilo, dokaza da tvrdimo bilo šta nemamo. Sećam se Turske iz 09 gde je situacija bila obrnuta, i Vettel je popustio.
            p.s. Sad u Belgiji je zanimljivo koliko je Webber delovao konkurentnije.. prvo je sjajno održavao tempo na trošenim tvrdim gumama, (u odnosu na soft i sveže) a onda skidao vreme na mekim.. a Vettel u kvalifikacijama bio za čitavu sekundu brži od njega :o
            Batracer - tema na forumu

            mom.rs

            Comment

            Working...
            X