Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Players

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ATP Players

    Ova tema ce sluziti da se prica o svim aktivnim igracima, da se ne bi za svakog igraca otvarala tema, sa po 2 posta


    Evo bio bi red da otvorim temu za igraca koji ima potencijal za no.1 za godinu-dvije,finalistu AO i osvajaca mnogih turnira.
    Last edited by bojanaBG; 20-07-11, 13:11. Reason: edit uvodnog posta

  • #2
    Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

    odlican igrac samo sto me prilicno iritira - voli da se majmunise
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • #3
      Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

      svako ima svvoje misljenje meni iza federera najdrazi teniser

      Comment


      • #4
        Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

        Ja ne mislim da ce on ikada biti broj 1.. On je od onih igraca koji se napale i odigraju dobro, al nisu toliko konstantni, i ne mislim da moze da pobedi sve..

        Comment


        • #5
          Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

          dobijo je i nadala i djokovica na zadnjim turnirima il je osvajo il dolazio do polufinala,ao cetvrtfinale ove godine odlicni uspjesi

          Comment


          • #6
            Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

            [quote author=fare link=topic=1282.msg52914#msg52914 date=1236161329]
            dobijo je i nadala i djokovica na zadnjim turnirima il je osvajo il dolazio do polufinala,ao cetvrtfinale ove godine odlicni uspjesi
            [/quote]


            Na zadnjim turnirama kada je nadala dobije molim te?????????

            Comment


            • #7
              Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

              dobro, lapsus...
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • #8
                Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                [quote author=fare link=topic=1282.msg52912#msg52912 date=1236160922]
                svako ima svvoje misljenje meni iza federera najdrazi teniser
                [/quote]
                i meni je odmah iza Feda ;D

                Comment


                • #9
                  Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                  [quote author=fc nadal link=topic=1282.msg52915#msg52915 date=1236161640]
                  [quote author=fare link=topic=1282.msg52914#msg52914 date=1236161329]
                  dobijo je i nadala i djokovica na zadnjim turnirima il je osvajo il dolazio do polufinala,ao cetvrtfinale ove godine odlicni uspjesi
                  [/quote]


                  Na zadnjim turnirama kada je nadala dobije molim te?????????


                  [/quote]


                  nisu ni igrali a djokovica je dobio zato,ali nisam na to mislio to je jedno a ovo podebljano je drugo

                  Comment


                  • #10
                    Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                    Meni je posle Rafe definitivno najdrazi teniser
                    Ako ga povrede zaobidju a nadam se da hoce mislim da od njega mozemo puno da ocekujemo.
                    Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                    If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                    Comment


                    • #11
                      Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                      jest on popularan na forumu svima je iza rafe ili feda najdrazi igrac

                      Comment


                      • #12
                        Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                        meni nije nesto narucito ima puno glupih mana,i meni nije medu naj-.....


                        tsonga-nadal su igrali u rotterdamu,kada je tsonga opalio 29 asova i izgubio mec.........

                        Comment


                        • #13
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                            [quote author=fc nadal link=topic=1282.msg52937#msg52937 date=1236164745]
                            meni nije nesto narucito ima puno glupih mana,i meni nije medu naj-.....


                            tsonga-nadal su igrali u rotterdamu,kada je tsonga opalio 29 asova i izgubio mec.........
                            [/quote]

                            Postujem tvoje misljenje,naravno ali volela bih da znam koje su to mane?
                            Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                            If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                            Comment


                            • #15
                              Odg: ATP-JO WILFRIED TSONGA

                              i mene zanima

                              Comment

                              Working...
                              X