Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL U.S. LAGUNA SEKA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RED BULL U.S. LAGUNA SEKA


    Circuit info

    Length: 3.610 m. / 2,243 miles

    Width: 15m

    Left corners: 7

    Right corners: 4

    Longest straight: 453 m. / 0,281 miles

    Constructed: 1957
    7
    a:5:{i:460;a:5:{s:12:"polloptionid";i:460;s:6:"nodeid";s:7:"2666996";s:5:"title";s:12:"Kejsi Stoner";s:5:"votes";i:7;s:6:"voters";a:7:{i:0;s:3:"119";i:1;s:4:"2161";i:2;s:4:"3827";i:3;s:4:"6932";i:4;s:4:"2663";i:5;s:4:"5037";i:6;s:4:"2722";}}i:461;a:5:{s:12:"polloptionid";i:461;s:6:"nodeid";s:7:"2666996";s:5:"title";s:12:"Dani Pedroza";s:5:"votes";i:5;s:6:"voters";a:5:{i:0;s:4:"3135";i:1;s:4:"1568";i:2;s:3:"649";i:3;s:4:"1606";i:4;s:4:"3117";}}i:462;a:5:{s:12:"polloptionid";i:462;s:6:"nodeid";s:7:"2666996";s:5:"title";s:13:"Horhe Lorenco";s:5:"votes";i:8;s:6:"voters";a:8:{i:0;s:4:"2761";i:1;s:4:"4909";i:2;s:4:"4294";i:3;s:4:"2420";i:4;s:4:"7108";i:5;s:4:"2480";i:6;s:4:"3153";i:7;s:4:"4384";}}i:463;a:5:{s:12:"polloptionid";i:463;s:6:"nodeid";s:7:"2666996";s:5:"title";s:8:"Ben Spiz";s:5:"votes";i:7;s:6:"voters";a:7:{i:0;s:4:"5123";i:1;s:4:"6257";i:2;s:4:"2379";i:3;s:4:"3944";i:4;s:4:"6622";i:5;s:4:"7106";i:6;s:4:"2496";}}i:464;a:5:{s:12:"polloptionid";i:464;s:6:"nodeid";s:7:"2666996";s:5:"title";s:11:"Niki Hejden";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:4:"3198";i:1;s:4:"6871";}}}
    100.00%
    7

  • #2

    Comment


    • #3
      Ova staza koja u prevodu sa spanskog, znaci isuseno, ili suvo jezero, ponovo je postala domacin najjace klase 2005.god.
      Tada je, na veliku radost amerikanaca, na ovoj obnovljenoj stazi, pobedio Niki Hejden na Hondi.
      I sledece, 2006. Hejden i Honda su bili najuspesniji.
      2007. godine, je Kejsi Stoner na Dukatiu odneo pobedu.
      2008 godina je vec legendarna zbog cuvene borbe izmedju Rosija I Stonera, koja se zavrsila izuzetno vaznom pobedom Rosija.
      2009. Pedroza je bio bolji od konkurencije.
      2010 je godina dominacije Lorenca, pa se tako i on upisaou pobednike, naravno vozeci Yamahu.

      Sta nam donosi ova 2011.godina?
      Moze li Stoner ponoviti uspeh iz 2007.?
      Moze li pedroza ponovo biti bolji od ostalih, kao u Nemackoj? Ovde je vec jednom pobedio/
      Hoce li Lorenco zabeleziti drugu pobedu za redom na ovoj stazi?
      Na kraju, sta je sa Amerikancima, pre svega Spizom, a potom i Hejdenom?
      Da li ce imati snage, vestine pa i srece, da trijumfuju kod kuce?
      Last edited by vesna8.11; 19-07-11, 21:29.

      Comment


      • #4
        Propusticu ovu trku jer putujem na letovanje u nedelju uvece, sva sreca pa mi je MotoGP ove godine najmanje znacajna klasa te necu puno propustiti...

        Osecam da ce me sad svi redom posuti drvljem i kamenjem zbog bolda!

        Comment


        • #5
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Propusticu ovu trku jer putujem na letovanje u nedelju uvece, sva sreca pa mi je MotoGP ove godine najmanje znacajna klasa te necu puno propustiti...

          Osecam da ce me sad svi redom posuti drvljem i kamenjem zbog bolda!
          Ou Vanja, pa tek se sad zakuvava, covece
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Propusticu ovu trku jer putujem na letovanje u nedelju uvece, sva sreca pa mi je MotoGP ove godine najmanje znacajna klasa te necu puno propustiti...

            Osecam da ce me sad svi redom posuti drvljem i kamenjem zbog bolda!
            Sigurno nije najmanje znacajna, mozda je najmanje zanimljiva, ali sad sta je tu je. Ponekad razmisljam da mi vise znaci jedno prestizanje za vodece pozicije U MotoGP nego 10 u 125icama ili 5 u Moto 2. I jedno i drugo donose neku draz, samo razlicite vrste.
            Inace ocekujem pobedu Lorenca ili Simoncelija, ni sam ne znam zasto, iako je realno Kejsi ovde favorit.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Sigurno nije najmanje znacajna, mozda je najmanje zanimljiva, ali sad sta je tu je. Ponekad razmisljam da mi vise znaci jedno prestizanje za vodece pozicije U MotoGP nego 10 u 125icama ili 5 u Moto 2. I jedno i drugo donose neku draz, samo razlicite vrste.
              Inace ocekujem pobedu Lorenca ili Simoncelija, ni sam ne znam zasto, iako je realno Kejsi ovde favorit.
              Da je dobar na ovoj stazi, Stoner, jeste, ali da je bas favorit ne bih rekao. I Pedro i Lorenco imaju prilicno dobre rezultate na ovoj stazi. Ma samo da bude zanimljivo kao i u Nemackoj i bice super.
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #8
                Malo sam se salio, ovo sto je Nebojsa rekao vazi i za mene, nego mi je najmanje znacajna u navijackom smislu, Marquez i Vinales jos uvek imaju nekakve sanse za titulu, dok Rossi i Sic nemaju vise nikakve, doduse to je tako vec 3-4 trke.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Propusticu ovu trku jer putujem na letovanje u nedelju uvece, sva sreca pa mi je MotoGP ove godine najmanje znacajna klasa te necu puno propustiti...

                  Osecam da ce me sad svi redom posuti drvljem i kamenjem zbog bolda!
                  samo se nadam da necemo ici zajedno na more
                  "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                  "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                  "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Zeka29 View Post
                    samo se nadam da necemo ici zajedno na more
                    Ako ides u 7 uvece u nedelju iz BG, onda sam gotov!

                    Comment


                    • #11
                      Ja cu ovde da pisem, pa ako ne valja, premestite...

                      AH, ODGLEDAH SNIMKE IZ MUGELLA!!! YYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSS, moje molitve su uslisene!

                      Hvala SKu sto je ovo pusteno i na obicnom SK kanalu!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by vesna8.11 View Post

                        Circuit info

                        Length: 3.610 m. / 2,243 miles

                        Width: 15m

                        Left corners: 7

                        Right corners: 4

                        Longest straight: 453 m. / 0,281 miles

                        Constructed: 1957
                        Red je napomenuti da sve rekorde na ovoj stazi drzi Kamenko (najbrzi krug u trci i kvalifikacijama, i maksimalna brzina) i to sve na Dukatiju, naravno...
                        http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by nnebojsa View Post
                          Red je napomenuti da sve rekorde na ovoj stazi drzi Kamenko (najbrzi krug u trci i kvalifikacijama, i maksimalna brzina) i to sve na Dukatiju, naravno...
                          Hvala na potsecanju.
                          Mada sam zaboravila jos neke stvari da napisem, iako mi je to bila namera.
                          Izvinjavam se svima zbog ovog propusta.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by vesna8.11 View Post
                            Hvala na potsecanju.
                            Mada sam zaboravila jos neke stvari da napisem, iako mi je to bila namera.
                            Izvinjavam se svima zbog ovog propusta.
                            Ma ne zameramo ti, taman posla
                            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                            Comment


                            • #15



                              Comment

                              Working...
                              X